Savunma Sanayi Sektörü Kamu İhale Sonuçları

Savunma Sanayi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 19 sonuçlanmış ihale.

  1. Silahlı Özel Güvenlik Alımı
    11 Nisan Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi99,6 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulSavunma Sanayi28 Ağu 2026İKN 2026/1144790
  2. Silahlı Özel Güvenlik
    Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi105,6 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulSavunma Sanayi27 Ağu 2026İKN 2026/937511
  3. 14 ncü Mühimmat Bölük Komutanlığı Biçilmemiş Yabani Ot Satışı
    Salih Öner16.563 TL1 teklifMalSavunma Sanayi25 Ağu 2026İKN 2026/378890
  4. Bölgesinde Görevli Askeri Personele Yemek Nakli İçin 3 Adet Sürücülü Panel Van Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
    Ramazan Eke Nakliyat Petrol Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifHizmetŞanlıurfaSavunma Sanayi19 Ağu 2026İKN 2025/1295424
  5. ile Ekipmanları ve Piri Reis Askeri Lojmanları Yangın Hattı Su Deposu Onarımı
    İsa Proje Hafriyat İnşaat Oto ve Ticaret Anonim Şirketi5,9 milyon TL10 teklifYapımHataySavunma Sanayi14 Ağu 2026İKN 2026/1218924
  6. 24 Ay Süreli, 8 Kişi Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı
    Cans Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi14,8 milyon TL3 teklifHizmetİzmirSavunma Sanayi13 Ağu 2026İKN 2026/960515
  7. Zırhlı Araçlar İçin Yedek Parça Alımı
    Ahmet İşçioğlu5,7 milyon TL4 teklifMalSavunma Sanayi13 Ağu 2026İKN 2026/483895
  8. Mühimmat Dahil Poligon Kiralama Hizmet Alımı
    Akad Güvenlik Eğitim Merkezi Limited Şirketi781.655 TL4 teklifHizmetSavunma Sanayi12 Ağu 2026İKN 2022/906704
  9. 3 Kısım 71 Kalem Zırhlı Araç Yedek Parçası Alımı
    Ahmet Yusuf Bayam3,6 milyon TL2 teklifMalSavunma Sanayi11 Ağu 2026İKN 2026/1040661
  10. Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı
    Eray Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti.107,2 milyon TL3 teklifHizmetVanSavunma Sanayi27 Tem 2026İKN 2026/744797
  11. 29 Kalem Sivil Savunma Malzeme Alımı
    Aydın Grup Endüstriyel İş Kıyafetleri İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi175.200 TL1 teklifMalAnkaraSavunma Sanayi27 Tem 2026İKN 2026/647175
  12. 2 Kısım 91 Kalem Askeri Öğrenci Aksesuar Malzemesi Alımı
    İsmail Taun2,9 milyon TL4 teklifMalSavunma Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/917378
  13. Burdur Askeri Gazino Müdürlüğüne Hizmet Alımı
    Mustafa Öz3,3 milyon TL1 teklifHizmetSavunma Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/73772
  14. Balistik Nöbet Kulübesi Tesisi Temini ve Montajı
    Serhat Yazıcı22,7 milyon TL13 teklifYapımAğrıSavunma Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/1035736
  15. Balistik Korumalı Taşınır Yapı (Montaj Dahil)
    Rodoplu İnşaat Temizlik Güvenlik ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifMalAnkaraSavunma Sanayi21 Tem 2026İKN 2026/946990
  16. Balistik Nöbet Kulübesi
    Kasataş Kasa Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2 milyon TL3 teklifMalGaziantepSavunma Sanayi10 Tem 2026İKN 2026/837682
  17. Balistik Korumalı Taşınır Yapı Alımı (Montaj Dahil)
    Kasataş Kasa Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi11,7 milyon TL2 teklifMalGaziantepSavunma Sanayi7 Tem 2026İKN 2026/870298
  18. 2 (İki) Yıllık Silahsız Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi
    CMG Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Anonim Şirketi, Perun Özel Güvenlik Limited Şirketi İş Ortaklığı123,3 milyon TL3 teklifHizmetİzmirSavunma Sanayi3 Tem 2026İKN 2026/525434
  19. Deriner HES İşletme Müdür Yardımcılığı İhtiyacı 54 Kişi ile 2 Yıl Süreli Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı
    Ulusal Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi103,9 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulSavunma Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/598021

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım