Rize Kamu İhale Sonuçları
Rize ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 94 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- İşiOğuzhan Papaker, Zeynep Gökçe Aksoy İş Ortaklığı7,8 milyon TL14 teklifYapımRize28 Ağu 2026İKN 2026/1503504
- 1,Basamak Sağlık Tesisleri Tadilat ve Onarım İşiDemirkan Toplu Temizlik, Sağlık Hizmetleri Gıda Nakliyat Turizm İnşaat Taahhüt Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL3 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri28 Ağu 2026İKN 2026/1394237
- Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 2 Araç ve 2 Rehber Personel ile 180 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- Sebze-Meyve Alımı İhalesi İşi 1
- Rize Güneysu Borsa İstanbul İlkokulu Dış Cephe Onarımı İşiTataroğlu Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL11 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Ağu 2026İKN 2026/1466280
- İnşaatı İşi
- 8 Ton Yakacak Odun)
- Taş Duvar Yapım İşiErbah Yapı Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifYapımRize25 Ağu 2026İKN 2026/1479679
- ve Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binaları İkmal İnşaatı Yapım İşiTimya Mühendislik Limited Şirketi, İlyas Sosan İlsan Mühendislik ve Yapı İnşaat İş Ortaklığı623,5 milyon TL10 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Ağu 2026İKN 2026/987834
- Güçlendirme ve Genel Onarım Projesi Hizmet Alım İşiMakfen Proje Yapı Mühendislik Müşavirlik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifHizmetRize24 Ağu 2026İKN 2026/1389702
- Oteline Mutfak Malzemeleri Alımı İşiRize Ticaret Pazarlama Kollektif Şirketi Halil Sak ve Ortakları1,1 milyon TL1 teklifMalRize24 Ağu 2026İKN 2026/1382012
- Binasının Güçlendirilmesi ve Genel Onarımı İşiVaşa İnşaat Taahhüt Turizm ve Seyahat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Batuhan Şanda İş Ortaklığı42,1 milyon TL22 teklifYapımRize24 Ağu 2026İKN 2026/1302176
- Yürüyüş Yolu Sanat Yapıları İnşaatı İşiAY-KA Makine İnşaat Plastik Elektrik Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi2 milyon TL11 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Ağu 2026İKN 2026/1275726
- 2026 Yılı Yurt Müdürlüklüleri Bakım ve Onarım İşi (2 Grup)Sumay Asansör Mühendislik İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi21,9 milyon TL2 teklifYapımRize21 Ağu 2026İKN 2026/1411654
- Kaçkar Dağları Milli Parkı Ayder Koruma Binası Tadilat Yapım İşiFMK Mühendislik Proje İnşaat Danışmanlık Nakliyat Ticaret Sanayi Limited Şirketi3,7 milyon TL3 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri21 Ağu 2026İKN 2026/1234226
- Atölye ve Lojman Binalarının Doğal Gaz Dönüşüm İşi
- Rize Adliyesi İlave Oda Yapım İşi
- 5 Kısım Gıda Malzemesi
- Taşınması Hizmet Alımı
- C25/30 Hazır Beton Satın AlınmasıŞAR İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,9 milyon TL2 teklifMalRizeBeton ve Çimento19 Ağu 2026İKN 2026/1325236
- Eksikliklerinin Giderilmesi İşi
- (8,00 m Açıklık 6,00 m Yükseklik) Yapım İşiKartal Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,6 milyon TL8 teklifYapımRize19 Ağu 2026İKN 2026/1208862
- Taş Duvar YapımıKRL Smac İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifYapımRize18 Ağu 2026İKN 2026/1441043
- Üzere Zebra Perde, Mahremeyit Perdesi (Ara Perde), Hasta Arayı Perde Rayı Alımı
- Fotogrametrik Yöntemle Halihazır Harita Yapımı Hizmet Alımı
- Onarım Yapım İşi
- Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Lojmanı Onarım İşi
- AlımıUzun Tour Turizm ve Seyahat Acentalığı Nakliyat Oto Kiralama Otomotiv Ticaret Limited Şirketi187.488 TL5 teklifHizmetRize18 Ağu 2026İKN 2025/2506553
- 2025-2026 Eğitim ve Öğretim Ortaöğretim Taşıma Hizmeti AlımıUzun Tour Turizm ve Seyahat Acentalığı Nakliyat Oto Kiralama Otomotiv Ticaret Limited Şirketi220.980 TL23 teklifHizmetRize18 Ağu 2026İKN 2025/1375660
- Sarf Malzeme Alım İhalesiTrof Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL28 teklifMalRize14 Ağu 2026İKN 2026/871029
- Kaplaması Yapım İşiCMR Grup İnşaat Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi38,5 milyon TL4 teklifYapımRize14 Ağu 2026İKN 2026/1415772
- Kaplaması Yapım İşiCMR Grup İnşaat Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi38,5 milyon TL4 teklifYapımRize14 Ağu 2026İKN 2026/1407522
- Baskı Beton, Fırçalı Beton ve Taş Duvar Yapımı
- Ölçekli Halihazır Harita ve Ortofoto Harita Üretimi, Sayısal Yükseklik ve Arazi Modeli Üretimi Yapılması Hizmeti Alımı İşidir
- Manyetik Rezonans (MR) GörüntülemeUmut Görüntüleme ve Laboratuvarlar Grubu Limited Şirketi2,3 milyon TL1 teklifHizmetRize12 Ağu 2026İKN 2026/1395255
- Onarımı İşiVaşa İnşaat Taahhüt Turizm ve Seyahat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL9 teklifYapımRize12 Ağu 2026İKN 2026/1371736
- 2026 Yılı (2 Dönem) Piliç ve Piliç Ürünleri AlımıDerya Turizm Gıda Tekstil Nakliye İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,9 milyon TL1 teklifMalRize12 Ağu 2026İKN 2026/1159673
- İşiKukoğlu Isı Makina Sistemleri Elektrik Elektronik Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL3 teklifHizmetRize11 Ağu 2026İKN 2026/1327444
- 39 Kalem Mobilya ve Dekoratif Ürünler Mal Alım İşi
- Yapılması ve Gündoğdu Su Sporları Merkezinin Bakım Onarımları ve Çevre Düzenleme Yapım İşiVOL-KA İnşaat Mühendislik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi188 milyon TL2 teklifYapımRize10 Ağu 2026İKN 2026/1297085
- Onarımı
- OnarımıTurgut Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,4 milyar TL5 teklifYapımRize10 Ağu 2026İKN 2026/1177925
- Pazar Fen Lisesi Tip 3 Spor Salonu Yapım İşi
- 31/12/2027 Tarihleri Arası)Kardelen Organizasyon Hizmetleri Reklam Turizm Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi330,3 milyon TL19 teklifHizmetRize5 Ağu 2026İKN 2026/506612
- Rize Çayeli Kaptanpaşa Köyü Gençlik Merkezi İnşaatı İşiRizkar İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi35,3 milyon TL9 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri5 Ağu 2026İKN 2026/1278058
- 65000 Adet 300 Gram Ekmek
- Saat ve Derbent Köyleri 1 Etabı) İnşaatı Yapım İşi
- Alımı (Tenzile Erdoğan Güneysu Devlet Hastanesi)Kardelen Organizasyon Hizmetleri Reklam Turizm Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,8 milyon TL1 teklifHizmetRize4 Ağu 2026İKN 2026/1334125
- C25/30 Hazır Beton AlımıCevahir Hazır Beton Mıcır Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ormanlı Şubesi3,2 milyon TL2 teklifMalRizeBeton ve Çimento4 Ağu 2026İKN 2026/1295781
- 2026 Yılı Yurt Müdürlükleri Bakım ve Onarım İşi (4 Grup)
- 2026 Yılı Yurt Müdürlüklüleri Bakım ve Onarım İşi (3 Grup)
- 245 Kalem Spor Malzemesi Mal Alım İşi
- Kiralama Hizmeti Alımı İşiTürütler İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL3 teklifHizmetRize3 Ağu 2026İKN 2026/1170725
- Spor Salonları ve Tesisleri Yapım İşiKaros Mühendislik İnşaat Taahhüt Otomotiv Nakliyat Enerji Turizm Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Münir Arafal İş Ortaklığı225 milyon TL3 teklifYapımRize31 Tem 2026İKN 2026/1287961
- Rize İl Özel İdaresi Fındıklı Şantiyesi Saha Betonlanması İşiRizkar İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL2 teklifYapımRizeBeton ve Çimento31 Tem 2026İKN 2026/1254459
- Havuzları, Boru Galerisi ile Su Depolarının Temizlenme İşiRibelkent Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ulaşım Enerji Eğitim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifHizmetRize30 Tem 2026İKN 2026/1211750
- Rize Derepazarı Fıçıcılar İlkokulu Doğal Gaz Dönüşümü İşiLazer Isı Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Metal ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL8 teklifYapımRizeEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Tem 2026İKN 2026/1132120
- İşi
- Onarımı İşi
- Genel Onarımı İşiTataroğlu Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi37 milyon TL3 teklifYapımRize27 Tem 2026İKN 2026/1195568
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.