Bolu Kamu İhale Sonuçları
Bolu ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 35 sonuçlanmış ihale.
- Kırmızı Et (Kemikli Dana Eti- Karkas)Bolu Birlik Et Gıda Hayvancılık İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi5,9 milyon TL3 teklifMalBolu28 Ağu 2026İKN 2026/1250110
- İdari Bina Doğal Gaz Dönüşüm Yapım İşiAteşa Mühendislik Mimarlık Tesisat Makina Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL5 teklifYapımBoluİnşaat ve Yapı Malzemeleri28 Ağu 2026İKN 2026/1153423
- C 25/30 ve C 35/45 Hazır Beton Alımı İşiGüven Grubu Akaryakıt Hazır Beton İnşaat Madencilik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalBoluBeton ve Çimento24 Ağu 2026İKN 2026/1407808
- Revizyonu MalzemeleriMHS Otomasyon Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi816.076 TL2 teklifMalBoluSanayi Makina Bakım-Onarım24 Ağu 2026İKN 2026/1344260
- CTP Boru Alımı İşi
- Gerede Belediyesi 2 Adet Kafeterya Yapım İşi
- Esentepe Tribün Çelik Sundurma Mal Alım İşiSarkon Yatırım Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,3 milyon TL3 teklifMalBoluMetal ve Metalürji18 Ağu 2026İKN 2026/1339770
- Muhtelif Gıda Maddesi AlımıNida Yemek Hizmetleri Gıda Temizlik Özel Güvenlik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,1 milyon TL13 teklifMalBoluGıda ve İçecek13 Ağu 2026İKN 2026/790688
- Jeneratör Akaryakıt Mal Alım İşiÇarşambalıoğlu Motorlu Araçlar ve Petrol Pazarlama Anonim Şirketi2 milyon TL1 teklifMalBoluElektrik ve Elektronik13 Ağu 2026İKN 2026/1298562
- (Yıkanmış, Elenmiş) Portakal Kömür (1 Kalite) Mal Alımı İşiYaksan Madencilik Kömür İnşaat Nakliye Limited Şirketi1 milyon TL5 teklifMalBoluEnerji ve Enerji Ekipmanları13 Ağu 2026İKN 2026/1210885
- Bakım/Onarım Hizmeti Temini
- Muhtelif Marka Araçların Tamir, Bakım ve Onarım Hizmeti AlımıHAN CAR Otomotiv İnşaat Turizm Nakliye Petrol Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,5 milyon TL1 teklifHizmetBolu11 Ağu 2026İKN 2026/1353236
- Abant Yurdu Öğrenci Blokları Mekanik Tesisat İşleri
- Abant Yurdu Elektrik Tesisatı Bakım Onarımı
- Şefliği YARDOP
- ÜrünleriÇelikpençe Ambalaj Ev ve İşyeri Gereçleri İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalBolu4 Ağu 2026İKN 2026/1112176
- Tavuk Eti Ürünleri ve Yumurta Mal AlımıErpa Lojistik Gıda Pazarlama ve Veterinerlik Hizmetleri Limited Şirketi1,5 milyon TL4 teklifMalBoluGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/1129285
- 5 Kalem Tavuk Eti Ürünleri AlımıErpa Lojistik Gıda Pazarlama ve Veterinerlik Hizmetleri Limited Şirketi5,4 milyon TL6 teklifMalBoluGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/1060898
- Gerede Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Yapım İşi
- Veteriner İlacı AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL3 teklifMalBolu22 Tem 2026İKN 2026/932951
- İhalesiKaleyapı Turizm İnşaat Mimarlık Mühendislik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi61,5 milyon TL3 teklifYapımBolu22 Tem 2026İKN 2026/1200233
- Hayvanat Bahçesi Kedi Köpek Evi İçin Veteriner İlaçları AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalBolu21 Tem 2026İKN 2026/1016886
- Veteriner Sarf, Tıbbi Malzemeleri ve Klinik Ekipmanları Alımı İşiAS MER Endüstriyel Ambalaj ve Temizlik Limited Şirketi316.700 TL7 teklifMalBoluİlaç ve Medikal Cihaz20 Tem 2026İKN 2026/873553
- Bilgisayar Donanım Yedek Parça AlımıŞahinoğlu Bilgisayar İnşaat Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL3 teklifMalBoluBilişim ve Yazılım Teknolojileri20 Tem 2026İKN 2026/1056017
- Tuvaletinin Bakım Onarımı ve Yangın Dolapları OnarımıSeben Özçelik Yapı İnşaat Gıda Turizm Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi669.000 TL3 teklifYapımBoluElektrik ve Elektronik16 Tem 2026İKN 2026/879614
- Çamaşır Yıkama, Kurutma, Ütüleme ve Paketleme HizmetiETA Kalıp Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL2 teklifHizmetBolu16 Tem 2026İKN 2026/1075420
- Temizlik İşleri Çelik Depo Yapım İşi
- Tıbbi Sarf, Teknik, Medikal ve Cerrahi Malzemelerin AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL7 teklifMalBoluİlaç ve Medikal Cihaz13 Tem 2026İKN 2026/457759
- Ek Hizmet Binası
- İlaç ve Tıbbi Sarf Malzeme AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifMalBoluİlaç ve Medikal Cihaz10 Tem 2026İKN 2026/975803
- Yapılacak Olan Ağaçlandırma Sahalarının Kontrol ve DenetimAlpaslan Ormancılık Mühendislik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL4 teklifHizmetBolu2 Tem 2026İKN 2026/930722
- İlaç Tıbbi Malzeme AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL3 teklifMalBoluİlaç ve Medikal Cihaz2 Tem 2026İKN 2026/820748
- Ürünleri ve Temizlik Ürünleri
- Veteriner ve Hayvan Sağlığı İlaçları AlımıBolu Ted Ecza Deposu İlaç Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifMalBoluTarım ve Hayvancılık Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/890641
- Deposunda 8500 m3 İbreli ve 500 m3 Yapraklı Orman Emvali İstifleme İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.