Ardahan Kamu İhale Sonuçları

Ardahan ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 15 sonuçlanmış ihale.

  1. 2026-2 Meyve ve Sebze Alımı
    Bahattin Gündoğdu2,2 milyon TL2 teklifMalArdahanGıda ve İçecek27 Ağu 2026İKN 2026/1379294
  2. Tavuk Göğsü,Tavuk Baget ve Böreklik Yufka Alımı
    Hancıoğulları İnşaat İletişim Medikal Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi851.000 TL1 teklifMalArdahanGıda ve İçecek26 Ağu 2026İKN 2026/1414859
  3. Dairelerinin Tadilatı
    Şahin Demirel1,5 milyon TL1 teklifYapımArdahanİnşaat ve Yapı Malzemeleri26 Ağu 2026İKN 2026/1016295
  4. 350 gr lık Taş Fırın Ekmek Alımı
    Ercan Yıldırım2,2 milyon TL3 teklifMalArdahanGıda ve İçecek21 Ağu 2026İKN 2026/1376690
  5. Onarım İşi
    Necla Doğan800.000 TL3 teklifYapımArdahan21 Ağu 2026İKN 2026/1275440
  6. (İkmal)
    Necla Doğan12,9 milyon TL3 teklifYapımArdahan21 Ağu 2026İKN 2026/1105776
  7. Ardahan Merkez Sugöze 112 ASHİ Yapım İşi
    Necla Doğan9,9 milyon TL8 teklifYapımArdahan21 Ağu 2026İKN 2026/1105158
  8. Etkinliği
    Creative Turizm Sağlık Organizasyon Etkinlik Fuarcılık İthalat ve İhracat Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifHizmetArdahan14 Ağu 2026İKN 2026/1383636
  9. ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 305 İlköğretim Öğrencisinin 6 Taşıma Merkezi Okula 28 Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
    Gürsel Tatar259.000 TL1 teklifHizmetArdahanOtomotiv6 Ağu 2026İKN 2025/1086555
  10. İvrindi İlçe Emniyet Müdürlüğü Doğalgaz Dönüşüm İşi
    Anıl Kadir Şahiner1,1 milyon TL5 teklifYapımArdahanEnerji ve Enerji Ekipmanları4 Ağu 2026İKN 2026/1135640
  11. İlkokulunun Doğalgaz Dönüşüm İşi
    Anıl Kadir Şahiner2,2 milyon TL5 teklifYapımArdahanEnerji ve Enerji Ekipmanları3 Ağu 2026İKN 2026/1114286
  12. 328 Kod Nolu Orman Yolu Üst Yapı
    Necla Doğan1,4 milyon TL3 teklifYapımArdahanİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Tem 2026İKN 2026/912895
  13. Yapım İşi
    Hedkar İnşaat Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.194,1 milyon TL23 teklifYapımArdahan10 Tem 2026İKN 2026/263400
  14. 130 Kalem Sarf, Diş Sarf ve Patoloji Sarf Malzeme Alımı İhalesi
    Temel Medikal Optik Sağlık Hizmetleri Enerji Elektrik Elektronik Sanayi Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi291.200 TL30 teklifMalArdahan2 Tem 2026İKN 2026/400009
  15. Dönüşüm İşi
    Anıl Kadir Şahiner1,3 milyon TL6 teklifYapımArdahan1 Tem 2026İKN 2026/904593

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Ardahan Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? | RehberSanayi