Ordu Kamu İhale Sonuçları
Ordu ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 86 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- İşiÖzcan Özcan Taşımacılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL5 teklifHizmetOrdu28 Ağu 2026İKN 2026/1247594
- Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 3 Hat 3 (Araç) ile 181 İş Günü 253 Gün Rehber Personel Refakatinde Taşınması İşi
- 9 Taşıma Merkezi Okula 64 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Kiralanması Hizmet AlımıVasab İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,3 milyon TL5 teklifHizmetOrdu28 Ağu 2026İKN 2026/1161574
- Kiralanması Hizmet Alım İşiEmek İnşaat Tarım Ürünleri İç ve Dış Pazarlama Ticaret Limited Şirketi5,5 milyon TL1 teklifHizmetOrdu28 Ağu 2026İKN 2026/1154721
- AkaryakıtCoşkunlar Petrol Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi26.175 TL1 teklifMalOrduEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2012/186539
- AkaryakıtKatal Akaryakıt Naklıye Turizm Özel Eğitim Tarım İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Medikal Gıda Temizlik Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi68.591 TL2 teklifMalOrduEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2012/180138
- Parke ve Bordür Taş Mal Alım İşiTorunlar İnşaat, Taahhüt, Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalOrduBeton ve Çimento27 Ağu 2026İKN 2026/1482822
- OBB Kabadüz İlçesi Hayvan Barınağı Yapım İşiSeçkin Baybaba Seçkinler Yapı Mühendislik13,7 milyon TL3 teklifYapımOrduTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Ağu 2026İKN 2026/1310249
- (Akkuş, Ünye, Gürgentepe, Kabataş)
- Yakacak (Kömür, Odun)
- Taşıma Hizmet AlımıPerşembe Şoförler ve Otomobilciler Esnafları Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL1 teklifHizmetOrdu26 Ağu 2026İKN 2026/1301197
- Giresun Polisevi Şube Müdürlüğü 5 Kısımlı Gıda İhalesiÇalıkoğlu Pazarlama Gıda Tarım Hayvancılık Nakliye Turizm İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifMalOrduGıda ve İçecek26 Ağu 2026İKN 2026/1257485
- Personeli Kıyafet Alımı
- Öğrencisinin 2 Taşıma Merkezi Okula 9 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması
- İşiÖzkur Turizm Nakliyat Taşımacılık İnşaat Taahüt ve Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL4 teklifHizmetOrdu24 Ağu 2026İKN 2026/1193690
- Ordu Şehir Hastanesi 20 Kalem Patoloji Malzeme AlımıDenmak Sağlık Sistemleri AR-GE Proje İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL8 teklifMalOrdu21 Ağu 2026İKN 2026/681484
- Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi (Açık İhale)Sınırlı Sorumlu 87 Nolu Kaynartaş Minibüs Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi1,3 milyon TL5 teklifHizmetOrdu21 Ağu 2026İKN 2026/1263525
- Muhtelif Mahalle Yolları İçin Hazır Beton Alımı
- Koruge Boru (Alt Yapı) Mal Alım İşi
- Öğrencilerinin Taşınması Hizmet Alımı İşiKahyaoğlu Taşımacılık Otomotiv Pazarlama Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi349.939 TL1 teklifHizmetOrdu19 Ağu 2026İKN 2026/1297628
- OBB Altınordu İlçesi 2 inci Sanayi Sitesi Giriş Takı Yapım İşiMDA Yol İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifYapımOrdu19 Ağu 2026İKN 2026/1262302
- Fatsa Dolunay Aile Sağlığı Merkezi YapımıYener Yıldırım Mühendislik İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi7,6 milyon TL9 teklifYapımOrdu18 Ağu 2026İKN 2026/1113927
- Beton Bisiklet Yolu YapımıAybastı Hazır Beton Madencilik Hafriyat İnşaat Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL1 teklifYapımOrduBeton ve Çimento14 Ağu 2026İKN 2026/1437873
- Yerleşim Yerinden Taşıma Merkezi Okullara Günübirlik Taşınması Hizmeti Alımı İşi (Pazarlık Usulü İhale)
- Kömür ve Odun Alımı
- Döşeme İşi
- 12000 m2 Begonit Taş Döşenme
- 14 Kısım (122 Kalem) Muhtelif Gıda Alımı
- Kaçuk Zemin Kaplama Malzemesi, Ahşap Kent Mobilyaları Malzemesi) Alım İşiİpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi794.400 TL11 teklifMalOrduAhşap İşleme11 Ağu 2026İKN 2026/636213
