Matbaa Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Matbaa sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 80 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Biletmatik Leksan Etiket AlımıÖzen Reklam Tanıtım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49.941 TL3 teklifMalMatbaa28 Ağu 2026İKN 2026/991123
- Şekilde Faydalanmasını Sağlamak Amacıyla Hazırlanacak Olan Görsellerin Basımı
- Baskılı Duvar Saati Alımı
- Baskı Makinesi ve Matbaa Ekipmanları
- 2026 Yılı Tabela Alım İşi
- Termal Rulo ve Baskılı Form Malzemeleri Mal Alım İşi
- Ankara Balgat Bölgesinde ADML Megalıght Kiralama, Baskı, Montaj ve Demontaj Hizmet Alımı İşiKentvizyon Medya İletişim Pazarlama Anonim Şirketi111.000 TL1 teklifHizmetMatbaa26 Ağu 2026İKN 2026/686304
- Yaka Kartı Basımı İşiCankor Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi40.715 TL3 teklifMalMatbaa26 Ağu 2026İKN 2026/615693
- Yayını Ders/Hikaye Kitabı, Eğitim Aracı, Ders Materyalleri ve Yardımcı Kaynakların Baskı ve Dağıtım Hizmeti Satın Alınması İşi
- Açık Hava Duyuru Materyalleri Dijital Baskı Hizmet Alım İşi
- Mürekkep Püskürtmeli Dijital Baskı Makinası
- Lobilerinde Standıng Banner Reklam Alanı Kiralama ve Baskı Montaj-Demontaj İşi
- Kitaplarının Tasnif Edilerek Merkez İlçe, Ağın, Baskil, Keban, Maden ve Sivrice İlçelerimizdeki Okullara Dağıtılması İşi
- Marble Fuarı Kapsamında Yaka Kartı Basımı İşi
- Baskılı Barista Önlüğü Alımı
- Karabük Gençlik Merkezine Tabela Yapım İşi
- 8 Kalem Eserin Basımı (5500 Adet)
- Materyallerinin Baskı ve Dağıtım İşi
- Darıca Yönlendirme Tabelaları Alımı
- Bariyer Dur ve Girilmez Tabelaları Alımı
- Kandıra Otopark Yönlendirme Tabela Alımı
- Otoparklarda Kullanılmak Üzere Bilgilendirme Tabelası Alımı İşi
- 5 Eser Basım Hizmet Alım İşi
- Termal Kart Tek Yüz Baskı YazıcıThera Bilgi Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi226.999 TL1 teklifMalMatbaa18 Ağu 2026İKN 2026/1535300
- Baskı Beton ile Kaldırım Yapılması İşi
- Mahalle Tanıtım ve Yönlendirme Tabelası Alımı - (Montaj Dahil)
- Baskılı-Baskısız Sürekli Form Alımı
- İçin Tabela Alımı
- Baskı Beton, Fırçalı Beton ve Taş Duvar Yapımı
- Billboard, Tabela, Pano, Afiş Baskı ve Montaj ile Malzeme
- Damacana Etiketi AlımıYılpar Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi28.000 TL5 teklifMalMatbaa12 Ağu 2026İKN 2026/1462798
- Baskılı Sarf Malzeme Alımı
- Baskılı Stick Şeker Alımı
- Baskısız Karton Kutu Alımı
- Baskılı 14 Oz Pet Bardak Alımı
- Eğitim Merkezi, Sosyal Tesisler ve Matbaa' da Kısmi Süreli İş Sağlığı ve Güvenliği İşi
- Öğrencilerine Ücretsiz Dağıtılacak Bakanlık Yayını Ders Kitaplarının Baskı ve Dağıtım Hizmeti Satın Alınması İşi
- Çayeli Devlet Hastanesi Yönlendirme ve Tanımlama Tabelaları
- Dârüsselâm Kudüs (Prestij Kutulu) 3 Cilt 400 Takım Basım İşi
- Çeşitli Baskı İşleri Bastırılması İşi
- 19 Kalem Kitabın Basım İşiMega Basım Yayın Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,1 milyon TL8 teklifHizmetMatbaa31 Tem 2026İKN 2026/1102151
- Tabela Yaptırılması Hizmet Alımı
- Matbaa Basım Hizmeti Alımı
- Baskılı Sarf Malzeme Alımı
- Tabela ve Yönlendirme Malzemeleri Alımı İşi
- Hafik Devlet Hastanesi Tabela Alım İşi
- Yol Üstü Otoparklar Ücretlendirme Tabelası Alımı
- Panoları ve Tabela Alım İşi
- LED Kayar Ekranlı Totem Tabela Mal Alımı
- Ücretsiz Dağıtılacak Eğitim Aracı/Ders Materyallerinin Baskı ve Dağıtım Hizmeti Satın Alınması İşi
- Dış Mekan Baskı ve Montaj Hizmet Alımı
- Taze Baskılı Kahve Paketi AlımıPaccpack Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi241.500 TL7 teklifMalMatbaa27 Tem 2026İKN 2026/1382315
- Projesi- (Prestij Kutulu)" Adlı Eserin Basım Hizmet Alım İşi
- Baskı Beton Yapım İşi
- Baskılı Çuval Alımı
- Yayını Ders Kitaplarının Baskı ve Dağıtım Hizmeti Satın Alınması İşi
- 2026 Yılı 22 Kalem Matbaa ve Malzeme İhalesi
- Hizmet Binaları Tabela Yapım ve Araç Giydirme Hizmeti Alım İşi
- Projesi- (Lüx Kutusuz) 1000 Takım Basım
- Projesi- (Prestij Kutulu) Basım İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.