Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 268

EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 16.058 sonuçlanmış ihale268 sayfa.

  1. 1 Hamur Bobin Kağıt
    Alkim Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi150,2 milyon TL2 teklifMalİzmirAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1032800
  2. 8 Kalem Donatım Malzemesi Mal Alım İşi
    Abdulhakim Aydın1,8 milyon TL2 teklifMalMuş30 Haz 2026İKN 2026/1027499
  3. Ağ ve Uygulama Performans İzleme Atak Önleme Cihazı Alımı
    Alfa Trend Teknoloji Anonim Şirketi16,4 milyon TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1027002
  4. 3 Ay Süreli MR Görüntüleme ve Raporlama Hizmet Alımı
    Baytuna Sağlık Eğitim Altın İnşaat Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifHizmetKonya30 Haz 2026İKN 2026/1026281
  5. Döner Sermaye İşletmesi Tavuk Eti Ürünleri Alımı
    Pİ-PA Piliç Gıda Maddeleri Nakliye Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi.2,9 milyon TL2 teklifMalTokatGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1025762
  6. Konaklama ve Ulaşım
    MU AY Organizasyon Medya Reklam İnşaat Gıda Temizlik Nakliye İç ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1022557
  7. Albüm Numaralı Taşınmazların Çatı Bakım Onarım İşi
    Mehmet Sait Acar Acar İnşaat2,6 milyon TL6 teklifYapımİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1018125
  8. Laboratuvar Cihazları Taşıma
    Biokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6,4 milyon TL2 teklifHizmetErzurumİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1017760
  9. Yemek Pişirme, Hazırlama, Genel Temizlik ve Resepsiyon Hizmetleri
    Mesafe Otomotiv-Nakliye Gıda Taşeronluk Hizmetleri-Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifHizmetKonyaGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/1017050
  10. PE100 Boru ve Ek Parçaları Alımı
    Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi25,7 milyon TL6 teklifMalKocaeliYedek Parça30 Haz 2026İKN 2026/1016123
  11. Doğankent Belediyesi Kapalı Havuz Yapım İşi
    Marma Çelik ve Spor Yapılar Sanayi Ticaret Limited Şirketi45,2 milyon TL3 teklifYapımMardin30 Haz 2026İKN 2026/1015850
  12. Hemodiyaliz Su Sistemi Yapım İşi
    Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi749.500 TL1 teklifYapımAnkaraİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1014619
  13. 300 Adet Tablet Bilgisayar
    Azer Bilişim Kurumsal Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifMalİzmirBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1014316
  14. 2026 Yılı Sünnet Kıyafeti Alım İşi
    Salim Karakaş2,6 milyon TL2 teklifMalİstanbulTekstil30 Haz 2026İKN 2026/1013634
  15. Hizmet Alımı
    Kapari Hazır Yemek Limited Şirketi36,2 milyon TL3 teklifHizmetAnkara30 Haz 2026İKN 2026/1012979
  16. Pergole Çatı Kapatma İşlemi Montaj Dahil
    Karaoğlu Grup Cam Balkon Alüminyum ve PVC Sistemleri Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalKocaeliİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/1011091
  17. Shrink ve Sterç Mal Alım
    ABY Plastik Ambalaj ve Enerji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi1,1 milyon TL4 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1010739
  18. Koli ve Ara Karton Mal Alım
    Şirketi9,3 milyon TL3 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1010263
  19. Kapak Mal Alımı
    Üner Plastik Anonim Şirketi286.814 TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1009690
  20. Kasaphane Bölümü Revizyon Hizmeti Alımı
    Mehmet Özel142.000 TL3 teklifHizmetSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2026/1009530
  21. Alt Folyo Mal Alım
    Köksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi475.950 TL4 teklifMalAmbalaj ve Kağıt Ürünleri30 Haz 2026İKN 2026/1008522
  22. 2 Kalem Benzinli Üfleyici Toplayıcı ve Benzinli Çalı Tırpanı
    Cömert Doğan310.000 TL1 teklifMalEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/1008374
  23. Branda Alımı
    HCS Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,8 milyon TL5 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1007148
  24. Güçlendirme ve Modernizasyon Projeleri İçin İhale Dosyasının Hazırlanması İşi
    DRL Dizayn Proje İnşaat Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifHizmetAnkara30 Haz 2026İKN 2026/1002642
  25. Linyit Kömür
    Seçkin Altun541.025 TL1 teklifMalKarsEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2025/973695
  26. 6 Köy Merkezinden 2 Taşıma Merkezi Okula 184 Gün Taşıma İşi
    Sınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi285.200 TL1 teklifHizmetBurdur30 Haz 2026İKN 2025/961785
  27. Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okula Taşınması
    Yıldız Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi172.960 TL2 teklifHizmetKilis30 Haz 2026İKN 2025/961572
  28. Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula Yerleşim Birimlerinden Taşınma
    Muhittin Çakmak252.080 TL1 teklifHizmetKilis30 Haz 2026İKN 2025/952071
  29. Birecik Adalet Binası Yapım İşi
    Doğuş Makina Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi427 milyon TL20 teklifYapımŞanlıurfa30 Haz 2026İKN 2025/2458513
  30. Trafo Merkezleri İçin Yedek Parça Alımı
    ABB Elektrik Sanayi Anonim Şirketi70.535 TL3 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2025/2030416
  31. Sinyalizasyon Sistemi Yedek Parça Malzemeleri Alımı
    Şirketi129.981 TL3 teklifMalYedek Parça30 Haz 2026İKN 2025/1992705
  32. Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
    Şirketi18,1 milyon TL20 teklifHizmetGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2025/1524920-7
  33. Kuruluşların 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arası Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtımı
    Hizmetleri Tekstil Özel Eğitim Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL20 teklifHizmetGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2025/1524920-25
  34. 1234 Temel Eğitim Öğrencisinin 21 Taşıma Merkezi Okula 74 Hat (74 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
    Muharrem Karakaya266.400 TL1 teklifHizmetAntalyaOtomotiv30 Haz 2026İKN 2025/1100862
  35. İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşi
    Gazioğlu Nakliyat İnşaat Temizlik Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL18 teklifHizmetMuşSanayi Makina Bakım-Onarım30 Haz 2026İKN 2025/1091499
  36. 23 Taşıma Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 46 Hat (46 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
    Abdullah Palaz457.135 TL1 teklifHizmetAntalyaOtomotiv30 Haz 2026İKN 2025/1083537
  37. 11 Ay Süre ile 5 Personel Hizmet Alımı
    Kartem Sosyal Hizmetler İnşaat Oto Kiralama Turizm Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetÇanakkale30 Haz 2026İKN 2025/1006341
  38. 1 Adet Mobil X-Ray Bagaj Kotrol Cihazı
    Teknik Döküm Kaplama Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi198.500 TL2 teklifMalİstanbulMobilya30 Haz 2026İKN 2023/968682

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım