Bartın Kamu İhale Sonuçları
Bartın ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 30 sonuçlanmış ihale.
- Makinası, Yedek ParçaYimsan Yakın İnşaat Makine Mühendislik ve Çelik Kalıp Sanayi Ticaret Limited Şirketi922.880 TL12 teklifMalBartınYedek Parça28 Ağu 2026İKN 2026/1263127
- Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Muhtelif Çaplarda Boru Alımı İşiErsu Plastik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL7 teklifMalBartınLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri24 Ağu 2026İKN 2026/1090556
- Kabinli, Klimalı, 4x4, 90 HP, TraktörBartın Otomotiv Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL1 teklifMalBartınBeyaz Eşya20 Ağu 2026İKN 2026/1386356
- 3 Grup 7 Adet Okul Onarım İşiMutki İnşaat Elektrik Turizm Temizlik Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi597.000 TL14 teklifYapımBartın17 Ağu 2026İKN 2026/1272653
- İş Sağlığı ve GüvenliğiÖzel Bartın Yaşam Polikliniği ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Bartın OSGB Merkezi Şubesi5 milyon TL1 teklifHizmetBartın17 Ağu 2026İKN 2026/1255335
- 213 Öğrencinin 30 Hattan 30 Araç ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- 36 Öğrencinin 9 Hattan 9 Araç ile 184 İş Günü Taşınması İşi
- Ortaöğretim Öğrencilerine Dağıtılacak Toplam 428835 Adet Ders Kitabının Dağıtım İşiAKD Taşımacılık Otomotiv Yazılım Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi729.020 TL1 teklifHizmetBartın7 Ağu 2026İKN 2026/1357891
- Satın
- Elektrik, Sıhhi Tesisat ve Hırdavat Malzemeleri Alım İşiFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL5 teklifMalBartınİnşaat ve Yapı Malzemeleri7 Ağu 2026İKN 2026/1069195
- 2 Grup 4 Adet Okul Onarım İşi
- Onarım İşi ile Bartın Kız Öğrenci Yurdu (A-B Blok ve Sosyal Tesisler) Yangın Denetimi Eksikliklerinin Giderilmesi İşi
- Aşevi Gıda Malzemesi
- Tel Çit Yapılması
- Yapım İşiMÖZ İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi19,6 milyon TL3 teklifYapımBartın23 Tem 2026İKN 2026/1086104
- 1 Grup 13 Adet Okul Onarım İşi
- Planlaması Çalışmaları Danışmanlık İşiARS Ormancılık Mühendislik Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi954.300 TL2 teklifHizmetBartın21 Tem 2026İKN 2026/1012489
- 4 Adet Okul Doğalgaz Onarım İşiDCS Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL4 teklifYapımBartınEnerji ve Enerji Ekipmanları14 Tem 2026İKN 2026/981438
- Parkı İdari Ziyaretçi Merkezi İnşaatı Yapım İşi1461 Yapı Grup İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi61,7 milyon TL5 teklifYapımBartınİnşaat ve Yapı Malzemeleri14 Tem 2026İKN 2026/849645
- Beton Parke, Küptaş Taşı ve Bordür AlımıMöz İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL2 teklifMalBartınBeton ve Çimento13 Tem 2026İKN 2026/887217
- Komutanlığı Bünyesindeki Pelikan Tesislerinde Bulunan 20 Adet Konteynerin Alt Yapı/Üst Yapı Onarımları İşiMelih Doğan Çakır1,8 milyon TL3 teklifYapımBartınİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Tem 2026İKN 2026/978890
- Spor Salonu Tefrişat ve MalzemeUlubel İmar İnşaat Kültür Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalBartın10 Tem 2026İKN 2026/1092208
- Taşıma Hizmeti AlımıAKD Taşımacılık Otomotiv Yazılım Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL1 teklifHizmetBartın8 Tem 2026İKN 2026/1114963
- ve Zemin Fayanslarının Onarımı
- Vardiya Yatakhanesine Yangın Merdiveni Yapılması
- 12 Aylık İş Güvenliği Uzmanı Hizmet AlımıAS OSGB İş Sağlığı Güvenliği Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL1 teklifHizmetBartın2 Tem 2026İKN 2026/836826
- Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmet AlımıTürkay Görüntüleme Sağlık İnşaat Yatırım Anonim Şirketi54 milyon TL3 teklifHizmetBartın2 Tem 2026İKN 2026/412244
- 14 Kalem DemirbaşETT Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Soğutma Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL1 teklifMalBartınMetal ve Metalürji2 Tem 2026İKN 2026/1091898
- 26 Kalem Kırtasiye ve Temizlik Malzemesi Alımı
- Aile Sağlığı Merkezleri İçin Boya ve Boya MalzemesiRibayer Tekstil İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi209.062 TL4 teklifMalBartınBoya ve Vernik30 Haz 2026İKN 2026/690394
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.