Sinop Kamu İhale Sonuçları

Sinop ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 30 sonuçlanmış ihale.

  1. Sebze Fidesi Üretim Serası Tadilat Yapım İşi
    Burak Efe Sera Sistemleri İnşaat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL1 teklifYapımSinopİplik Üretimi28 Ağu 2026İKN 2026/929187
  2. Peynirli Su Böreği ve 5 Kalem Tatlı
    Anıl Karakaya3,3 milyon TL3 teklifMalSinopGıda ve İçecek27 Ağu 2026İKN 2026/1438366
  3. Konstrüksiyon Yaya Yolu Yapılması İşi
    Süleymanoğulları Mühendislik İnşaat Taahhüt Elektrik Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifYapımSinop26 Ağu 2026İKN 2026/1304215
  4. Lisesi + Atatürk İlkokulu Binalarının Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşi
    Arif Mert Kartal971.250 TL7 teklifYapımSinopEnerji ve Enerji Ekipmanları24 Ağu 2026İKN 2026/1348385
  5. İkinci El 2023 Model ve Üstü Hafif Ticari Araç Alımı
    Hüseyin Akca988.000 TL1 teklifMalSinopOtomotiv24 Ağu 2026İKN 2026/1216563
  6. Düzenlenmesi Yapılması İşi
    Mustafahan Alpagun Türkoğlu6,1 milyon TL2 teklifYapımSinop17 Ağu 2026İKN 2026/1176279
  7. Genel Personel Alımı
    Pozitif Gıda Yemek Hayvancılık İnşaat İmalat ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi657.000 TL1 teklifHizmetSinop14 Ağu 2026İKN 2026/1362959
  8. Yapımı ve Muhtelif Bakım Onarım
    Mustafahan Alpagun Türkoğlu1,7 milyon TL3 teklifYapımSinop13 Ağu 2026İKN 2026/1179819
  9. Pansiyon Yemekhane Binası ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşleri
    Arif Mert Kartal2 milyon TL10 teklifYapımSinopGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1204802
  10. Eğitim Merkezi + Halk Eğitim Merkezi + MTAL Okul Pansiyon Binası ve Anaokulu Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşleri
    Savaş Karabiber346.000 TL8 teklifYapımSinopEnerji ve Enerji Ekipmanları5 Ağu 2026İKN 2026/1204801
  11. Ürünleri- Ekmek Alımı)
    Mehmet Öz49.050 TL1 teklifMalSinopGıda ve İçecek3 Ağu 2026İKN 2025/1029250
  12. Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Kamyon, Beko Loder, Ekskavatör ve Greyder Kiralama İşi
    Cemil Başar3,2 milyon TL1 teklifHizmetSinopOtomotiv31 Tem 2026İKN 2026/1296965
  13. Sinop Adalet Binası Yapım İşi
    Fatih Kara, Er Kılıç Elektrik Elektronik Maden Mühendislik Hafriyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı599 milyon TL8 teklifYapımSinop30 Tem 2026İKN 2025/2470397
  14. ve Üst Yapı İmalatlarında Kullanılmak Üzere Mal ve Malzeme Alım İşi Kapsamında 5 Kalem Kum ve Mıcır Malzemesi Alımı
    Teknik Yapı Tasarım İnşaat Madencilik Taahhüt Mühendislik Nakliye Balıkçılık Ağaç Sanayi Güvenlik Gazetecilik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL2 teklifMalSinopBeton ve Çimento28 Tem 2026İKN 2026/1127676
  15. Bordürü Satın Alımı
    Ceka Mühendislik ve Beton Yapı Elemanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi13,8 milyon TL2 teklifMalSinopBeton ve Çimento28 Tem 2026İKN 2026/1073429
  16. Tadilat Onarım Yapım İşi
    Halit Geyik2 milyon TL2 teklifYapımSinopİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Tem 2026İKN 2026/1129139
  17. Şefliği Seralarına Isı Perdesi Sistemi Yapılması
    Burak Efe Sera Sistemleri İnşaat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL3 teklifYapımSinopTekstil27 Tem 2026İKN 2026/1073525
  18. İhalesi
    Emine Gökmen757.000 TL4 teklifMalSinop24 Tem 2026İKN 2026/1099660
  19. Eğitim Öğrencisinin 185 Gün Süreyle 14 Araç ve 14 Rehber Personelle Taşınması
    Sınırlı Sorumlu 29 Nolu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi345.950 TL1 teklifHizmetSinopOtomotiv20 Tem 2026İKN 2025/1075348
  20. Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim Öğrencisinin 185 Gün Süreyle 30 Araç ile Taşınması
    Sınırlı Sorumlu 29 Nolu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi268.805 TL1 teklifHizmetSinopOtomotiv20 Tem 2026İKN 2025/1075218
  21. Ortaokul Öğrencisinin 185 Gün Süreyle 14 Araç ile Taşınması
    Sınırlı Sorumlu 29 Nolu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi375.920 TL1 teklifHizmetSinopOtomotiv20 Tem 2026İKN 2025/1073858
  22. Tutuşturucu Odun Alım İşi
    Sezay Enerji Teknik Tedarik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi5,9 milyon TL4 teklifMalSinop17 Tem 2026İKN 2026/780513
  23. Yaş Sebze ve Meyve Alımı
    Ayhan İstanbullu543.400 TL5 teklifMalSinopGıda ve İçecek13 Tem 2026İKN 2025/2495463
  24. Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Kamyon-Loder ve Grayder Kiralama Hizmet Alımı
    Ayancık Yüksel Hafriyat ve Orman Ürünleri Limited Şirketi579.968 TL1 teklifHizmetSinopOtomotiv10 Tem 2026İKN 2026/1200230
  25. İstiklal İlkokulu Ek Bina Çatı Onarım İşi
    MS Süren İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi749.000 TL3 teklifYapımSinopİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/992032
  26. Sinop Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salon Bakım Onarım İşi
    Mustafahan Alpagun Türkoğlu1,7 milyon TL4 teklifYapımSinop3 Tem 2026İKN 2026/916098
  27. Konteyner
    Burak Efe Sera Sistemleri İnşaat Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL1 teklifMalSinop2 Tem 2026İKN 2026/962361
  28. İşi
    Fatih Doğukan Yıldız712.000 TL3 teklifYapımSinop30 Haz 2026İKN 2026/956907
  29. Ortaokul + Lise Binasının Muhtelif Elektrik Tadilatı ile Yangın Alarm Sistemi Onarım Yapım İşleri
    Süleymanoğulları Mühendislik İnşaat Taahhüt Elektrik Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi372.000 TL9 teklifYapımSinopElektrik ve Elektronik30 Haz 2026İKN 2026/897055
  30. 2026 Yılında Nakledilecek Olan Orman Emvalinin İstiflenmesi Hizmet Alımı İşi
    Cevat Er2,3 milyon TL1 teklifHizmetSinop30 Haz 2026İKN 2026/817684

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım