Erzincan Kamu İhale Sonuçları
Erzincan ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 57 sonuçlanmış ihale.
- Özel Eğitim Öğrencilerin Taşınması İşi
- İnönü İlkokulu Çatı Onarımı ve Elektrik Altyapısı Yapım İşiYakup Tuncay Fikri İnşaat2 milyon TL23 teklifYapımErzincanElektrik ve Elektronik27 Ağu 2026İKN 2026/1343057
- Odun ve Kömür AlımıÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,4 milyon TL2 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları27 Ağu 2026İKN 2026/1099522
- 2026/2027 Eğitim ve Öğretim Yılı İliç Ortaöğretim Taşıma İhalesi
- Ortaöğretim ve Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
- İşi
- Aydın İli Nazilli İlçesi Fen Lisesi Güçlendirme ve Onarım İşiÇeviker Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi38,8 milyon TL24 teklifYapımErzincanAydınlatma26 Ağu 2026İKN 2026/1118842
- Sıvat, Gölgelik, Su İrsaliye Hattı ve Hayvan Geçidi Yapım İşiESG Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL5 teklifYapımErzincanTarım ve Hayvancılık Ekipmanları25 Ağu 2026İKN 2026/1276402
- Öğrencilerinin Taşınması İşi
- Birimlerindeki 3 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat Bir (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- İşi
- Sulama Sistemi Malzeme Alım İşiAlpsa Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL2 teklifMalErzincanTarım ve Hayvancılık Ekipmanları20 Ağu 2026İKN 2026/1378519
- 275000 Adet Beton Parke Kilit Taşı Mal Alım İşiGaripoğulları İnşaat Nakliyat Madencilik Enerji Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifMalErzincanBeton ve Çimento20 Ağu 2026İKN 2026/1308840
- Eğitim Eğitiminin Taşınması Hizmet Alımı İşi
- 17 Ortaöğretim Öğrencisinin 181 İş Günü 2 Araç ile Taşınması İşi
- Duyarlılık Testi Bakteri Tanımlama Hizmeti AlımıErzincan Fırat Medikal Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi746.047 TL1 teklifHizmetErzincan18 Ağu 2026İKN 2026/1268873
- 8'lik Kilit Parke Taşı Alım İşiGaripoğulları İnşaat Nakliyat Madencilik Enerji Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL2 teklifMalErzincanBeton ve Çimento18 Ağu 2026İKN 2026/1259884
- Kütahya Hüsnü Kişioğlu Ortaokulu Spor Salonu Bakım-Onarım İşi
- Merkeze Taşınma İşi
- Bakım ve Onarım İşi
- Ergan Dağı ve Kemaliye Kaymakamlık Lojmanında Kullanılmak Üzere Odun Kömür AlımıÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi641.688 TL2 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları14 Ağu 2026İKN 2026/1265074
- Eğitim Öğrencilerinin 15 Taşıma Merkezi Okula 26 Hat 26 (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Uygulama Projesi Yapım İşiAhmet Han Taşımacılık Otomotiv Turizm İnşaat Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi12,6 milyon TL8 teklifYapımErzincan14 Ağu 2026İKN 2026/1198281
- Malatya İli Arguvan İlçesi İlçe Tarım Binası Yapım İşiEfe Taşınmaz Değerleme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi18,3 milyon TL18 teklifYapımErzincanTarım ve Hayvancılık Ekipmanları13 Ağu 2026İKN 2026/870322
- Yakacak Mal AlımıÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi895.977 TL4 teklifMalErzincan13 Ağu 2026İKN 2026/1276254
- Mercan Belediyesi Hazır Beton ve Kum Alımı İhalesiİş Birlik Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifMalErzincanBeton ve Çimento12 Ağu 2026İKN 2026/1274741
- Yurdu ve Sosyal Tesisinin Bakım Onarımı
- Muayene Bacası Alımı (Tam Takım)Garipoğulları İnşaat Nakliyat Madencilik Enerji Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi596.588 TL4 teklifMalErzincan12 Ağu 2026İKN 2026/1138715
- Erzincan Merkez 16 Derslikli Ortaokul Yapım İşi
- Kaloriferlik Kömür ve OdunÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL4 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları7 Ağu 2026İKN 2026/1207495
- Kömür Alım İşiÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,6 milyon TL6 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları7 Ağu 2026İKN 2026/1157008
- 2026/2027 İliç Özel Eğitim Taşıma İhalesi
- Tamiratlarının Yapılarak Boyanması İşi
- İçin Taş Kömürü (En Az 7000 kcal Karpuz Kömür) Alımı İşiÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL8 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları5 Ağu 2026İKN 2026/1132667
- Sarf Karşılığı Fakoemülsifikasyon Cihaz ve Kombine Fako- Vitrektomi Cihaz AlımıErzincan Fırat Medikal Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi66,3 milyon TL2 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları4 Ağu 2026İKN 2026/831132
- 8 cm Yüksekliğinde Beton Kilit Parke TaşıBonkar İnşaat Madencilik Nakliye Akaryakıt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalErzincanBeton ve Çimento4 Ağu 2026İKN 2026/1197308
- Güvenlik Personelleri İçin Muhtelif Cins ve Adetlerde Yazlık ve Kışlık İş Kıyafeti Alımı
- Çalıştırılmak Üzere 10 İşçi, 1 Yıl Süreli PersonelÖz İlker Temizlik Hizmet İnşaat Taahhüt Gıda Tarım Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL9 teklifHizmetErzincan29 Tem 2026İKN 2026/994467
- İliç ve Refahiye İlçelerinde Cemevleri Bakım ve Onarım İşi
- Proje Yazılımları, Eğitim ve SertifikasyonIntersys Teknoloji Sanayi Ticaret Anonim Şirketi1,3 milyon TL4 teklifHizmetErzincanBilişim ve Yazılım Teknolojileri29 Tem 2026İKN 2026/1070389
- Merkezi ve Öğrenci Yurtlarına Yangına Dayanıklı Kapı YapılmasıRabaş İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi24,8 milyon TL5 teklifYapımErzincanElektrik ve Elektronik28 Tem 2026İKN 2026/1280610
- Bağlı Plent Sahasına İşçi Barınma ve Dinlenme Binası Yapılması İşi
- Şefliği 111 Kod Nolu Orman Yolunda Sanat Yapısı Yapımı
- Temini İşiİş Birlik Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalErzincan21 Tem 2026İKN 2026/1216900
- Kömür ve OdunÖzgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL5 teklifMalErzincanEnerji ve Enerji Ekipmanları17 Tem 2026İKN 2026/983854
- Bakım OnarımıErzincan Aydın İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL17 teklifYapımErzincan17 Tem 2026İKN 2026/1010881
- İhalesi
- BinasıDoğukent Makine Madencilik İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi49,9 milyon TL4 teklifYapımErzincan14 Tem 2026İKN 2026/975211
- Kullanılmak Üzere 8 cm Yüksekliğinde Normal Çimentolu Buhar Kürlü Beton (Kilit) Parke Taşı Alımı İşi (Nakliye Dahil)Bonkar İnşaat Madencilik Nakliye Akaryakıt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,7 milyon TL2 teklifMalErzincanBeton ve Çimento14 Tem 2026İKN 2026/959168
- Eklentileri Isınma Sisteminin Doğalgaz Dönüşüm İşi
- 405 m³ Kilitli Parke Taşı NakliErkale Hafif Yapı Elemanları Madencilik İnşaat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi889.870 TL3 teklifMalErzincanBeton ve Çimento13 Tem 2026İKN 2024/29982
- Lisesi, Başkent Anadolu Lisesi Olmak Üzere Üç Adet Okulun Onarım İşi)
- 2026 Yılı 8 Kısım Laboratuvar CihazlarıErzincan Fırat Medikal Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi615.000 TL6 teklifMalErzincanİlaç ve Medikal Cihaz7 Tem 2026İKN 2026/563210
- Mehmetçik Ortaokulu Çatı Aktarımı Yapım İşi
- Tercan Bulmuş Köyü 50 m3 İçme Suyu Deposu Yapımı İşi
- Yağmursuyu Ana Hattı Yapım İşiLYK İnşaat Nakliye Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL2 teklifYapımErzincan2 Tem 2026İKN 2026/1106006
- Kilitli Parke ve Bordür AlımıGaripoğulları İnşaat Nakliyat Madencilik Enerji Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL2 teklifMalErzincanBeton ve Çimento30 Haz 2026İKN 2026/854533
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.