Kastamonu Kamu İhale Sonuçları
Kastamonu ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 75 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Gençlik Kampı Çadır İç Mekan Düzenlemesi Malzeme Alımı
- Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Tamiratlarının Yapılması
- 6 Ay Süreli Araç Kiralama Hizmet Alımı
- Kapsamındaki Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara 3 (Üç) Araç ile 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- Personel Taşıma Hizmet Alım İşi
- AlımıKekik Süt ve Gıda Maddeleri İmalatı Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi436.450 TL2 teklifMalKastamonu26 Ağu 2026İKN 2026/1248479
- Taşıma Merkezi Okullara 4 (Dört) Araç ile 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alımı İşi
- Tesisatı Yapım İşiIlgaz İnşaat Elektrik Gıda Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi749.000 TL5 teklifYapımKastamonuİnşaat ve Yapı Malzemeleri25 Ağu 2026İKN 2026/1201627
- Ortaöğretim Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 15 Hat 15 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Kiralama
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşiSınırlı Sorumlu İhsangazi Minibüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi606.959 TL1 teklifHizmetKastamonu24 Ağu 2026İKN 2026/1326577
- Mahallesi, İnebolu İlçesi Korupınar Köyü Merkez ve Çorbacı Mahalleleri İçme Suyu + ENH Tesisi Yapım İşi
- İhsangazi İlçesi Obruk Köyü Çatoğlu Mahallesi İçme Suyu Tesisi Yapım İşi
- Personeli ile Tabildot Hizmet Alım İşiDikel İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi27 milyon TL4 teklifHizmetKastamonu24 Ağu 2026İKN 2026/1042500
- Kazan Dairesi Bakım Onarım İşi (4 Kısım)
- Ekipman Alım İşi
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma Hizmeti Alımı
- Hastanemiz Eczacılık Hizmetleri İhtiyacına Sarf Malzeme AlımıTacho-MED Medikal Sağlık Hizmetleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi552.000 TL2 teklifMalKastamonuLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri18 Ağu 2026İKN 2026/1068780
- Yerleşim Birimlerindeki 49 Temel Eğitim Öğrencisinin 3 Taşıma Merkezi İlkokul/Ortaokula 4 Hat (4 Araç) ile Taşınması İşi
- Hizmet Alım İşi
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Temel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
- Eğitim (Engelli) Öğrencilerinin Okullara ve Kurumlara Ücretsiz Erişimlerinin Sağlanması Projesi Kapsamında Taşıma İşi
- Özel Eğitim Taşıma İhalesi
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Küre İlçesi İlköğretim Taşıma İşi
- Mobilya Alımı
- LPG TeminiKastamonu Enerji Limited Şirketi1,1 milyon TL2 teklifMalKastamonuEnerji ve Enerji Ekipmanları13 Ağu 2026İKN 2026/1272027
- Sarf Karşılığı Perfüzör Cihazı AlımıTürksoy Medikal ve Tıbbi Gereçler Sağlık Hizmetleri Gıda Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalKastamonu13 Ağu 2026İKN 2025/475243
- 28 Gün Süreyle Damperli Çekicili Tır Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Hayvan Barınağı Yapım İşiAltunbaş İnşaat Otomotiv Petrol Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi32 milyon TL7 teklifYapımKastamonuTarım ve Hayvancılık Ekipmanları12 Ağu 2026İKN 2026/1199706
- Mobilya Tefrişatı Alım İşi
- 3 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
- Üzere 60 Gün Süreyle 4 Adet Hardoks Kasalı Taş Kamyon Kiralanması Hizmet Alım İşi
- Daday ve Hanönü Spor Salonları Doğalgaz Dönüşüm İşiOrhan Nihat Erdoğan958.000 TL4 teklifYapımKastamonuEnerji ve Enerji Ekipmanları4 Ağu 2026İKN 2026/1131559
- 2026 Yılı Bakım Onarımda Kullanmak İçin MalFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi7,9 milyon TL7 teklifMalKastamonu4 Ağu 2026İKN 2026/1079679
