Ordu Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Ordu ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 86 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Begonit Taşı, Antara Taşı, Antik Taşı, Şev Taşı, Mantar Duba vb, (Nakli Dahil) Mal Alımı İşiTorunlar İnşaat, Taahhüt, Nakliyat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,6 milyon TL2 teklifMalOrduLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri14 Tem 2026İKN 2026/955973
- İTM_10-3 154 kV Çarşamba OSB TM Tamamlama
- Çanakçı İlçe Jandarma Komutanlığı Doğalgaz Dönüşüm
- Hizmet AlımıPerşembe Şoförler ve Otomobilciler Esnafları Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifHizmetOrdu13 Tem 2026İKN 2025/1331603
- Fındık İşleme Tesisi Makine Alım İşiFİ Endüstriyel Otomasyon Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifMalOrduAhşap İşleme10 Tem 2026İKN 2026/956451
- Kırılması ve Malzeme Hazırlanması Hizmet Alım İşiEmek İnşaat Tarım Ürünleri İç ve Dış Pazarlama Ticaret Limited Şirketi12,3 milyon TL1 teklifHizmetOrdu10 Tem 2026İKN 2026/791524
- Yedek Parça Mal AlımıYol Makina ve Yapı Sanayi Mümessillik İç ve Dış Ticaret ve Taahhüt Limited Şirketi4 milyon TL9 teklifMalOrduYedek Parça10 Tem 2026İKN 2026/656276
- İlköğretim Öğrencilerinin Atatürk İlk/Ortaokuluna Taşıma Hizmet Alımı İhalesiPerşembe Şoförler ve Otomobilciler Esnafları Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifHizmetOrdu10 Tem 2026İKN 2025/1156992
- Alımı
- Yakacak
- 6 Ay Süre ile Malzemeli Diş Protez Laboratuvarı Hizmet AlımıÖzel L Labor Çok Amaçlı Diş Protez Laboratuvarı Ticaret Limited Şirketi16,5 milyon TL2 teklifHizmetOrduİlaç ve Medikal Cihaz8 Tem 2026İKN 2026/932292
- Mal AlımıBingöl Çanak Gıda Arıcılık Tarım İnşaat Temizlik Eğitim Kuyumculuk İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifMalOrdu8 Tem 2026İKN 2026/699086
- 5 Kalem Tavuk ve Tavuk ÜrünüTiryaki 52 Gıda Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL4 teklifMalOrduGıda ve İçecek7 Tem 2026İKN 2026/898266
- Malzemeleri Alımı İşi (Uygulama Dahil)
- 4 Kısım Yiyecek Alımı
- Ariyet (Agrega) Malzeme AlımıAkten İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi11,6 milyon TL2 teklifMalOrduBeton ve Çimento6 Tem 2026İKN 2026/775983
- AlımıYetki Medikal Ürünleri İlaç İtriyat ve Tıbbi Cihazlar Limited Şirketi1,5 milyon TL6 teklifHizmetOrdu6 Tem 2026İKN 2026/1128934
- 20x40 Sentetik Çim Yüzeyli 1 Adet Futbol Sahası
- 33 Kalem Kışlık Sebze ve Meyve
- Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşiGüler Yüz Turizm Taşımacılığı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL1 teklifHizmetOrdu3 Tem 2026İKN 2025/991883
- Fındık İşleme Tesisi Makineleri Alım İşiFİ Endüstriyel Otomasyon Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL4 teklifMalOrduAhşap İşleme2 Tem 2026İKN 2026/807492
- 34 Kalem Sebze ve Meyve, 1 Kalem Su Böreği, 6 Kalem Donuk Ürünleri ve 3 Kalem Tatlı ÜrünleriSeyhanoğulları Gıda Tarım Ürünleri Nakliye İnşaat Turizm Temizlik İşleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,8 milyon TL26 teklifMalOrduGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/587073
- Sokakları Beton Kilitli Parke Taşı ve Bordür Taşı Yapım İşi
- Malzeme Hazırlanması Hizmet AlımıEmek İnşaat Tarım Ürünleri İç ve Dış Pazarlama Ticaret Limited Şirketi14,4 milyon TL1 teklifHizmetOrdu1 Tem 2026İKN 2026/802288
- Hazırlanması ve Konkasöre Nakli Hizmet AlımıEmek İnşaat Tarım Ürünleri İç ve Dış Pazarlama Ticaret Limited Şirketi12,5 milyon TL1 teklifHizmetOrduLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri1 Tem 2026İKN 2026/797444
- OBB Hazır Beton Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.