Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 536 sonuçlanmış ihale — 9 sayfa.
- Hakkari Yetenek Taraması Araç KiralanmasıAytem Temizlik Gıda Tekstil Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL3 teklifHizmetHakkariOtomotiv20 Ağu 2026İKN 2026/656573
- 1 Ay Süre ile 251 Adet Araç Kiralama
- 20 Adet Muhtelif Model Toyota Marka Kamyonet
- 499 Kalem Otokar Otobüs Yedek Parça Temini
- 2 Adet Renault Duster Hybrid IPG 4x4 150 HP AraçMAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirketi2,3 milyon TL1 teklifMalOtomotiv20 Ağu 2026İKN 2026/1370200
- Ford Trucks 3245S HR Şasi Kamyon, Olmak Üzere 2 Kalem Toplam 12 Adet Ford Marka Şasi KamyonOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi56,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv20 Ağu 2026İKN 2026/1316242
- Mercedes Marka Otobüslerin Motor Onarım
- Otokar Marka Otobüslerin Motor Onarım
- 6 Taşıma Merkezi Okula 8 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- MAN Marka Otobüslerin Motor Onarım
- Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu Kasası Alımı
- Altı Yerleşim Birimlerindeki 673 İlköğretim Öğrencilerinin 15 Taşıma Merkezi Okula 39 Hat (49 Araç) ile 181 İş Günü Taşıması İşi
- 2 Kısım Araç Lastik
- Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 47 Araç ile 184 Gün Taşıması İşi
- 2026 Model Fiat Scudo Combi STD (L2) Lounge 22 Multijet 4 150HP E64 AT Beyaz Renk AraçTOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi7,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/983293
- 3 Kalem Toplam 18 Adet 2026 Model Ford Marka AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi25,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/770407
- Kamyon LastiğiMersin Prolas Lastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi27.082 TL3 teklifMalOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/1446486
- Panelvan (15 lik) Possion X Pack Panalvan Araç, 1 Adet Toyota Proace City 1,5D 130HP Possion X Pack A/T Camlıvan
- 3 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı İşiÖner Nakliye Turizm İnşaat Otomotiv Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifHizmetDiyarbakırOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/1361693
- Binek ve Kapalı Kasa Ticari Araç Alımı
- Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci 6 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 3 Hat 3 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Hatip Ortaokulu ve Lise Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat 7 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhtiyacı 2 Adet Isuzu D-Max V-Cross 4x4 A/T (Beyaz ya da Gri Renk) KamyonetAnadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi4,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/1314060
- Eğitim 2 Taşıma Merkezli 7 Araç ile 77 Öğrencinintaşınması Hizmet Alımı İşi)
- Yerinden 8 Hat ve 8 Araç ile 89 Öğrencinin 5 Taşıma Merkezi Okula 181 İş Günü Günübirlik Öğrenci Taşıma İşi
- 2 El Minibüs Alımı
- 40 Adet Araç Üstü Pülverizatörlü ULV Makinesi
- Taşıma Merkezi Okullara 44 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- SBB Sakarya İli, Söğütlü İlçesi Araç Köprüsü Yapım İşi
- Toplam 2 Adet Otokar Marka OtobüsCansın Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi15,7 milyon TL1 teklifMalOtomotiv19 Ağu 2026İKN 2026/1170240
- 2 Adet Pick-Up (4x4) ve 1 Adet Minibüs (16+1) Araç Alım İşi
- 19 Taşıma Merkezi Okula 36 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi -3
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 10 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 11 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- 32 Taşıma Merkezi Okula 76 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Adet Kamyonet (Panel) 1 (Bir) Adet Binek Olup, Toplam 46 (Kırkaltı) Adet Araç Kiralama İşiOrtaçlar Turizm İnşaat Nakliye Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,9 milyon TL4 teklifHizmetDiyarbakırOtomotiv18 Ağu 2026İKN 2026/1429101
- Öğrencisinin 3 (Üç) Taşıma Merkezi Okula 2 (İki) Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşıma İşi
- 26 Kalem Otokar Otobüs Yedek Parça Temını
- Ford Transit FAC6 Kamyonet Alımı
- 7 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat 5 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 17 Ortaöğretim Öğrencisinin 181 İş Günü 2 Araç ile Taşınması İşi
- Halk Otobüslerinin Bakım-Onarım (Yedek Parça Dahil) Servis Hizmeti Alımı İşiFındıklar Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi30,3 milyon TL4 teklifHizmetOtomotiv18 Ağu 2026İKN 2026/1042289
- 47 İlköğretim ve Öğrencilerinin 2 Taşıma Merkezi Okula 6 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Makine – Araç Kiralama ve Hizmet Alım İşiMadencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifHizmetOtomotiv17 Ağu 2026İKN 2026/1526338
- Beyaz Renk Araç
- Mobil Sahneli Kamyon Dorse AlımıGSD Çelik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,9 milyon TL2 teklifMalOtomotiv17 Ağu 2026İKN 2026/1450112
- Çift Kabinli Kapalı Kasa Kamyonet
- Okula 25 Hat (25 Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
- Yerleşim Birimlerindeki 49 Temel Eğitim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi İlkokul/Ortaokula 4 Hat (4 Araç) ile Taşınması İşi
- Marka Halk Otobüslerinin Bakım-Onarım (Yedek Parça Dahil) Servis Hizmeti Alımı İşiBirollar Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi34,6 milyon TL1 teklifHizmetOtomotiv17 Ağu 2026İKN 2026/1289280
- Eşliğinde 2 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 1 Hat (1 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Araç İğdir Jandarma Karakolu Lojman Binası Mantolama İşi
- T-2 Binek Tipi, 2 Adet T-9 Panel Tipi Sürücülü Araç Kiralama
- 4 Adet Minibüs Alımı
- Otobüsler İçin Elektrik Yedek Parçası Alımı
- Otobüs Kiralama Hizmet Alım İşi
- 1 Adet 16+1 Şehiriçi Minibüs Alımı
- 5 Aylık Araç Kiralama Hizmeti
- Araç ve İş Makinesi Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Kamyonet (Yakıt İdareye, Şoför Yükleniciye Ait) Kiralama Hizmet Alımı İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.