Kütahya Kamu İhale Sonuçları
Kütahya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 74 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 1000 Öğün Yemek Hazırlama, Taşıma, Dağıtım ve Sonrası Temizlik Hizmeti AlımıSimav Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Simav Şubesi2,5 milyon TL1 teklifHizmetKütahyaGıda ve İçecek28 Ağu 2026İKN 2026/1491747
- Montajlı Mal Alımı
- 4250 kg Kemikli Dana But Eti AlımıMustafa Özdemir Et ve Süt Ürünleri Gıda Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,8 milyon TL4 teklifMalKütahya28 Ağu 2026İKN 2026/1390194
- Hizmeti Alımı
- Periyodik Sağlık Muayeneleri ve Eğitim Hizmetleri Alımı İşiTaç Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Limited Şirketi12,4 milyon TL5 teklifHizmetKütahyaLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri28 Ağu 2026İKN 2026/1138161
- Kimyevi Gübre (NP 20,20,0 veya NP 20,20,0+ (30So3)) Alım İşiKarcan Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi57,2 milyon TL1 teklifMalKütahyaTarım ve Hayvancılık Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2026/1124904
- Ortaöğretim Öğrencilerinin 8 Taşıma Merkezi Okula 20 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Kimyevi GübreToros Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi22,5 milyon TL4 teklifMalKütahyaTarım ve Hayvancılık Ekipmanları26 Ağu 2026İKN 2026/1212610
- Sebze ve Meyve Alımı
- 6 Kalem Gübre Alım İşiKarcan Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifMalKütahyaTarım ve Hayvancılık Ekipmanları24 Ağu 2026İKN 2026/1299034
- İşleri ve İçme Suyu Şebeke Hattı Arızası Yapılması Yapım İşiAlerka İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi30,8 milyon TL3 teklifYapımKütahya24 Ağu 2026İKN 2026/1045668
- Laboratuvar Cihazları Alım İşiÇoklar Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifMalKütahyaİlaç ve Medikal Cihaz21 Ağu 2026İKN 2026/1181023
- Masası Montajlı Mal Alımı
- Kullanılmak Üzere Yangın Söndürme Malzemeleri ve Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi KKD Alım İşiAyça İSG Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,4 milyon TL2 teklifMalKütahyaElektrik ve Elektronik20 Ağu 2026İKN 2026/1189817
- 89 Öğrencinin 8 Güzergahtan 3 Taşıma Merkezi Okula Taşınması İşi
- Kat Kutusu ve Ambalaj Atıkları Toplama KutusuMEF Plastik Ambalaj Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL5 teklifMalKütahyaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri18 Ağu 2026İKN 2026/1097929
- Beton Parke, Kilitli Parke Taşı ve Bordür DöşenmesiORBİS Parke İnşaat Hafriyat Taahhüt Otomotiv ve Ticaret Sanayi Limited Şirketi2,9 milyon TL6 teklifYapımKütahyaBeton ve Çimento18 Ağu 2026İKN 2026/1014737
- Yapılması İşi
- Tamiratı Yaptırılması İşiORBİS Parke İnşaat Hafriyat Taahhüt Otomotiv ve Ticaret Sanayi Limited Şirketi4,3 milyon TL6 teklifYapımKütahya17 Ağu 2026İKN 2026/1205189
- Kilitli Taş ve Bordür AlımıKütahya Baştaş Beton Parke-Bordür, İnşaat, Nakliyat, Madencilik, Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifMalKütahyaBeton ve Çimento14 Ağu 2026İKN 2026/1364887
- Onarım İşi
- Kaplaması Bozulan Yolların İdare Malı Malzemelerle Parke Taş Tamiri YapılmasıER HAS İnşaat Enerji Temizlik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL10 teklifYapımKütahyaBeton ve Çimento12 Ağu 2026İKN 2026/1238704
- Bulunan Hammadde Üretim İzin Belgeli Ocak Sahaları İçin YTK İşiRSP Madencilik İnşaat Çevre Mühendislik İş Güvenliği Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9,9 milyon TL3 teklifHizmetKütahyaİplik Üretimi12 Ağu 2026İKN 2026/1126288
- Bulunan Hammadde Üretim İzin Belgeli Ocak Sahaları İçin YTK İşiRSP Madencilik İnşaat Çevre Mühendislik İş Güvenliği Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,5 milyon TL3 teklifHizmetKütahyaİplik Üretimi12 Ağu 2026İKN 2026/1114968
- Alımı)Çoklar Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi391.205 TL2 teklifMalKütahya11 Ağu 2026İKN 2026/1241881
- MakinesiAYS Endüstriyel Makine Anonim Şirketi8,8 milyon TL2 teklifMalKütahyaMakine ve Ekipman İmalatı11 Ağu 2026İKN 2026/1128755
- Hisar Kaplıcaları İçin Mobilya Alımı
