Manisa Kamu İhale Sonuçları
Manisa ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 121 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Performansı Arttırım Projesi) Montaj Dahil Malzeme Alım İşiAdıgüzel Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL4 teklifMalManisa28 Ağu 2026İKN 2026/995992
- İşi
- AlımıYeşil Akhisar Yemekhane İşletmeciliği Gıda Maddeleri Temizlik İşleri ve Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifMalManisa28 Ağu 2026İKN 2026/1225683
- İlçelerindeki Resmi/Özel İlk/Orta ve Ortaöğretim Okullarına Dağıtılması
- Aslanapa ve Dumlupınar İlçeleri Okul ve Kurumlarına Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi
- Nakliyesi ve Teslimi İşiMamut İnşaat Kantincilik Temizlik Gıda Taşımacılık Turizm Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifHizmetManisaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri27 Ağu 2026İKN 2026/1305322
- Manisa İl Jandarma Komutanlığı 2 Kısım Bakım ve Onarım İşi
- Eğitimmüdürlüğüne Bağlı Resmi ve Özel Anaokulu, İlkokul, Ortaokul,Ortaöğretim Okullarına Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi
- Hatlarında Meydana Gelen Arızaların Onarımı İşiAltteknik Mühendislik Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,9 milyon TL2 teklifYapımManisa25 Ağu 2026İKN 2026/1215626
- Kışlık Melbusat ile Ayakkabı ve Bot Alımı
- Yönlendirme Takip İşi
- Meydana Gelen Arızaların Bakım Onarım İşiİskar Hafriyat İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL2 teklifYapımManisa24 Ağu 2026İKN 2026/1211611
- Değirmeni Su Deposu Arası Kısmı Terfi Hattı Yenileme Yapım İşiUtaş Hafriyat İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi45 milyon TL5 teklifYapımManisa24 Ağu 2026İKN 2026/1130896
- ve Özel Okullarda Okutulacak Ders Kitaplarının Tasnif Edilmesi ve Dağıtımı (Nakliye) Hizmet Alımı İşiMehmet Çankaya1,4 milyon TL2 teklifHizmetManisaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri21 Ağu 2026İKN 2026/1386544
- İlçelerine Bağlı Resmi ve Özel Okullara Ücretsiz Ders Kitabı Tasnifi ve Dağıtım İşi
- İşçi Eldiveni Alımı
- İnşaatı-2Epigon Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,4 milyon TL6 teklifYapımManisaİnşaat ve Yapı Malzemeleri21 Ağu 2026İKN 2026/1276201
- Kapsamında Mal Alımı İşi
- Şehit Atilla Güneş İlkokulu Onarımı
- 28 Kalem Sütur AlımıKOR Med Medikal Kozmetik Otomotiv ve Temizlik Pazarlama Ticaret Limited Şirketi76.982 TL10 teklifMalManisaİlaç ve Medikal Cihaz21 Ağu 2026İKN 2026/1008862
- Meydana Gelen Arızaların Onarımı İşi
- Şefliği 211 Kod Nolu B Tipi Yeni Orman Yolunun, İmalatı Kalan 870 Metrelik Kısmının Yapım İşiMehmet Hanifi Grup İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi444.444 TL8 teklifYapımManisaMakine ve Ekipman İmalatı19 Ağu 2026İKN 2026/1267462
- Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- Kilit Parke Döşemesi
- Müdürlüğüne Sebze ve Meyve Alımı
- İçin Tabela Alımı
- Akhisar Belediyesi Sporcu Gelişim Merkezi İkmal İnşaatıSarı İnşaat, Nakliyecilik, Gıda, Tarım, Petrol, İthalat-İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi63 milyon TL1 teklifYapımManisaİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Ağu 2026İKN 2026/1136688
- 34 Kalem Cerrahi Sütur AlımıMedset Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi439.434 TL10 teklifMalManisaİlaç ve Medikal Cihaz13 Ağu 2026İKN 2026/843442
- Billboard, Tabela, Pano, Afiş Baskı ve Montaj ile Malzeme
- TMO İzmir Başmüdürlüğü Grup Elektrik İşleri
- 21 Kalem Donuk ve Muhtelif Gıda
- Ağaçlandırma Uygulama Projesi Gereğince Makinalı Arazi Hazırlığı Hizmeti
