Gümüşhane Kamu İhale Sonuçları
Gümüşhane ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 57 sonuçlanmış ihale.
- Öğrencilerin Gümüşhane Merkez İlçede 8 Taşıma Merkezi Okula 13 Araç ile 181 İş Günü Taşınması Hizmet Alım İşi
- İlk ve Ortaöğretim Okulları Onarım İşi
- Öğrencilerin Taşıma Merkezi Okullara Taşınması İşiSınırlı Sorumlu 11 Nolu Gümüşova Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi2,2 milyon TL2 teklifHizmetGümüşhane25 Ağu 2026İKN 2026/1179624
- Uygulama Projeleri ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması
- Doğalgaz DönüşümüYellow Teknik Mekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL12 teklifYapımGümüşhaneEnerji ve Enerji Ekipmanları21 Ağu 2026İKN 2026/1283591
- Güneş Enerjisi Sistemi PaketAbuzer Keleş3,4 milyon TL16 teklifMalGümüşhaneEnerji ve Enerji Ekipmanları21 Ağu 2026İKN 2026/1227876
- Kursiyerlerinin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara Taşınma İşi
- Hizmetleri İstasyonu Binası Yapım İşiErtürk Tesisat İnşaat Malzemeleri Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi46,9 milyon TL9 teklifYapımGümüşhaneLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri21 Ağu 2026İKN 2026/1042948
- Merkezi (2 AHB) +112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Binası Yapım İşiSayha Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi28,9 milyon TL13 teklifYapımGümüşhaneLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri21 Ağu 2026İKN 2026/1042914
- Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı İşiZigana Makina İnşaatgıda Hayv.San.ve Tic.Ltd.Şti.65.446 TL5 teklifHizmetGümüşhane21 Ağu 2026İKN 2016/66367
- Kürtün İlçesi Hükümet Binası Engelli Asansörü Yapım İşi
- Kürtün Tekstil ve El Sanatları Binası Doğalgaz Yapım İşiBurak Topçu1,3 milyon TL2 teklifYapımGümüşhaneEnerji ve Enerji Ekipmanları20 Ağu 2026İKN 2026/1285941
- Soğutmalı Süt Tankı
- Onarım İşi
- 15 Temmuz İmam Hatip Lisesi Elektrik Altyapısı Yapım İşiArdasa Yapı Elektrik Limited Şirketi, Burak Palancı İş Ortaklığı2,3 milyon TL4 teklifYapımGümüşhaneElektrik ve Elektronik19 Ağu 2026İKN 2026/1296690
- Yapım İşiBurak Palancı, Ardasa Yapı Elektrik Limited Şirketi İş Ortaklığı2,5 milyon TL6 teklifYapımGümüşhane19 Ağu 2026İKN 2026/1295751
- Lisesi Onarım İşi
- Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 5 Okulun Onarım İşi
- Kum ve ÇakılKAR-BİR Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi5,6 milyon TL2 teklifMalGümüşhane18 Ağu 2026İKN 2026/1239479
- +112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Binası Yapım İşiKama İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Yavuz Altıparmak İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı34,4 milyon TL15 teklifYapımGümüşhaneLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri18 Ağu 2026İKN 2026/1042782
- Komutanlığı Hizmet Binası Bakım Onarım İşi
- GÜ Gümüş Girişim Ofisi Yapım İşi
- Bahçeli (Gümüşhane) Gölet Alanı Kanalizasyon Yapım İşiAkbel Şehircilik ve Sosyal Hizmetler İnşaat Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL1 teklifYapımGümüşhaneİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Ağu 2026İKN 2026/1405812
- Malzemeleri Alım İşiAkbel Şehircilik ve Sosyal Hizmetler İnşaat Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalGümüşhane13 Ağu 2026İKN 2026/1215919
- Hırdavat Malzemesi (Elektrik-Sıhhi Tesisat-Makine-Bilişim)Vektör Cıvata ve İş Güvenliği Ekipmanları Hırdavat İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi344.240 TL5 teklifMalGümüşhaneMetal İşleme13 Ağu 2026İKN 2026/1015872
- Onarım İşiDebi İnşaat Taahhüt Mimarlık Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL4 teklifYapımGümüşhane12 Ağu 2026İKN 2026/1390714
