Çankırı Kamu İhale Sonuçları
Çankırı ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 27 sonuçlanmış ihale.
- Taşıma İşi
- Taşıma Merkezi Okullara 6 Araç ve 6 Hat ile Taşıma İşi
- Eğitim Kapsamındaki 35 Öğrencinin 3 Araç ile Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara Taşınması
- 9 Taşıma Merkezi Okul Müdürlüğüne 18 Araç ve 181 Gün Süre ile Taşıma Hizmet Alım İşi
- Kilit Parke Taşı Alımı İşiKoçağ İnşaat Taahhüt Gıda Madencilik Orman Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL5 teklifMalÇankırıBeton ve Çimento26 Ağu 2026İKN 2026/1206210
- Su Kuyusu Elektrik Pano ve Pompa MalzemeleriBağlıca Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalÇankırıElektrik ve Elektronik21 Ağu 2026İKN 2026/1445113
- TS EN 197-1 CEM II 425 N) Temini, Kurşunlu İlçesinde Bulunan Beton Santraline Nakli (Her Şey Dahil)Yapıtaş Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,5 milyon TL4 teklifMalÇankırıLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri21 Ağu 2026İKN 2026/1235109
- Bakımevlerinde Kar ve Buzla Mücadelede Kullanılmak Üzere Tuz Alım İşiSafir Tuz Gıda Maden Pazarlama Nakliyat İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi33,7 milyon TL6 teklifMalÇankırı21 Ağu 2026İKN 2026/1052309
- Yerinden 8 Hat ve 8 Araç ile 89 Öğrencinin 5 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Günübirlik Öğrenci Taşıma İşi
- Hazır Beton Alım İşiKayı Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,9 milyon TL2 teklifMalÇankırıBeton ve Çimento18 Ağu 2026İKN 2026/1234962
- Hayvan İçme Suyu Tesisi Yapım İşiErkul Kardeşler İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL5 teklifYapımÇankırıTarım ve Hayvancılık Ekipmanları14 Ağu 2026İKN 2026/1200347
- Merkezi Yönetimi Hizmet AlımıBEE Power Robot ve Otomasyon Teknolojileri Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifHizmetÇankırı13 Ağu 2026İKN 2026/1329108
- Sera Naylonu2401 Sayılı Çankırı Tarım Kredi Kooperatifi415.236 TL1 teklifMalÇankırıPlastik ve Kauçuk12 Ağu 2026İKN 2026/1213783
- Hırdavat ve Yapı Malzemeleri Alım İşiKılıçlar Kum Nakliye Hırdavat İnşaat Gıda Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi3,4 milyon TL1 teklifMalÇankırıMetal İşleme11 Ağu 2026İKN 2026/1244218
- Dönüşüm ve Onarım İşi ile Merkez Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu ve Merkez İlker Tuncay İlkokulu Onarım İşleriOğuzhan Proje Taahhüt İnşaat Mekanik Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi990.000 TL20 teklifYapımÇankırı10 Ağu 2026İKN 2026/1159128
- Sahne, Işık ve Görüntü Sistemleri Organizasyonu Hizmet Alım İşi
- Hırdavat Malzemesi Alımı
- Akaryakıt, Motor Yağı, Antifiriz ve Adblue AlımıGökmenoğlu Madencilik Petrol Gıda İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Anonim Şirketi887.025 TL1 teklifMalÇankırıEnerji ve Enerji Ekipmanları5 Ağu 2026İKN 2026/1161725
- Lisesi ile Şehit Erkan Er Yatılı Bölge Ortaokulu Onarım İşleri ve Kalfat Beldesi İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm ve Onarım İşiArtı Mühendislik Makina İnşaat Doğalgaz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL3 teklifYapımÇankırıEnerji ve Enerji Ekipmanları4 Ağu 2026İKN 2026/1127765
- Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Yangın Merdiveni Yapımı ve Onarım İşi
- Sulama Tesisi Yapım İşiErkul Kardeşler İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL5 teklifYapımÇankırıTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/1034880
- Çankırı Yurt Müdürlükleri Muhtelif Bakım Onarım İşiMSA Group Demir Çelik İnşaat Oto Sanayi Ticaret Limited Şirketi23 milyon TL2 teklifYapımÇankırı13 Tem 2026İKN 2026/1197403
- Hazır Yemek AlımıOrta Şekerli Gıda Unlu Mamüller Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalÇankırıGıda ve İçecek8 Tem 2026İKN 2026/1021287
- Bakım Onarım İşiEmar Grup Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi540.000 TL2 teklifYapımÇankırı7 Tem 2026İKN 2026/987467
- Dayanıklı Kapı ile Değiştirilmesi İşiMSA Group Demir Çelik İnşaat Oto Sanayi Ticaret Limited Şirketi28,5 milyon TL2 teklifYapımÇankırı7 Tem 2026İKN 2026/1154770
- Kurşunlu Hafize Ünal Huzurevi İçin Jeneratör Yapım İşi AlımıArtı Mühendislik Makina İnşaat Doğalgaz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL1 teklifYapımÇankırıElektrik ve Elektronik3 Tem 2026İKN 2026/987383
- Yapılması İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.