- Profil DemiriCebeci Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL1 teklifMalKastamonuMetal ve Metalürji3 Ağu 2026İKN 2026/864708
- Farklı Çeşitlerde Beton Parke Taşı Döşeme İşiAtayapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL1 teklifHizmetKastamonuBeton ve Çimento29 Tem 2026İKN 2026/1270950
- Doğalgaz DönüşümIKD İnşaat Enerji Makina Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,5 milyon TL5 teklifYapımKastamonuEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Tem 2026İKN 2026/1078899
- DönüşümüIKD İnşaat Enerji Makina Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,2 milyon TL2 teklifYapımKastamonu28 Tem 2026İKN 2026/1029781
- 62 Kişi ile Yemek Pişirme, Hazırlama, Sunum ve Temizlik İşi Hizmet Personeli AlımıNüans Kurumsal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,1 milyon TL3 teklifHizmetKastamonuGıda ve İçecek23 Tem 2026İKN 2026/1152659
- Personel Servisi Hizmet AlımıSınırlı Sorumlu Güven Tur Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi2,5 milyon TL8 teklifHizmetKastamonu22 Tem 2026İKN 2026/502984
- 2026 Yılı Yurt Binaları Bakım ve Onarım İşiFatih Peyzaj Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL2 teklifYapımKastamonu22 Tem 2026İKN 2026/1105281
- Hareketli Mobilya Mal Alım İşi
- Hizmet Aracı KiralanmasıŞenler Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifHizmetKastamonu21 Tem 2026İKN 2026/1203146
- Hacim Tespiti, Mesaha ve Verim Yüzdesi Tespiti Danışmanlık Hizmet Alımı İşi
- 253 Nolu Bölmede 940,296 Metreküp Sıklık Bakım Bölmesinin Taahhüt Yolu ile Üretim İşi
- İnşaatı Yapım İşiİbrahim Yıldız8,9 milyon TL3 teklifYapımKastamonuİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/1036568
- Birimlerindeki 91 İlköğretim ve Ortaöğretim Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Alınan Yerleşim Yerlerinden 02/09/2019 Tarihinde Yapılan İhalede İstekli Bulunamayan Yerleşim Yerleri İkinci İhalesiSınırlı Sorumlu Azdavay Ulaş Minübüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi.48.960 TL1 teklifHizmetKastamonu17 Tem 2026İKN 2019/424800
- Meyve Alımı
- Nezarethanesi Yapımı ve Avukat Görüşme /Teşhis Odası Cam Filmi Yapım İşi (7 Kısım)
- 4 Kalem Sarf Karşılığı Fako Cihazı AlımıTürksoy Medikal ve Tıbbi Gereçler Sağlık Hizmetleri Gıda Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalKastamonu16 Tem 2026İKN 2026/890385
- J K lığı Hizmet Binası Doğalgaz Dönüşüm İşiIKD İnşaat Enerji Makina Ticaret Sanayi Limited Şirketi847.371 TL3 teklifYapımKastamonuEnerji ve Enerji Ekipmanları16 Tem 2026İKN 2026/885476
- Kimya Bölümünde Kullanılmak Üzere 40 Kalem Sarf MalzemeMatriks Kimya Sanayi Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi.653.000 TL4 teklifMalKastamonuKimya Sanayi16 Tem 2026İKN 2026/767172
- İşiIKD İnşaat Enerji Makina Ticaret Sanayi Limited Şirketi662.508 TL6 teklifYapımKastamonu16 Tem 2026İKN 2026/1063240
- Orman İşletme Şefliğinde Büyük Onarım Yapım İşiÖlmez Yapı Mühendislik Mimarlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL6 teklifYapımKastamonu16 Tem 2026İKN 2026/1053574
- Gözlem Sonuçlarının Aylık Olarak Raporlanması Danışmanlık Hizmet Alımı
- Kapsamında 21 Kalemden Oluşan Tefrişat Malzemeleri Satın Alım İşi
- Döşeme Betonlarının ve Tahliye Kanallarının Yenilenmesi
- Kollektör Hatlarının Bakım ve Onarımı Hizmet Alım İşiKastamonu Belediyesi İştirakleri ve İşletme İmalat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi3,1 milyon TL1 teklifHizmetKastamonu14 Tem 2026İKN 2026/1026329
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.