Cam ve Seramik Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Cam ve Seramik sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 23 sonuçlanmış ihale.
- Kemah Belediyesi Cam Seyir Terası Çevre Düzenlemsi Yapım İşiSİEM Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL3 teklifYapımTrabzonCam ve Seramik28 Ağu 2026İKN 2026/1414475
- 2026 Yılı Dış Cephe ve Cam Temizleme İşi Hizmet AlımıKoskobi Danışmanlık Bilişim Gıda Temizlik Saglık İnşaat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL2 teklifHizmetMersinCam ve Seramik27 Ağu 2026İKN 2026/1291794
- Işıklık ve Giydirme Cam Cepheye Silikon Yapılması İşi
- Köyü Cam Teras Sondaj Delme Yapım İşiBKB İnşaat Elektrik Petrol Ürünleri Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL17 teklifYapımŞırnakCam ve Seramik24 Ağu 2026İKN 2025/479225
- Seramik Mal/Malzeme Alım İşiHatyap İmar İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi33,1 milyon TL3 teklifMalHatayCam ve Seramik21 Ağu 2026İKN 2026/1349825
- Seramik ve Yardımcı Malzeme Alım İşiAtlamaz Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Emlak Mobilya ve İthalat İhracat Limited Şirketi1,3 milyon TL4 teklifMalÇorumCam ve Seramik12 Ağu 2026İKN 2026/1273727
- Su Bazlı Yol Çizgi Boyası ve Cam Küreciği Alımı İşiCamtekma Geri Dönüşüm ve Cam Sanayi Anonim Şirketi636.650 TL4 teklifMalİzmirCam ve Seramik12 Ağu 2026İKN 2026/1232856
- 1 Kalem Düz Cam Temini
- Seramikl Fayans Alımı İşi
- Cam Küreciği ve Termoplastik Esaslı Isı ile Yapışan Hazır Yatay LogoYimtaş Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm ve Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,2 milyon TL8 teklifMalİstanbulCam ve Seramik7 Ağu 2026İKN 2026/646813
- Cam SistemleriTana Yapı İnşaat Anonim Şirketi3,3 milyon TL2 teklifMalAnkaraCam ve Seramik4 Ağu 2026İKN 2026/1207702
- 100 Adet Ön Cam AlımıOto Yedek Parça Gıda Ticaret Anonim Şirketi1,6 milyon TL4 teklifMalCam ve Seramik27 Tem 2026İKN 2026/192262
- Gazlı İçecek, Cam Şişe Su ve Limonata AlımıErbak - Uludağ Pazarlama Satış ve Dağıtım Anonim Şirketi1,2 milyon TL1 teklifMalCam ve Seramik23 Tem 2026İKN 2026/1341536
- Doğrama, Giyotin Cam, Pergole ve Mimari Tamamlama İşleri
- Giyotin Cam SistemleriÇınar Doğan İnşaat Mühendislik ve Mimarlık Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL3 teklifMalAnkaraCam ve Seramik21 Tem 2026İKN 2026/1174856
- Düz Cam 6 mmGürbüzpen Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi106.659 TL3 teklifMalCam ve Seramik17 Tem 2026İKN 2026/1315156
- Üstü Kapak, Cam Çıtası, Ön GöğüslükKarlıdağ Yedek Parça Motorlu Araçlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi8,4 milyon TL4 teklifMalAntalyaCam ve Seramik16 Tem 2026İKN 2026/939041
- Nezarethanesi Yapımı ve Avukat Görüşme /Teşhis Odası Cam Filmi Yapım İşi (7 Kısım)
- A-B-C Bloklarına Cam Balkon Yapım İşi
- Merkezi Müdürlüğü Pencere Cam Değişim İşiSkorpen İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi552.420 TL1 teklifYapımAfyonkarahisarCam ve Seramik16 Tem 2026İKN 2025/979243
- (Ön Teras) Seramik Kaplama Yapım İşi İçin Malzeme Alımı İhalesiTokat Özcan İnşaat Malzemeleri Müteahhitlik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,9 milyon TL3 teklifMalTokatCam ve Seramik14 Tem 2026İKN 2026/1187568
- Galeri Boşluğuna Asma Kat Yapılarak Makam Odası Yapılması, B-E Blok Balkonlarına Cam Korkuluk Yapılması ve Kayar Kapı Yapım İşiKarat Mimarlık ve Yapı Anonim Şirketi10 milyon TL1 teklifYapımİstanbulCam ve Seramik13 Tem 2026İKN 2026/1175086
- DMU Ön Cam (40 Adet)Uğurlu Oto Cam Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,5 milyon TL2 teklifMalCam ve Seramik8 Tem 2026İKN 2026/836769
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.