Kamu İhale Sonuçları Arşivi — Sayfa 267
EKAP sonuç bültenlerinden günlük derlenen tam arşiv — kazanan firma, sözleşme bedeli, teklif sayısı ve sektör kırılımı. Toplam 16.058 sonuçlanmış ihale — 268 sayfa.
- 4x6 NYY Zırhsız Siyah Kablo AlımıYavsan Enerji İnşaat Elektrik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi369.822 TL5 teklifMalKablo Üretimi30 Haz 2026İKN 2026/1197365
- Türk Kahvesi AlımıFraba Gıda Ticaret Limited Şirketi37.500 TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1196739
- Eğitim Hizmet AlımıEcomuse Danışmanlık Limited Şirketi38.243 TL1 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1194643
- Eğitim Organizasyon Hizmet AlımıYediveren Yayınları Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi980.000 TL1 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1194620
- Hamtane Pirinç AlımıŞirketi33.500 TL2 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1194585
- Gıda Ürünleri Alımı
- Baskılı Tükenmez Kalem AlımıBeyaz Tanıtım Promosyon Dış Ticaret Limited Şirketi48.750 TL1 teklifMalMatbaa30 Haz 2026İKN 2026/1194374
- Baskılı Kurşun Kalem AlımıBeyaz Tanıtım Promosyon Dış Ticaret Limited Şirketi38.500 TL1 teklifMalMatbaa30 Haz 2026İKN 2026/1194323
- Fotograf Çekimi Organizasyon Hizmet BedeliSerkan Şentürk15.000 TL1 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1194252
- Sosyal Medya Hizmet AlımıOST Creatıve İletişim ve Reklam Hizmetleri Anonim Şirketi70.000 TL1 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1194192
- Silo Sistemi Ekipmanları Mal Alım İşiYaşar Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifMalTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/1190745
- Elektronik Raporlama Programı (ERP) Yazılım İşiZMS Teknoloji ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi8,5 milyon TL3 teklifHizmetBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1189708
- DSG 4x4Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1187048
- Ertuğrulgazi Şefliği 500 Nolu Bölme Üretim İşi
- 8+1 4 MotionDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1185279
- Ertuğrulgazi Şefliği 499 Nolu Bölme Üretim İşleri
- 8+1 4 MotionDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1185061
- Ertuğrulgazi Şefliği 498 Nolu Bölme Üretim İşleri
- Hastanesi 12 Kalem Genel Sarf Malzeme Alımı İşiMDRC Medikal Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi722.500 TL8 teklifMalHatay30 Haz 2026İKN 2026/118339
- T10X V2 4 More Obsidiyen Satın AlınmasıŞirketi1,5 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1183331
- Destek Paketi 11 kW Satın AlınmasıŞirketi1,4 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1182528
- Ambalaj ve Temizlik Sarf Malzemeleri AlımıMalzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL3 teklifMalKimya Sanayi30 Haz 2026İKN 2026/1166289
- Nitril Eldiven AlımıLimited Şirketi46.000 TL4 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1164976
- Ağaç Fidanı, Çalı ve Çiçek AlımıPazarlama Kooperatifi1,3 milyon TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1158408
- Ağaç Fidanı AlımıSakarya İli Süs Bitkileri Yetiştiricileri Birliği İktisadi İşletmesi10,7 milyon TL2 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1158299
- Durdurma Sistemi (ATS) ve Araç Takip Modülü Bakım-Onarım Hizmeti AlımıTCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik Anonim Şirketi63,5 milyon TL1 teklifHizmetOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1157483
- 1 Adet 2026 Model, 320L Kombı Van Ecoblue Upgrade 170PS EU62 A/T Deluxe Beyaz Renk AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1151288
- Elektrikli El Kurutma Makinesi AlımıGıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12.402 TL2 teklifMalElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/1149818
- KBB Zabıta-MelbusatOR-PA Pazarlama ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1149626
- Paslanma, Çürüme ve Deformasyonlarının Giderilmesine Yönelik İç Karoser (Alt Taban) Tadilat ve Onarım İşi, Hizmet AlımıSanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,1 milyon TL2 teklifHizmetMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1148444
- Miktarda Malzeme AlımRağbet İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL4 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1141468
- Otobüs Satın AlınmasıOtokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi74,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv30 Haz 2026İKN 2026/1136054
- Lojistik Ltd Şti Depolarına (Fatih Mah Mareşal Fevzi Çakmak Cad No:39/1 Türkeli Menemen /İzmir) 5000 Ton Hububatın Taşıma İşidirPetrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL6 teklifHizmetLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri30 Haz 2026İKN 2026/1133684
- İlişkin Orta Alanın Kentsel Dönüşümüne Yönelik Mühendislik Uygulama Projelerinin Hazırlanmasına İlişkin Hizmet Alım İşiProses Müşavirlik İnşaat Anonim Şirketi29,1 milyon TL3 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1133119
- Üretim İşi
- Üretim İşi
- Kimlik Doğrulama Sistemi Lisans AlımıŞirketi890.100 TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1128076
- Başmüdürlüğü Silo Tesislerine Karayolu Taşıma İhalesi Hizmet AlımıS.S. Trakya Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Birliği1,3 milyon TL3 teklifHizmetTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/1124510
- İzmir Başmüdürlüğü Konak Alsancak TMO Liman Silolarına 10000 Ton Hububatın Taşıma İşiLimited Şirketi3,5 milyon TL7 teklifHizmet30 Haz 2026İKN 2026/1117825
- ile Açılması Hizmet Alım İşi
- Muhtelif Teknik Malzeme AlımıMuhammed Alpaslan29.700 TL1 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1107337
- Büro Sarf Malzemesi Alımıİthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi102.450 TL4 teklifMalMobilya30 Haz 2026İKN 2026/1105183
- Mezuniyet Organizasyon Hizmet AlımıSonic Organizasyon Turizm Reklam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifHizmetBursa30 Haz 2026İKN 2026/1098416
- 2026 Yılı Destek Hizmetleri Personellerine Yazlık Kıyafet Alımı
- Yakıtlı, Otomatik Şanzımanlı Otobüs Satın AlınmasıSanayi ve Ticaret Limited Şirketi96 milyon TL1 teklifMalEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/1088449
- 2 Aylık Laboratuvar Hizmet AlımıRoche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi6,9 milyon TL1 teklifHizmetİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1084265
- ''1 Aylık Laboratuvar Hizmet Alımı''Yetki Medikal Ürünleri İlaç İtriyat ve Tıbbi Cihazlar Limited Şirketi4,2 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1083920
- BileşikleriFefa Nükleer Tıp Ticaret Limited Şirketi20,5 milyon TL1 teklifHizmetİstanbul30 Haz 2026İKN 2026/1078867
- TaşımacılığıYumuş Turizm İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi12,2 milyon TL4 teklifHizmetAnkara30 Haz 2026İKN 2026/1075898
- Antalya İli Sağlık Tesisleri 2 Ay Süreli Diş ProtezUltradent Turizm Diş Protez Laboratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi29 milyon TL1 teklifHizmetAntalyaİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/1072080
- Düzenlemesi
- Sonrası Hizmet AlımıLina Kurumsal Yemek Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL3 teklifHizmetTrabzon30 Haz 2026İKN 2026/1069371
- (Raporlama Dahil) Hizmet Alımı)Akhisar Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetAntalya30 Haz 2026İKN 2026/1068334
- İletim Hattı Direği İçin 5660 kg Galvanizli Civatalı Demir Direk Parçaları AlınmasıGüneydoğu Galvaniz Enerji Metal İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalGaziantepMetal ve Metalürji30 Haz 2026İKN 2026/1063393
- Cami Önü Yapım İşi
- ve Onarım İşi
- AlımıFemsan Elektrik Motorları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9.900 TL2 teklifMal30 Haz 2026İKN 2026/1053706
- 1 Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuar Hizmet AlımıGürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi154.678 TL6 teklifHizmetİzmir30 Haz 2026İKN 2026/1051240
- Bilgisayar Donanım Malzemesi Alımıve Ticaret Limited Şirketi52.900 TL2 teklifMalBilişim ve Yazılım Teknolojileri30 Haz 2026İKN 2026/1049297
- 3 Kalem Muayene Eldiveni AlımıAnadolu Yaşam Medikal Kimya Temizlik Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifMalAksaray30 Haz 2026İKN 2026/1043852
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.