Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 4
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 536 sonuçlanmış ihale — 9 sayfa.
- Öğrencisinin Taşımalı Eğitim Kapsamındaki Okullara 1 Araç ile 181 Gün Taşınması İşi
- Eğitim Öğrencilerinin 15 Taşıma Merkezi Okula 26 Hat 26 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Otobüsün Satın Alınması
- Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Araç ve İş Makineleri İçin Motorin Alımı
- Araç ve İş Makineleri İçin Yedek Parça
- Araç Lastiği, Madeni Yağ ve Araç Filtre Alımı
- (29+1) Kişilik 4 Adet Şoförlü Midibüs ve (15+1) Kişilik 4 Adet Şoförlü Minibüs Araç Kiralama
- Muhtelif Tip ve Ebatlarda Kamyon ve İş Makinesi Lastiği Alımı İşi
- Onarım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Araç ve İş Makinası Kiralanması Hizmet Alım İşi
- V6 30 TDI 240 PS Aventura Oto 4Motion Gece Siyahı/Koyu Gri Renk AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv13 Ağu 2026İKN 2026/1478949
- 2026 Yılı Araç Kiralama İhalesi (2)
- Tek Kabin Panel Van Araç
- Bulunan Temel Eğitim Öğrencilerinin 4 Hat 4 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara Taşınması Hizmet Alımı İşiGökhan Özdemir Taşımacılık Turizm Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi393.675 TL1 teklifHizmetAfyonkarahisarOtomotiv13 Ağu 2026İKN 2026/1192629
- 1 Kalem Çöp Kamyonu Alımı İşi
- Araç Hizmet Alım İşi
- Çif Kabin Kamyonet Alım İşi
- Toplam 27 Öğrencinin 1 Güzergâhtan 2 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula Taşınması İşi
- 213 Öğrencinin 30 Hattan 30 Araç ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Toplam 241 Öğrencinin 7 Güzergâhtan 15 Araç ile 5 Taşıma Merkezi Okula Taşınması İşi
- Sürücüsüz Camlıvan Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Dış Servis Dahil Kamyon LastiğiMaxsimum Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi18.100 TL3 teklifMalOtomotiv12 Ağu 2026İKN 2026/1504062
- Kamyon LastiğiMaxsimum Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi16.100 TL3 teklifMalOtomotiv12 Ağu 2026İKN 2026/1498543
- 54 Adet Sürücüsüz Binek Araç ve İş Makinesi Kiralama
- Su Arazözü Araç Alım İşi
- 4 Adet Muhtelif Model Mercedes Actros Marka Kamyon
- Araç Üstü Asfalt Dağıtım Robot Alımı
- Ortaokulu Öğrencisinin 1 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (2 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Muhtelif Ebatlı Lastik ve Kamyon Jantı Alımı
- 20 Ton Kamyon Üstü Vinç Alımı (Montaj Dahil)
- 730 Günlüğüne Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- 19 Kısım 296 Kalem Muhtelif Araç Yedek Parça
- 24 Kalem Muhtelif Otobüs Yedek Parça Temını
- Birimlerindeki 12 İlköğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- 2 Kalem TEMSA Otobüs Yedek Parça TeminiBozoklar Yedek Parça ve Makina Anonim Şirketi18.000 TL3 teklifMalOtomotiv11 Ağu 2026İKN 2026/1275192
- 49 Kalem Otokar Otobüs Yedek Parça TeminiHemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TLMalOtomotiv11 Ağu 2026İKN 2026/1275129
- 24 Özel Eğitim Öğrencilerini 181 Gün 4 Araç ve 4 Rehber Personel ile Taşıma
- KamyonAnadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi8,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv11 Ağu 2026İKN 2026/1209050
- İzin Belgeli Kalker Ocağından Sabit Konkasör ile Muhtelif Ebatlarda Agrega Üretilmesi, Kamyonlara Yüklenmesi Hizmet Alımı
- Sürücüsüz Araç Kiralama
- Sürücüsüz Araç Kiralama
- Araç Alımı
- Kuruluşlar İçin (Toplam: 19 Adet) Şoförlü Araç Kiralama
- Müdürlüğü Minibüs Kiralama
- Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu AlımıAnadolu Isuzu Otomotiv Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi3,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/801339
- 2 Kalem Muhtelif Otobüs Yedek Parça TeminiHimme Grup Teknoloji Dış Ticaret Limited Şirketi400.000 TL2 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1453601
- Sedane Icon 13 Tce 140 Bg Edc Yedek Lastikli AraçMAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış Anonim Şirketi972.900 TL1 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1372189
- Ford Trucks 2533 6x2 9L/330PS/1400NM Yüksek Tavan Yataklı Euro6 Şasi KamyonOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi7,7 milyon TL1 teklifMalOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1348745
- İşlerinde Kullanılmak Üzere 20 Gün Süreyle 10 Adet Kamyon Kiralanması Hizmet Alım İşi
- WV1ZZZ2EZF6029249 Şasi Numaralı Volkswagen Crafter Araç İçin Sandık Motor AlımıTH Tamirhane Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi650.000 TL1 teklifMalAfyonkarahisarOtomotiv10 Ağu 2026İKN 2026/1219972
- Hafif Ticari Araç Alımı
- Üzere 15 Araç Yakıt Hariç 10 Ay Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Muhtelif Tiplerde Araç Şarj Ünitesi ve Sarf Malzeme Alımı
- 36 Öğrencinin 9 Hattan 9 Araç ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Kuruluşlar İçin (Toplam: 19 Adet) Şoförlü Araç Kiralama
- 74 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Far, Lamba ve Ampul
- Araç Bakım Onarım Hizmet AlımıAcar Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi24.180 TL1 teklifHizmetOtomotiv7 Ağu 2026İKN 2026/1472470
- 2 Aylık Araç KiralamaKervan Turizm İnşaat Nakliye Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi82.000 TL2 teklifHizmetDiyarbakırOtomotiv7 Ağu 2026İKN 2026/1268835
- Kamyon Kiralanması İşi
- Araç-İş Makinelerinin Lastik Bakım Onarım, Sökme-Takma, Sibop,Değişim vb İş ve İşlemleri İçin
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.