Tunceli Kamu İhale Sonuçları

Tunceli ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 8 sonuçlanmış ihale.

  1. 121 Öğrencinin 180 İş Günü 5 Taşıma Merkezi 21 Hat (21 Araç) ile Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
    Murat Çelik470.700 TL4 teklifHizmetTunceliOtomotiv28 Ağu 2026İKN 2026/1294277
  2. Halı Saha Genel Bakım ve Onarımı
    YOS-YOL İnşaat Gıda Temizlik Ağaç Parke Kireç Su Ürünleri İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi5,7 milyon TL9 teklifYapımTunceli28 Ağu 2026İKN 2026/1068841
  3. Günü 8 Güzergahta 8 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara Öğrenci Taşıma İşi
    Sınırlı Sorumlu 19 Nolu Can Hozatlılar Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi692.325 TL1 teklifHizmetTunceliOtomotiv27 Ağu 2026İKN 2026/1324984
  4. Yapılması İşi
    Yeğen İnşaat Taahhüt Nakliye Gıda ve Tüketim Maddeleri Ticaret Limited Şirketi8,4 milyon TL3 teklifYapımTunceli20 Ağu 2026İKN 2026/1281645
  5. 2 Adet Kalorifer Kazanı ve Müştemilatının Yenilenmesi İşi
    Çağdaş Söylemez İdeal Mühendislik3,2 milyon TL7 teklifYapımTunceli10 Ağu 2026İKN 2026/1131576
  6. Lojman Bakım Onarımı
    Erdal Dönertaş4,2 milyon TL1 teklifYapımTunceli31 Tem 2026İKN 2026/1258268
  7. 8 Kalem Gıda Malzemesi Alımı
    İnan Bulut648.376 TL3 teklifMalTunceliGıda ve İçecek20 Tem 2026İKN 2026/1075751
  8. Onarım İşi
    PİA Çevre Danışmanlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Doğalgaz Nakliyat Hafriyat Emlak Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Nur Aslan Menas Yapı Mühendislik İş Ortaklığı71,4 milyon TL5 teklifYapımTunceli13 Tem 2026İKN 2026/1066227

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Tunceli Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? | RehberSanayi