Niğde Kamu İhale Sonuçları
Niğde ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 41 sonuçlanmış ihale.
- Sulama Tesisi Yapım İşiAhmet Arslan4,1 milyon TL11 teklifYapımNiğdeTarım ve Hayvancılık Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2026/1319963
- Çamardı Belediyesi Hizmet Binası ve Dükkan Kaba İnşaat YapımıSyüksek İnşaat Ticaret Limited Şirketi12,5 milyon TL10 teklifYapımNiğdeİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Ağu 2026İKN 2026/1362440
- İşinde Kullanılmak Üzere Sandviç Panel ve Vidaların Alım İşiToy Panel İnşaat Petrol Lojistik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi6 milyon TL1 teklifMalNiğde26 Ağu 2026İKN 2026/1218864
- 10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı - Mal AlımıBurset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi164.000 TL5 teklifMalNiğdeİlaç ve Medikal Cihaz25 Ağu 2026İKN 2026/1352710
- 2026-2027 Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşiNiğde Bera Turizm Taşımacılık Akaryakıt Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi761.714 TL1 teklifHizmetNiğde24 Ağu 2026İKN 2026/1361132
- 2026-2027 Temel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşi
- 15500 m2 6 cm lik Kilitli Parke Taşı Nakliyeli AlımıBestim Beton Tesisleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,1 milyon TL5 teklifMalNiğdeBeton ve Çimento19 Ağu 2026İKN 2026/1204946
- Mesire Alanı Proje ve Yaklaşık Maliyet Hazırlatılması
- Etkinlikleri Kapsamında Misafirlere Yemek İkramı Hizmet Alımı İşiMFCA Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetNiğdeGıda ve İçecek14 Ağu 2026İKN 2026/1358865
- Temini ve Kurulumu İşi
- Mobilya ve Donatım Malzemesi Alım İşi
- 32000 m² 06 cm Kilitli Parke Taşı Döşeme İşi YapımıBestim Beton Tesisleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,5 milyon TL12 teklifYapımNiğdeBeton ve Çimento13 Ağu 2026İKN 2026/1238706
- 5000 Metre 160'lık 16 Atü ve 90'lık 10 Atü HDPE BoruEkin Ziraat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL11 teklifMalNiğdePlastik ve Kauçuk13 Ağu 2026İKN 2026/1090832
- 2026 Yılı Personel Kıyafeti Alımı
- 800 Metre Tel Çit YapımıSeyitoğlu İnşaat Nakliyat Temizlik Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifYapımNiğde6 Ağu 2026İKN 2026/1107528
- Ömer Halisdemir Erkek Öğrenci Yurdu Tamir Bakım OnarımÇankaya Ahşap Doğrama Mobilya İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL4 teklifYapımNiğde5 Ağu 2026İKN 2026/1207935
- ve Tadilatıİdris Altıparmak10,9 milyon TL9 teklifYapımNiğdeİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Ağu 2026İKN 2026/1140003
- Alımı
- Niğde/Ulukışla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Onarım
- Sebze ve Meyve Alımı
- Taşı AlımıOkçu Madencilik Nakliyat Beton Mamülleri Akaryakıt Mühendislik Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,4 milyon TL5 teklifMalNiğde31 Tem 2026İKN 2026/1017671
- İşi
- Demir Ürünleri AlımıDK Sac Demir Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7 milyon TL3 teklifMalNiğdeMetal ve Metalürji24 Tem 2026İKN 2026/1051610
- Konteyneri Alımı İşiÖzgül Konteyner Galvaniz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL4 teklifMalNiğde24 Tem 2026İKN 2026/1031938
- Traktör AlımıNurettin Demiray2 milyon TL1 teklifMalNiğdeTarım ve Hayvancılık Ekipmanları23 Tem 2026İKN 2026/1159739
- Çıkışlarına Kapalı Devre Kamera ve Plaka Tanıma Sistemi Yapım İşiİşbaşar Bilgisayar Savunma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifYapımNiğdeElektrik ve Elektronik22 Tem 2026İKN 2026/1131291
- 30 m2 Çelik Yapılandırma Üzerine Ahşap Yapı AtölyeŞentürk Konteyner Prefabrik Metal Tarım Gıda İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifMalNiğdeMetal ve Metalürji22 Tem 2026İKN 2026/1108794
- Su Kuyusu Sondaj Yapma İşi
- Yıldıztepe Belediyesi Sosyal Tesisi
- Hastane Personeli Kıyafet, Üniforma ve Koruyucu Ekipman Alımı
- Sağlık Personeli Kıyafet Alımı 22 Kalem
- 37 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
- İnşaat Malzemesi ve Park Bahçe İşleri İçin Malzeme Alımı,
- Karo Kauçuk ve YapıştırıcıDoğa Kauçuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalNiğdePlastik ve Kauçuk10 Tem 2026İKN 2026/992008
- Elektrikli Otobüs Kiralanması Hizmet Alımı İşi
- Niğde Çeşitli Ortaöğretim Okullarının Onarımı - 1
- Merkezi ve Öğretmenevi Doğalgaz Dönüşümü
- 14 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı
- Hastane Geneli 3 Kısım Yapım İşi İhalesi
- Hayvanlarının Beslenme, Bakım, Rehabilitasyon Hizmeti AlımıHuzur Lojistik Laboratuvar Yapı İnşaat Katı Yakıt ve Tarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL3 teklifHizmetNiğde2 Tem 2026İKN 2026/1076903
- Motorin (Euro Dizel) AlımıSmr Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL3 teklifMalNiğdeEnerji ve Enerji Ekipmanları1 Tem 2026İKN 2026/852689
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.