Otomotiv Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 6
Otomotiv sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 536 sonuçlanmış ihale — 9 sayfa.
- Müdürlüğüne Bağlı Ortaöğretim Kurumlarına 100 Araç ile 1269 Öğrencinin 185 Gün Süre ile Taşınması
- Kabin Şasi Kamyon Üzerine Arasöz Üst Yapısı Ekipmanları Alım İşi
- Sürücüsüz Binek Araç Kiralama Hizmeti Temini İşi
- Personel Servisi (18 Adet Araç ile 251 İş Günü) Hizmet Alımı
- Söndürme İşçiliği ile Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Görevlendirilecek Yer Ekibinin Taşımasında Kullanılmak Üzere 6 Adet Minibüs Kiralama Hizmet Alım İşi
- 125PS AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi2,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv29 Tem 2026İKN 2026/1372719
- Beyaz Renk Araç
- Ürgüp Otobüs Terminali
- Araç Garajı ve İdari Bina Yapım İşi
- Kursiyer/Veli/Vasinin 1 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 1 Hat (Araç), 1 Rehber Personel ile 164 İş Günü Taşınması İşi
- Velinin 8 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 9 Hat 12 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Velinin 12 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 17 Hat 23 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (10 Araç) ile 185 İş Günü Taşıma İşi
- Ortaokulu Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat Üzerinden 3 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 4 Rehber Personel ile 4 Hat (4 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- 14+1 Minibüs Alımı
- Camlı Van Araç AlımıTunalar Motorlu Araçlar Ticaret Anonim Şirketi5,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv28 Tem 2026İKN 2026/606398
- Çay Deresi Üzerine Araç Köprüsü Yapım İşi
- OtobüsüTEMSA Skoda Sabancı Ulaşım Araçları Anonim Şirketi65,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv28 Tem 2026İKN 2026/1362588
- TOGG T10 F V2 Elektrikli Araç Alımı
- 30 Günlüğüne 58 Adet Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
- Aşevi Araç Kiralama
- 21 Lise Öğrencisinin En Az 2 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 180 İş Günü Taşınması
- 60 İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencisinin En Az 7 Araç ile Taşıma Merkezi Okullara 185 İş Günü Taşınması
- Pincirik Bakımevine Kapalı Araç ve Tuz Sundurması Yapımı İşi
- 6x4 Çift Çeker Kamyon (Ağır Tonaj) Alım İşi
- Personel Taşıma ve Sürücülü Araç Kiralama
- Damperli Kamyon AlımıNakliye İnşaat Tarım Ürünleri İhracat İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,9 milyon TL3 teklifMalOtomotiv27 Tem 2026İKN 2026/1316648
- 1 (Bir) Adet Şoförü ile Birlikte 15+1 Kişilik Minibüs Kiralama İşi
- İdareye Ait Operatörlü 1 Adet Treyler ve Şoförsüz 1 Adet Minibüs Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Kamyon, Çift Kabinli Damperli Kamyon ve Tanker Kiralama İşi
- 3 Taşıma Merkezi Okula 7 Hat 7 (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat 21 (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 30 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- Toplanması) Kullanılmak Üzere Sürücüsüz Araç Kiralama (Kamyonet ve Kamyon) Hizmeti Alımı
- SUV Araç AlımıTunalar Motorlu Araçlar Ticaret Anonim Şirketi2,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv24 Tem 2026İKN 2026/1178352
- Minibüs Kiralama
- Hilux 24L 4x2 Hi-Cruiser A/T Beyaz Renk Pick-Up Tipi Araç
- Panelva Ticari Araç Alımı
- Öğrencilerinin 15 Taşıma Merkezi Okula 7 Kısım 21 Hat (29 Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 460 İlköğretim Öğrencilerinin 11 Taşıma Merkezi Okula 40 Hat (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 5 Hat (5 Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- 22 Araç 22 Rehber 65 Öğrencinin 185 Gün Günübirlik Taşıma Hizmet Alım İşi
- Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 6 Kısım 17 Hat 29 Araç ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Operatörlü İş Makinesi ve Kamyon Kiralama İhalesi
- Otobüs Sürücü ve Yolcu Koltuğu Bakım Onarım Hizmeti Alımı
- Araç Lastiği Alım İşi
- 4 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat 1 (Araç) ile 169 İş Günü Taşınması İşi
- Tasımalı Egıtım Kapsamındakı 59 Temel Eğitim Ögrencisini 3 Araç Ile Tasıma Isı
- Çalışacak Hükümlülerin Taşınması İçin Minibüs Kiralama Hizmet Alım İşi
- Dorse Üzeri Asit Tankları ile Entegre Asit Tankeri (Kamyon Üstü Asit Tankı) Kiralama Hizmet Alımı
- Silobas Taşımaya Uygun Kamyon Kiralama Hizmet AlımıBetaş Ulaşım Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi18,2 milyon TL2 teklifHizmetOtomotiv22 Tem 2026İKN 2026/885311
- Öğrencisinin Emet Merkezinde Bulunan Okullara 2 Rehber Personel Nezaretinde 2 Araç ile 184 Gün Taşınması İşi
- 11 Taşıma Merkezi Okula 19 Hat (19 Araç) ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- 30 Adet Damperli Kamyon (Şoförsüz) Kiralama İşi
- Araç ve İş Makinesi Kiralanması
- İveco Araç Arıza Onarım İşiAytok Otomotiv İnşaat İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi56.855 TL1 teklifHizmetOtomotiv21 Tem 2026İKN 2026/1328120
- Skoda Superb Laurin & Klement Crystal 20 TSI 265 PS DSG 4x4 AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv21 Tem 2026İKN 2026/1318361
- Müdürlüğü İhtiyacı 1 Adet Volkswagen Caravelle 20 TDI 170 PS Style LWB Oto 8+1 Motion AraçDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMalOtomotiv21 Tem 2026İKN 2026/1317400
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.