- LPG DönüşümYellow Teknik Mekanik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL10 teklifYapımGümüşhaneEnerji ve Enerji Ekipmanları12 Ağu 2026İKN 2026/1106293
- Aydıntepe Merkez Kaldırım Tuvalet ve Çevre Düzenleme İşi
- Birimlerindeki 12 İlköğretim Özel Eğitim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- İşletme Şefliği 6 Kod Nolu Orman Yolunda YARDOP Kapsamında YMT 44 Büyük Onarım Yapım İşi
- Müdürlüğü İdari Binasının (Zemin Etüt Raporu, Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik vb) Uygulama Projesi Hazırlama İşiHakkı Keleş, Neşegül Selvi İş Ortaklığı898.000 TL8 teklifHizmetGümüşhaneElektrik ve Elektronik7 Ağu 2026İKN 2026/1243867
- Bakım Onarımı İşi
- Tır Parkı Yapımı İşiD Mühendislik Yapı Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi31,9 milyon TL11 teklifYapımGümüşhane6 Ağu 2026İKN 2026/1057053
- Gümüşhane İl Nüfus Müdürlüğü Onarım
- Kilitli Parke ve Beton Bordür ile Yol ve Kaldırım Yapım İşi
- Parke Taşı Alım İşiEksen Beton Parke İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL2 teklifMalGümüşhaneBeton ve Çimento29 Tem 2026İKN 2026/1107080
- Düzenleme İşi
- Alım İşi
- Dönüşüm İşi
- Beton Yol Yapım İşiKAR-BİR Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL2 teklifYapımGümüşhaneBeton ve Çimento24 Tem 2026İKN 2026/1022260
- İlköğretim/Ortaöğretim Taşıma Hizmeti Alımı
- Gümüşhane Devlet Hastanesi Mikrotom Cihazı AlımıTekno Farma Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL2 teklifMalGümüşhane23 Tem 2026İKN 2026/1179802
- Süt, Yaş Meyve ve Sebze Ürünleri Alımı İşiABM Gıda Tarım Hayvancılık Arıcılık Nakliyat İnşaat Turizm İthalat İhracat Taahhüt Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL2 teklifMalGümüşhaneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1112508
- Gıda, Tatlı, Et, Tavuk, Süt, Yaş Meyve ve Sebze Ürünleri Alımı İşiABM Gıda Tarım Hayvancılık Arıcılık Nakliyat İnşaat Turizm İthalat İhracat Taahhüt Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi6 milyon TL1 teklifMalGümüşhaneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1111778
- Beton Parke Taşı ve Yağmur Oluğu Mal AlımıEksen Beton Parke İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,1 milyon TL2 teklifMalGümüşhaneBeton ve Çimento21 Tem 2026İKN 2026/988251
- Alım İşiDuranoğulları Orman Ürünleri Gıda Konfeksiyon Mobilya İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,6 milyon TL5 teklifMalGümüşhane20 Tem 2026İKN 2026/1088016
- Giresun Merkez Namık Kemal İlkokulu Çatı OnarımıMuhammed Raşit Bulut857.000 TL6 teklifYapımGümüşhaneİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Tem 2026İKN 2026/988067
- Kaynarca Merkez Atatürk İlkokulu-Ortaokulu Onarım İşi
- Türkmenler Mahallesi Kötüyarlar Küme Evler Yolu Taş Duvar
- Teknik Anadolu Lisesi Bakım Onarım İşi
- Parke Taşı, Hazır Beton ve DeimirMurathanoğulları Hazır Beton Sanayi Ticaret Limited Şirketi6,2 milyon TL1 teklifMalGümüşhaneBeton ve Çimento9 Tem 2026İKN 2026/945233
- Süleymaniye Butik Otel Yangın Merdiveni Yapım İşi
- Hanzarya Geçidi İmera Manastırı Arası Yol
- Samsun Büyükşehir Belediyesi Batı Bölgesi 2. Etap Yol Yapım İşiNFS İnşaat Taahhüt Nakliye ve Ticaret Limited Şirketi37,7 milyon TL2 teklifYapımGümüşhane7 Tem 2026İKN 2026/871814
- Düzenleme Yapım İşiNFS İnşaat Taahhüt Nakliye ve Ticaret Limited Şirketi34 milyon TL2 teklifYapımGümüşhane7 Tem 2026İKN 2026/852714
- 3 Adet ASM Uygulama Projesi Hazırlama Hizmet Alımı İşi
- 260 Ton Odun Alım İşiDuranoğulları Orman Ürünleri Gıda Konfeksiyon Mobilya İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi555.910 TL3 teklifMalGümüşhane30 Haz 2026İKN 2026/891875
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.