- Dökme Çimento Mal Alım İşiUğur Nakliyat İnşaat Tarım ve Petrol Ürünleri Turizm Limited Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMalOrduBeton ve Çimento11 Ağu 2026İKN 2026/1116167
- Oluğu AlımıADT Beton Taahhüt İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi14,8 milyon TL1 teklifMalOrdu11 Ağu 2026İKN 2026/1110235
- Dökme ÇimentoMutlu İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalOrduBeton ve Çimento10 Ağu 2026İKN 2026/1307262
- 15,000 Ton Agrega 0,5 Malzeme AlımıAybastı Hazır Beton Madencilik Hafriyat İnşaat Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL2 teklifMalOrduBeton ve Çimento7 Ağu 2026İKN 2026/1324546
- Mikser TeminiAlemdar Pompa İnşaat Elektrik Makina Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalOrduMakine ve Ekipman İmalatı6 Ağu 2026İKN 2026/1280768
- Çatı Onarımı - Giresun İli Yağlıdere İlçesi Şehit Süleyman Kul Ortaokulu Binası Çatı Onarımı (Kısmi Teklifli)
- 45 Kalem Sürekli İşçi Kıyafet Alımı
- Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Kaplama Yapım İşiBSK Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30,1 milyon TL2 teklifYapımOrduİnşaat ve Yapı Malzemeleri4 Ağu 2026İKN 2026/1125036
- Yaz Etkinlikleri Ses Sahne KurulumuAkses Müzik Organizasyon Pazarlama Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifHizmetOrdu3 Ağu 2026İKN 2026/1248344
- OBB Kumbaşı Üretim Tesisi Elektrik Yapım İşi
- Kumru Belediyesi 2026 Yılı Akaryakıt (Motorin) Alım İşiYaysan Petrol Orman Ürünleri Turizm İnşaat Gıda Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifMalOrduEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Ağu 2026İKN 2026/1096092
- Tanıtım ve Yayın Hizmet Alım İşiOrdu Altaş Televizyon Radyo Yayıncılık Ticaret Anonim Şirketi3,6 milyon TL1 teklifHizmetOrdu31 Tem 2026İKN 2026/1120887
- 2 Kısımdan Oluşan Gıda ve Temizlik Malzemesi AlımıSeyhanoğulları Gıda Tarım Ürünleri Nakliye İnşaat Turizm Temizlik İşleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifMalOrduGıda ve İçecek30 Tem 2026İKN 2026/952311
- Proje Kapsamında Fındık İşleme Makine ve Ekipman Alımı
- Sıcak Karışım Asfalt Tabakası Yapım İşiBSK Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi46 milyon TL1 teklifYapımOrduİnşaat ve Yapı Malzemeleri28 Tem 2026İKN 2026/1033847
- Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İçin 4 Kalem Tıbbi MalzemeAvva Grup Sağlık Hizmetleri Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifMalOrduİlaç ve Medikal Cihaz27 Tem 2026İKN 2026/831014
- Yaz Etkinlikleri Sanatçı Temini
- Bolu Merkez Ericek Köyü Kilitli Parke Taşı Yapım İşi
- Baskı Beton Yapım İşi
- Aydınlatma Direği ve Armatür Alım İşiElsan Mühendislik-Taahhüt ve Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,4 milyon TL2 teklifMalOrduAydınlatma23 Tem 2026İKN 2026/1219600
- Yaşam Alanı Yapım İşleriTorunlar İnşaat, Taahhüt, Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,8 milyon TL1 teklifYapımOrdu23 Tem 2026İKN 2026/1201596
- Mahalleleri Cadde ve Sokaklarında Bulunan Muhtelif Yollarımızda Kilitli Parke Taşı ile Yol Kaplaması İşi Yaptırılacaktır
- Hattı ve Yol İyileştirme) Yapım Çalışması Yapım İşiEmek İnşaat Tarım Ürünleri İç ve Dış Pazarlama Ticaret Limited Şirketi31,2 milyon TL1 teklifYapımOrdu23 Tem 2026İKN 2026/1017938
- Kalfat Belediyesi 30.000 Metrekare Parke Taşı Döşeme İşi
- Ekipman AlımıEvrosan Makine İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifMalOrdu22 Tem 2026İKN 2026/873788
- Muhtelif Yerlerde Taş Duvar Sanat YapısıKılıç-Som Orman Ağaçlandırma İnşaat Tahhüt Hizmetleri Hayvancılık, Nakliye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi8 milyon TL3 teklifYapımOrdu22 Tem 2026İKN 2026/1007954
- Atık Getirme Merkezi Yapım İşi
- Giresun İli Görele İlçesi İnanca İlkokulu WC Onarımı
- Teknik Bilimler MYO Kantin ve Atölye Onarım İşi
- Görevlileri Kıyafet Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.