SonuçlandıYapım Alımı

Bartın İli Merkez Tabanözü Köyü Emralı Mahallesi Arıt Çayı

Sonuç Haberi

ARIT ÇAYI DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan "Bartın İli Merkez Tabanözü Köyü Emralı Mahallesi Arıt Çayı" ihalesinin sonucu ilan edildi. 02.09.2026 tarihli SONUÇ bülteninde yayımlanan karara göre ihaleyi Melkar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi 552.660.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı.

Sözleşme bedeli, idarenin 649.995.156 TL olarak hesapladığı yaklaşık maliyetin %85 seviyesine denk geliyor.

İhaleye toplam 8 teklif verildi; süreç yüksek rekabetle geçti.

Bu haber, Kamu İhale Kurumu EKAP sonuç bültenlerinden otomatik derlenmiştir. Veriler ilan tarihindeki resmî bülten içeriğini yansıtır.

İhale Künyesi

Kazanan Firma
Melkar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi
Sözleşme Bedeli
552.660.000 ₺
Yaklaşık Maliyet
649.995.156 ₺
Teklif Sayısı
8 teklif
İhaleyi Açan İdare
ARIT ÇAYI DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Şehir
İstanbul
İhale Türü
Yapım
Sonuç İlan Bülteni
2 Eylül 2026

Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (2 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.

Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun

İhale Alarm / İstanbul filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.

Alarm filtresi: İstanbul

İhale İstihbaratı PRO

Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün

Melkar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının geçmiş ihale kazanımları, ARIT ÇAYI DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 23. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, sektör rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.

İhale Kazananlarına Özel

Bu ihaleyi siz mi kazandınız?

Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.

Kazanan Rozetimi Talep Et

Sektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün

İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.

Bültene Abone Ol

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım