Rize Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Rize ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 94 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 2026 Yılı Yurt Müdürlüklüleri Bakım ve Onarım İşi (1 Grup)BM Demirciler Hafriyat İnşaat Madencilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi31 milyon TL3 teklifYapımRize24 Tem 2026İKN 2026/1276013
- İşi
- Hizmet Alım İşiMarsis Taşımacılık Temizlik Güvenlik Hizmetleri Araç Alım Satım Kiralama Toplu Yemek Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi442.911 TL1 teklifHizmetRize24 Tem 2026İKN 2025/1656688
- Hizmet Alım İşiMarsis Taşımacılık Temizlik Güvenlik Hizmetleri Araç Alım Satım Kiralama Toplu Yemek Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL1 teklifHizmetRize24 Tem 2026İKN 2025/1294725
- 22 Kalem Tıbbi Cihaz AlımıGülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzeme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi791.100 TL6 teklifMalRizeİlaç ve Medikal Cihaz23 Tem 2026İKN 2026/895064
- Koruge Boru PE 100 İçme Suyu Boru ve Ek Parçası Alım İşiErbah Yapı Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL6 teklifMalRizeYedek Parça23 Tem 2026İKN 2026/807175
- Hale Getirilmesi
- Hazırlanması Hizmet Alım İşi
- Köyü) İnşaatı Yapım İşi
- Rize İlçelerinde Mera Islah ve Amenajman Yapım İşiAkalın İnşaat Taahhüt Nakliyat Oto Tamir ve Bakım Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL6 teklifYapımRize16 Tem 2026İKN 2026/987079
- Birimler İçin 18 Kısım Tıbbi Malzeme AlımıGüven İş Medikal Tıbbi Malzemeler ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL5 teklifMalRizeİlaç ve Medikal Cihaz16 Tem 2026İKN 2026/935465
- (Rize) Şeflikleri Yollarında Rutin Yol Bakım ve Onarım Yapım İşiTürütler İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi61,5 milyon TL4 teklifYapımRize14 Tem 2026İKN 2026/1148606
- Zayıf Akım Elektrik Sistemi Yapım İşiRMS Ses ve Işık Sistemleri Elektronik Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi860.000 TL2 teklifYapımRizeElektrik ve Elektronik13 Tem 2026İKN 2026/1078264
- Sahil Çay Evi Binası İçin Muhtelif Yapı Malzemesi AlımıÇaykent Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/1044444
- Rize Merkez Muradiye İlkokulu Doğal Gaz Dönüşümü İşiLazer Isı Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Metal ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL9 teklifYapımRizeEnerji ve Enerji Ekipmanları10 Tem 2026İKN 2026/988215
- Rize Kalkandere Anaokulu Doğal Gaz Dönüşümü İşiLazer Isı Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Metal ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL9 teklifYapımRizeEnerji ve Enerji Ekipmanları10 Tem 2026İKN 2026/986854
- 212,5 m³ Prizmatik Modüler Paslanmaz Çelik Su DeposuAY-KA Makine İnşaat Plastik Elektrik Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi2,2 milyon TL42 teklifYapımRizeMetal ve Metalürji10 Tem 2026İKN 2026/965239
- Yangın İhbar ve Alarm Sistemlerinin Yıllık Bakım ve Onarım İşiRMS Ses ve Işık Sistemleri Elektronik Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL2 teklifYapımRizeElektrik ve Elektronik10 Tem 2026İKN 2026/1049748
- Rize İl Özel İdaresi Hemşin Şantiyesi Dış Cephe Onarım İnşaatı İşiVaşa İnşaat Taahhüt Turizm ve Seyahat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL11 teklifYapımRizeİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Tem 2026İKN 2026/1020828
- Yenişehir Stadyumu Hırdavat Malzemesi Mal Alım İşiKaçkarlar İnşaat Taahhüt Nakliyat Gıda Sanayi Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi13,9 milyon TL3 teklifMalRizeMetal İşleme9 Tem 2026İKN 2026/1054684
- Kuru Gıda ve Kahvaltılık Alım İşi
- 200 Dz Taş Duvar Yapım İşiSeslidere İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL1 teklifYapımRize8 Tem 2026İKN 2026/1111555
- Alımı
- 2026 Yılı Gençlik Kampları Organizasyonu Hizmet Alımı İşiRize Aktur Oto Kiralama Turizm Seyahat Acenteliği İnşaat Reklamcılık Temizlik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Pazarlama Limited Şirketi4,6 milyon TL7 teklifHizmetRize3 Tem 2026İKN 2026/920333
- 2026-2027 Yılında Kullanılmak Üzere Katı Yakıt (Odun) Alımı İşiAkkuş Antrepo Enerji Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalRizeEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Tem 2026İKN 2026/693691
- Çelik Ağların Bakımının Yapılması ve Şev Yüzeyinde Bulunan Kayaların Temizlenmesi Hizmet Alımı İşiRüstemoğlu İnşaat Taahhüt Nakliyat Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifHizmetRizeMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/996625
- Durak Alımı ve Montajı
- LED Ekran Sistemleri ve Borsa İstanbul Laboratuvarları Yapım İşi
- Çalıştırılmak Üzere 7 Adet Danışman Mühendis Hizmet Alımı İşi
- Kapsamında Genel Onarımı İşiTataroğlu Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi36,6 milyon TL2 teklifYapımRize30 Haz 2026İKN 2026/989627
- 2 Kısım Gıda Malzemesi Alım İşi
- Kapsamında Genel Onarımı İşiVaşa İnşaat Taahhüt Turizm ve Seyahat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL2 teklifYapımRize30 Haz 2026İKN 2026/887592
- Ardeşen Vali Erdal Ata Futbol Sahası ve Tribün Bakım Onarım İşi
- Sarf Malzeme AlımıÇaydaçıra Otomotiv Peyzaj Medikal Reklam İnşaat Yemek Hizmetleri Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi225.717 TL41 teklifMalRize30 Haz 2026İKN 2026/61190
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.