Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 536 sonuçlanmış ihale — 9 sayfa.
- 50 Adet Elektrikli Solo Tip Otobüs Alımı (12 Metre)
- Sürücülü, 2 Adet Sürücüsüz Araç Kiralama ve 98 İş Günü Süresi ile (17082026-31122026) 18 Adet Personel Servis Taşıma
- Araç Kiralama Hizmet Alımı
- 26 Adet Muhtelif Araç ve 25 Adet Sürücü Kiralama
- Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat 3 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Merkezi Okul/Kurum/Sınıflara 2 Araç ve 2 Rehber Personel ile 180 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- 1 Adet Kamyon Kiralama Hizmeti
- 6 Adet Pistonlu Damperli Kamyon ile Taş Nakli Hizmet Alım İşi
- Öğrencilerinin 1 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat 4 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 12 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat 10 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- ve Velinin 10 Taşıma Merkezi Okula 12 Araç ile 181 Gün Taşınması İşi
- Taşıma Merkezi Okullara 6 Araç ve 6 Hat ile Taşıma İşi
- Öğrencilerin Gümüşhane Merkez İlçede 8 Taşıma Merkezi Okula 13 Araç ile 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- 121 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 21 Hat (21 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
- Yerleşim Birimlerinden 9 Özel Eğitim Öğrencisinin 2 Özel Eğitim Kurumuna 2 Hat (Araç) ile Taşıma Hizmet Alım İşi
- Okula 18 Hat 18 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Araç ve İş Makineleri Lastik Alım İşi
- Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 3 Hat 3 (Araç) ile 181 İş Günü 253 Gün Rehber Personel Refakatinde Taşınması İşi
- Birimlerinden 13 Araç ile 10 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 9 Taşıma Merkezi Okula 64 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Olan 51 Hat (51 Araç) ile 181 İş Günü ve 51 Rehber Personeli 253 Prim Günü ile Özel Eğitim Öğrenci Taşınması Hizmet Alım İşi
- Yerleşim Birimlerinden 38 Araç ile 181 Gün Taşıma Merkezi Okul/Sınıflara Taşınması Hizmet Alım İşi
- Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 198 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 18 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma İşi
- Araç Takip Sistemi Hizmet AlımıPergo Uzay Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi529.374 TL2 teklifHizmetOtomotiv28 Ağu 2026İKN 2026/1187060
- Yol Yardım-Çekici ve Çekici-Kurtarıcı Araç KiralamaFree Turizm Taşımacılık Atık Yönetimi Gıda İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi, Mavi Marmara Turizm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Şahinoğlu Turizm Taşımacılık Deri Gıda Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı307,8 milyon TL2 teklifHizmetİstanbulOtomotiv28 Ağu 2026İKN 2026/1120192
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
- Daire Başkanlığı İhtiyacı 1 Adet Yeni Superb Laurin & Klement Crystal 2,0 TSI 265 PS DSG 4x4 Metalik Mistik Siyah Renk AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1610403
- Kamyon
- OtobüsTEMSA Skoda Sabancı Ulaşım Araçları Anonim Şirketi65,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1563334
- Car Shuttle 14 AraçGolf İnternational Turizm İnşaat Tarım ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1542664
- Minibüs Kiralama Hizmet Alım İşi
- 6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Sürücüsüz 6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
- 76 Kalem Otokar Otobüs Yedek Parça TeminiTeknodiag Bilişim ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi380.000 TL10 teklifMalOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1489918
- Kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 3 (Üç) Araç ile 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- Öğrencilerinin 1 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat 1 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 65 Öğrencinin Merkez İlkokulu ve Çardak Ortaokuluna 5 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Frigofirik Araç Kasası İçin Soğutucu Alımı
- Öğrencisi 6 Taşıma Merkezi Okula 8 Hat 8 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 1 Adet Sıfır Kamyonet
- Çift Kabin, Kasalı Kamyonet
- Zabıta Müdürlüğünde Kullanılmak Üzere 1 Adet Sıfır Kamyonet
- Kamyonet
- Günü 8 Güzergahta 8 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara Öğrenci Taşıma İşi
- Öğrencisi ile 19 İmam-Hatip Ortaokulu Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Kısım 10 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma
- Ortaöğretim Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 20 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- İşlerinde Kullanılmak Üzere 100 Gün Süreyle 15 Adet Kamyon Kiralanması Hizmet Alım İşi
- Okula 8 Hat 8 Araç ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 19 Taşıma Merkezi Okula 20 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Birimlerinden 202 Ortaöğretim Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat (Araç) Taşıma Hizmet Alım İşi
- Birimlerinden 16 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- Köy Altı Yerleşim Birimlerinden 14 Taşıma Merkezi Okula 53 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma Hizmet Alım İşi
- Bakanlığı Taşımalı Eğitim Yoluyla 190 Öğrencinin 13 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat 24 Araç ile 180 İş Günü Taşınması İşi
- Sokak Hayvanlarını Toplama-Taşıma Araç Kabini Alım İşi
- Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Araç Kiralama Hizmet Alım
- Ziyaretçilerin Ulaşımını Sağlamak Amacı ile Şehirlerarası Midibüs ve Otobüs Kiralama Hizmet Alımı İşi
- 6 Ay Süreli 36 Adet (28 Adedi Sürücülü) Muhtelif Araç Kiralama
- Araç Kiralama Hizmet Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.