Kastamonu Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Kastamonu ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 75 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 46 Kalem Biyomedikalcihaz Yedek Parça ve Sarf Malzeme Alımıİntesan Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi350.000 TL8 teklifMalKastamonuYedek Parça13 Tem 2026İKN 2026/738720
- 35 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- 1 kg Tulum Peyniri, 650/700 gr Olgunlaştırılmış Beyaz Peynir, 1 kg Tereyağından Oluşan 1800 Paket (6600 kg) Süt Ürünleri Alımıİnan Süt Ürünleri Üretim Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,7 milyon TL1 teklifMalKastamonuGıda ve İçecek9 Tem 2026İKN 2026/1030597
- Mal AlımıTonbullar Hazır Beton ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,5 milyon TL2 teklifMalKastamonu8 Tem 2026İKN 2026/957243
- 180 İş Günü Operatörlü İş Makinası Kiralama Hizmet Alım İşiYakupoğlu Hafriyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Yılmaz İş Ortaklığı21,4 milyon TL6 teklifHizmetKastamonuSanayi Makina Bakım-Onarım8 Tem 2026İKN 2026/833095
- Alım İşiEski Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,8 milyon TL3 teklifHizmetKastamonu7 Tem 2026İKN 2026/924806
- 2 Kısım Yapım İşi
- Fitness Salonu Yapılması İşi
- İşçi Giyinme ve Soyunma Binası Yapılması İşiMühendisler Mimarlık İnşaat Limited Şirketi7,5 milyon TL7 teklifYapımKastamonu6 Tem 2026İKN 2026/951658
- DönüştürülmesiIKD İnşaat Enerji Makina Ticaret Sanayi Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifYapımKastamonu6 Tem 2026İKN 2026/918199
- Optimizasyon Projesi Hazırlatılması Hizmet Alımı İşiIdearc Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Limited Şirketi3 milyon TL3 teklifHizmetKastamonu6 Tem 2026İKN 2026/730885
- Araç Kiralama Hizmet İşi
- Yapılacak Olan Silvikültür Uygulamalarının Takibi ve Kontrolü Danışmanlık Hizmet Alımı
- Silvikültür Faaliyetlerinin Teknik Uygulama Denetim ve KontrolüSelalmaz Mühendislik Müşavirlik Ormancılık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL2 teklifHizmetKastamonu2 Tem 2026İKN 2026/937613
- Çift Kompenantlı Boya ile Çizgi Çizilmesi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.