- Onarım İşi
- Altıeylül İlçesi Halalca Mh Fidanlık Çevre Duvarı Yapım İşiDiadem Taahhüt İnşaat Gıda ARGE Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi10,6 milyon TL7 teklifYapımKütahya10 Ağu 2026İKN 2026/1035163
- Küçük Sanayi SitesiGürsoy Isı İzolasyon İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL5 teklifYapımKütahya4 Ağu 2026İKN 2026/995844
- Kütahya Yoncalı MTAL Bakım-Onarım İşi
- Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Bakım-Onarım İşi
- Taşıma İhalesi
- Yerinde MontajıBilgiçler Makina ve Metal İnşaat ve Taahhüt İşleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL4 teklifYapımKütahya27 Tem 2026İKN 2026/866534
- Sünnet Çocuklarına Dağıtılmak Üzere Tablet
- Çavdarhisar İlkokulu Kapalı Spor Salonu Bakım Onarım İşiDoğan İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL1 teklifYapımKütahya27 Tem 2026İKN 2026/1077008
- Rulo Silaj Balya Paketleme MakinasıAYS Endüstriyel Makine Anonim Şirketi5,2 milyon TL3 teklifMalKütahyaSanayi Makina Bakım-Onarım24 Tem 2026İKN 2026/984725
- Döşenmesi ve Çeşitleri Temini İşiÖzekintaş İnşaat Taahhüt Nakliye Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,1 milyon TL1 teklifYapımKütahya24 Tem 2026İKN 2026/939893
- 4200 kg Kemikli Dana But Eti Satın AlımıMustafa Özdemir Et ve Süt Ürünleri Gıda Hayvancılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,8 milyon TL3 teklifMalKütahya23 Tem 2026İKN 2026/1181447
- 2026 Yılı İçin Laboratuvar Malzemesi AlımıBiokim Teknik Sistemler Laboratuar Cihazları İnşaat Taahhüt Doğalgaz Itriyat Kırtasiye Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi338.900 TL21 teklifMalKütahyaİlaç ve Medikal Cihaz22 Tem 2026İKN 2026/603821
- Öğrencisinin Emet Merkezinde Bulunan Okullara 2 Rehber Personel Nezaretinde 2 Araç ile 184 Gün Taşınması İşi
- 5 Kalem Bakım Onarım Hizmet Alımı
- Mutfak Gider Hatlarının Ayrılması ile Yağ Tutucuların Yenilenmesi
- Kasa Alım İşi
- C 30/37 Pompalı Hazır BetonDinçbeton İnşaat Madencilik Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalKütahyaMakine ve Ekipman İmalatı20 Tem 2026İKN 2026/1019975
- Gümüşgölcük Köyleri ile Altıntaş İlçesi Eymir Köyünde Mera Kanunu Kapsamında Gölgelik Yapım İşi
- Alımının Yapılması Planlanan Kadın Kooperatiflerinin Alt Yapısının Geliştirilmesi Projesi İçin Mal Alım İşiFatih Efe Makine Hırdavat İnşaat Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi499.940 TL5 teklifMalKütahya17 Tem 2026İKN 2026/715250
- 20000 m2 Kilit Parke Taşı Onarım İşiER HAS İnşaat Enerji Temizlik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL7 teklifYapımKütahyaBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/1083287
- Taşı Alımı ve Döşenmesi İşi
- Hisarcık Gençlik Merkezi Bakım Onarımı
- Muhtelif Okul, Yol ve Yeşil Alanlarda Düzenleme ve Tadilat İşleriKütahyalılar İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi21,3 milyon TL1 teklifYapımKütahyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Tem 2026İKN 2026/1003259
- Gökler Belediyesi C30/37 Hazır BetonAlsancak Hazır Beton Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gediz Şubesi2,1 milyon TL1 teklifMalKütahyaBeton ve Çimento10 Tem 2026İKN 2026/994906
- 100 Adet 1'er gr 24 Ayar Gram Altın
- Eğitim Öğrencilerinin 5 Taşıma Merkezi Okula 8 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Yerleşim Birimlerindeki 91 İlköğretim Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 8 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Yerleşim Birimlerindeki 109 İlköğretim Öğrencilerinin 10 Taşıma Merkezi Okula 9 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Ortaöğretim ve Özel Eğitim Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 48 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 8 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 12 Hat 12 (Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Tesisatı
- Malzeme Dahil Yemek Pişirme ve Dağıtımı Hizmet AlımıSimpaş Turizm Anonim Şirketi200,5 milyon TL3 teklifHizmetKütahyaGıda ve İçecek8 Tem 2026İKN 2026/884711
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.