Beyaz Eşya Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Beyaz Eşya sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 79 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Mesafeli, Euro 6 Motorlu, Klimalı Kamyon
- Bölge Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet 2026 Model Mercedes-Benz Actros L 1853 LS 4x2 Beyaz Renk Çekici Tır
- 21 Kalem CNG Buji Klima Kısmı Yedek ParçaÖzdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi10,8 milyon TL9 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya27 Ağu 2026İKN 2026/981220
- 1 Kalem 9000 BTU Klima
- KDÇ 1 Yıllık Değişim İçin Klima Santrali Filtreleri AlımıATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya27 Ağu 2026İKN 2026/1273202
- Kırmızı ve Beyaz Et AlımıHamza Aydoğdu Aydoğdu Ticaret5,5 milyon TL2 teklifMalDiyarbakırBeyaz Eşya27 Ağu 2026İKN 2026/1259108
- Depo Önü Eşik Mermer ve Beyaz Derz Dolgu Alımı
- Klima Yapım İşi
- Klima Santrali Revizyon İşiİDA Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Taahhüt Danışmanlık Enerji İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi8,4 milyon TL1 teklifHizmetAnkaraBeyaz Eşya21 Ağu 2026İKN 2026/1189610
- 18 Kalem Klima Kartuş Filtre AlımıATR Sağlık Teknik Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi105.520 TL4 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya21 Ağu 2026İKN 2026/1187716
- Kabinli, Klimalı, 4x4, 90 HP, TraktörBartın Otomotiv Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL1 teklifMalBartınBeyaz Eşya20 Ağu 2026İKN 2026/1386356
- Beyaz Et Ürünleri Mal Alım İşi
- EU62 Tıtanıum A/T, Üç Bölgeli Otomatik Klimalı, Sürgülü Otomatik Çift Kayar Kapılı MinibüsOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya19 Ağu 2026İKN 2026/1438995
- Klima ve Merkezi Isıtma Kazanları ile Bağlı Ekipmanlarının Tek Seferde Bakım ve Onarım Hizmet AlımıASİ Group Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi1 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulBeyaz Eşya19 Ağu 2026İKN 2026/1281901
- Klimalı, Manuel Şanzımanlı Şasi Üzerine 3 m³ Kapasiteli Mini Çöp Toplama Aracının (Üstyapı RAL 6029 Yeşil Renk)Iveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,7 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya19 Ağu 2026İKN 2026/1146677
- Otokar Sultan Comfort 25+1 Beyaz Renk MidibüsCansın Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi13,7 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya19 Ağu 2026İKN 2026/1092418
- Klima Mal AlımıNewkar Dizayn Dekorasyon Sanayi ve Ticaret İhracat İthalat Limited Şirketi1 milyon TL2 teklifMalAdanaBeyaz Eşya18 Ağu 2026İKN 2026/1316557
- Beyaz Et ve Hazır Tatlı Grubu Alımı
- 2025-2026 Eöy Beyaz Et ve Kırmızı Et
- Kırmızı Et ve Beyaz Et Ürünleri AlımıZeytincioğlu Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL6 teklifMalSamsunBeyaz Eşya14 Ağu 2026İKN 2026/1074953
- 399 Adet Buzdolabı, 399 Adet Çamaşır Makinası ve 399 Adet Fırın
- Klima AlımıVice Enerji ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya13 Ağu 2026İKN 2026/1205254
- Beyaz Eşya ve KlimaKaracadağ Grup Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Limited Şirketi3 milyon TL4 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya13 Ağu 2026İKN 2026/1121513
- Beyaz Et Ürünleri Alım İşi
- Klima Kompresörü AlımıKarsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,6 milyon TL7 teklifMalBeyaz Eşya11 Ağu 2026İKN 2026/303028
- Beyaz Et Alımı
- (Yerli Isıtmalı Kapalı Kabin, Klima)Asko Glob All Marketing Dış Ticaret A.Ş.4,1 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya10 Ağu 2026İKN 2026/1402504
- TÜMOSAN 8195 Tarla 4Wd 12+12 Kabin Klima 184/1530 Stage V TraktörTÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi Anonim Şirketi2 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya10 Ağu 2026İKN 2026/1318595
- Kırmızı ve Beyaz Et Mal Alımı İşi
- Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
- Beyaz Sabun AlımıÖzgüven Kozmetik Temizlik Turizm Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya5 Ağu 2026İKN 2026/637167
- Binasına Duvar Tipi Split Klima ve Montajı Yapım İşiTuncsan Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi800.000 TL5 teklifYapımİzmirBeyaz Eşya5 Ağu 2026İKN 2026/1195960
- Beyaz Eşya AlımıTekinler Dayanıklı Tüketim Malları Limited Şirketi3,4 milyon TL7 teklifMalMardinBeyaz Eşya5 Ağu 2026İKN 2026/1026832
- Beyaz Eşya ve Elektrikli Cihaz AlımıApsemu Kimya Makina Sanayi Ticaret Anonim Şirketi737.250 TL2 teklifMalİzmirBeyaz Eşya4 Ağu 2026İKN 2026/1193374
- Teknik Servis Ünitesi Klima Birimi İhtiyacı 18 Kalem MalzemeOnmed İlaç ve Medikal Ticaret Limited Şirketi756.220 TL2 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya3 Ağu 2026İKN 2026/950904
- Hassas Kontrollü Klima
- 2 Çeşit Klima Malzemeleri AlımıÖzdemir Otomotiv Ticaret Sanayi Limited Şirketi2,7 milyon TL4 teklifMalBeyaz Eşya30 Tem 2026İKN 2026/301875
- Akrilik Esaslı Beyaz Renkte Soğuk Yol Çizgi BoyasıRoadsan Boya Makina ve Trafik Teknolojileri Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi4 milyon TL5 teklifMalAydınBeyaz Eşya30 Tem 2026İKN 2026/1022406
- Kırmızı ve Beyaz Et Alımı
- İzmir Sanat Kafe İçin Klima Alımı
- 46 Kalem Klima Santrali Filtreleri AlımıMizan Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL5 teklifMalŞanlıurfaBeyaz Eşya29 Tem 2026İKN 2026/1002159
- 2 Kalem Kırmızı Et ve 6 Kalem Beyaz Et Alımı
- Dik Tip Buzdolabı AlımıARS Inox Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi48.600 TL3 teklifMalBeyaz Eşya27 Tem 2026İKN 2026/947810
- Klima Santralleri ve Isı Geri Kazanım Cihazları Bakım ve Onarım Hizmeti Alım İşi
- Kırmızı ve Beyaz Et AlımıMetpa Et ve Et Ürünleri Pazarlama Hayvancılık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi125,8 milyon TL5 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya23 Tem 2026İKN 2026/917270
- Klimalı 169/1430 Stage V TraktörTÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi Anonim Şirketi2 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya23 Tem 2026İKN 2026/1350858
- (Klimalı) Üzerine Tabela Direği Çakma Ekipmanlı Araç Üstü Katlanır Bomlu Sabit Açık Kasalı Mobil VincinOtokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi5,7 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya22 Tem 2026İKN 2026/825188
- TÜMOSAN 8105 Tarla 4WD 12+12 Kabin Klima 380/85R38 Stage V TraktörTÜMOSAN Motor ve Traktör Sanayi Anonim Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya22 Tem 2026İKN 2026/1313928
- 1 Adet Başak 5075 Tarla 4WD Kabinli Klimalı TraktörBaşak Satış Pazarlama ve Yatırım Anonim Şirketi2,3 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya22 Tem 2026İKN 2026/1215563
- Batman Elektrik Atölyesi Klima Bakım Onarım Hizmet AlımıBiltekso İklimlendirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifHizmetBeyaz Eşya22 Tem 2026İKN 2026/1186018
- Ceylanpınar TİM Beyazkule Sığırcılık Tesisi GölgelikÖM SA Yapı İnşaat Gıda Nakliye Yakıt Hayvancılık Tarım Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi13,2 milyon TL5 teklifYapımBingölBeyaz Eşya22 Tem 2026İKN 2026/1170009
- 1 Kalem 9000 BTU Klima
- Beyaz Et AlımıOrkidem Organizasyon Gıda ve İnşaat Limited Şirketi7,4 milyon TL1 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya21 Tem 2026İKN 2026/983321
- İhtiyacı 1 Adet Iveco Daily 35S16D 3450WB 23L Klimalı Çift Kabinli Manuel Vites Şasi KamyonetIveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya21 Tem 2026İKN 2026/1209217
- Euro 6 Motorlu, Klimalı, Retarderli, Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Şasi Çekici
- Klimalı, Otomatik Şanzımanlı, ADR Paketli Şasi 18000 Litre Kapasiteli Akaryakıt TankeriOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi7,6 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya21 Tem 2026İKN 2026/1003563
- Üzere Klima Alım İşiAsil Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifMalHatayBeyaz Eşya20 Tem 2026İKN 2026/1014365
- Buzdolabı ve Vahşi Hayvan Kovucu
- 13500 Adet Beyaz Yumurtacı Yarka AlımıGürler Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL2 teklifMalBalıkesirBeyaz Eşya17 Tem 2026İKN 2026/989460
- Gençlik Merkezlerinde Bulunan VRF-VRS Klima Sistemlerinin Ağır Bakım ve Filtre Temizliği Hizmet AlımıSİM Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Elektrik Havalandırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL7 teklifHizmetAnkaraBeyaz Eşya16 Tem 2026İKN 2026/755072
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.