- Halk Ekmek Ekmek AlımıAşina Grup Gıda ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL3 teklifMalManisaGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1288245
- 2026-2027 Yılı Katı Yakacak Toplu AlımıUygar Grup Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifMalManisa12 Ağu 2026İKN 2026/1054269
- Yazılımı Geliştirilmesi Hizmet AlımıÇeneli Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15,9 milyon TL1 teklifHizmetManisaBilişim ve Yazılım Teknolojileri11 Ağu 2026İKN 2026/1251866
- 2016 Model Manuel Şanzıman İkinci El Şasi Kamyon AlımıCelil Nakliyat, Oto Alım Satım, Akaryakıt Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMalManisaOtomotiv Yan Sanayi11 Ağu 2026İKN 2026/1220438
- İzin Belgeli Kalker Ocağından Sabit Konkasör ile Muhtelif Ebatlarda Agrega Üretilmesi, Kamyonlara Yüklenmesi Hizmet Alımı
- Çelik Boru Hattı Bakım Onarım Hizmet Alım İşi
- Saruhanlı Belediye Başkanlığı 2026 Yılı Mıcır AlımıTepe Taş Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalManisaBeton ve Çimento10 Ağu 2026İKN 2026/1162177
- 21 Kalem Sebze ve Meyve
- Çocuk Oyun Merkezi Kurulumu
- Kreş ve Gündüz Bakımevi Temel Gıda Malzemesi Alım İşiYeşil Akhisar Yemekhane İşletmeciliği Gıda Maddeleri Temizlik İşleri ve Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifMalManisaGıda ve İçecek3 Ağu 2026İKN 2026/1107118
- TBMM 2026 Yılı Yazlık Hizmete Özel Giyecek Eşyası
- El Koruyucu Donanım Alımıİştegüvenlik Korunma ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL5 teklifMalManisaBilişim ve Yazılım Teknolojileri31 Tem 2026İKN 2026/822920
- İlçemizde Kullanılmak Üzere 38 Adet Boylu Palmiye Ağacı AlımıÇağan Bahçe Kültürleri Üretimi Peyzaj Tarım Hayvancılık Galeri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalManisa31 Tem 2026İKN 2026/1225588
- Muhtelif Gıda Malzemesi AlımıManisa Dağıtım Gıda Pazarlama Temizlik Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,2 milyon TL3 teklifMalManisaGıda ve İçecek31 Tem 2026İKN 2026/1114107
- Deposu Yapım İşiŞEN KA Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23 milyon TL11 teklifYapımManisa31 Tem 2026İKN 2026/1058986
- İşiECO İnşaat Taahhüt Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Limited Şirketi37,4 milyon TL96 teklifYapımManisa31 Tem 2026İKN 2025/2458797
- Araçlarda Kullanılmak Üzere Yedek Parça Alımı İşiYükseliş Nakil Vasıtaları,Gıda,Tarım,Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL2 teklifMalManisaYedek Parça30 Tem 2026İKN 2026/1040055
- Kent Lokantasına Kırmızı Et Alımı İşi
- Onarım İşiTaşbar İnşaat Taahhüt Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8 milyon TL9 teklifYapımManisa29 Tem 2026İKN 2026/868277
- 11 Kısım Ekmek AlımıTokuç Grup Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL6 teklifMalManisaGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/819459
- 2026 Yılı 142 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi AlımıFırat Tıp Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi124.620 TL17 teklifMalManisaİlaç ve Medikal Cihaz29 Tem 2026İKN 2026/712548
- Bordür Taşı DöşemesiBaykaralar Maden İnşaat Petrol Enerji Anonim Şirketi24,1 milyon TL8 teklifYapımManisaBeton ve Çimento29 Tem 2026İKN 2026/1058453
- 2026 Yılı Havuz Kimyasalı Alımı İşiAkburan Temizlik Gıda ve Tarım Ürünleri İnşaat Malzemeleri Yakacak Maddeleri Taşımacılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL5 teklifMalManisaKimya Sanayi29 Tem 2026İKN 2025/2332038
- 2026 Yılı 2 6 Aylık 41 Kalem Yaş Sebze Meyve Alımı
- Projesi A-81
- İdare Malı Malzemeyle Çevre Düzenlemesi
- 9 Kalem Koruyucu Giyim Malzemesi
- Kıyafet Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.