Edirne Kamu İhale Sonuçları
Edirne ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 48 sonuçlanmış ihale.
- Süt ve Süt Ürünleri
- 182 Öğrenciyi 8 Taşıma Merkezi Okullara 181 İş Günü Taşıma İşi
- Islak Zemin ve Elektrik OnarımıMOT Tedarik Endüstriyel Mutfak İnşaat Temizlik Gıda Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifYapımEdirneElektrik ve Elektronik28 Ağu 2026İKN 2026/1151043
- Müdürlüğü Doğalgaz Dönüşüm İşiSamo İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL5 teklifYapımEdirneEnerji ve Enerji Ekipmanları26 Ağu 2026İKN 2026/1357400
- Edirne Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları Onarım İşiSamo İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifYapımEdirne25 Ağu 2026İKN 2026/1354165
- Ekmek Fırını Kurulması İçin Malzeme ve Ekipman Alımı
- 3 Kalem Göz Sarf MalzemesiNitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,7 milyon TL4 teklifMalEdirne21 Ağu 2026İKN 2026/1121899
- Puan Karşılığı Spesifik Protein ve Elektroferez TestleriÜç Boyut Tıp Tıbbi Ürünler Pazarlama Limited Şirketi11,6 milyon TL3 teklifHizmetEdirne21 Ağu 2026İKN 2026/1005682
- Hidrofobik Akrilik Katlanabilir Tek Parça İoL (İnraoküler Lens)Nitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,5 milyon TL1 teklifMalEdirneYedek Parça20 Ağu 2026İKN 2026/1395722
- Kazan Dairesi Kömürlü Kazan ve Ekipmanlarının Yenilenmesi
- İşlemlerinin YapılmasıTüccar İnşaat Hafriyat Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi36,4 milyon TL7 teklifYapımEdirne19 Ağu 2026İKN 2026/1273770
- Şartnamede Özellikleri Belirtilmiş Otomatik Eksternal Defibrilatör (OED) Cihazları ve Ekipman Alımı Mal Alım İşi
- Uzunköprü Meriç İlçe Okulları Doğalgaz Dönüşüm İşiBatı Makina ve Kazan Sanayi Limited Şirketi2,5 milyon TL2 teklifYapımEdirneEnerji ve Enerji Ekipmanları13 Ağu 2026İKN 2026/1225024
- 2 Kısım Isıtma Sistemi Dönüşüm İşi
- Yoğurt
- Kefen Takımı Alımı
- Göz Ameliyatları İçin İki Kalem Lens AlımıNitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalEdirneİlaç ve Medikal Cihaz5 Ağu 2026İKN 2026/1286283
- Dolgu Malzemesi, 0-5mm Taş Tozu, 5-12 mm ve 12-19 mm Asfalt MıcırıTuğ Taş- Yapı Sanayi Alt Yapı Taahhüt Turizm ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi44,2 milyon TL3 teklifMalEdirneİnşaat ve Yapı Malzemeleri4 Ağu 2026İKN 2026/1042661
- Okuldan Spora/Mahalle Ligi Kapsamında Yolcu Taşıma İşiSınırlı Sorumlu Edirne İtimat Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi1,9 milyon TL10 teklifHizmetEdirne4 Ağu 2026İKN 2026/1036073
- İmalatı Yapım İşiPars Proje Yapı Sanayi Ticaret Anonim Şirketi10 milyon TL3 teklifYapımEdirneMakine ve Ekipman İmalatı31 Tem 2026İKN 2026/1300322
- Kullanılmak Üzere Kilitli Beton Parke Taşı Mal Alımı İşi (Paletli ve Nakliye Dahil)Keşan Madencilik Turizm İnşaat Taahhüt Hafriyat Gıda Taşımacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL2 teklifMalEdirneBeton ve Çimento31 Tem 2026İKN 2026/1113644
- Kuru Gıda Ürünleri AlımıÖzkırımlı Gıda Pazarlama Tekstil Hayvancılık Dış Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalEdirneGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1199731
- Tavuk Ürünleri AlımıAlbeyti Piliç Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi504.500 TL2 teklifMalEdirneGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2026/1198243
- İşiSamo İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL6 teklifYapımEdirne27 Tem 2026İKN 2026/1150458
- Edirne Açık Ceza İnfaz Kurumu Hayvan Ahırları Çatı TamiriBurak Aynali İnşaat Taahhüt Emlak Gıda Tarım ve Hayvan Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL28 teklifYapımEdirneTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/1063304
- Depoları Değişimleri ve Bakım OnarımıBatı Makina ve Kazan Sanayi Limited Şirketi9,9 milyon TL9 teklifYapımEdirne27 Tem 2026İKN 2026/1062081
- ve Lüleburgaz İlçeleri Köylerine Parke Taşı Döşenmesi İşiKeşan Madencilik Turizm İnşaat Taahhüt Hafriyat Gıda Taşımacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi19,2 milyon TL5 teklifYapımEdirneBeton ve Çimento27 Tem 2026İKN 2026/1024177
- Tasımalı Egıtım Kapsamındakı 59 Temel Eğitim Ögrencisini 3 Araç Ile Tasıma Isı
- Deri Prick Testi ve Fako Kaseti AlımıERK Medikal İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL2 teklifMalEdirne22 Tem 2026İKN 2026/864075
- Karşılama ve Uğurlama OrganizasyonuYıldız Turizm Otelcilik İnşaat Gıda Konfeksiyon İthalat İhracat Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifHizmetEdirne22 Tem 2026İKN 2026/1108416
- ve Kumanya Hizmeti Alımı İşiOnur Yemekçilik Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,6 milyon TL5 teklifHizmetEdirneGıda ve İçecek22 Tem 2026İKN 2025/1996164
- Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okullara 08092025- 26062026 Tarihleri Arasında 185 Gün Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 101 Nolu Bizim Servis Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi472.324 TL4 teklifHizmetEdirne21 Tem 2026İKN 2025/1090318
- 1 Kısım Enerji TesisiTeknosan Elektromarket, Elektrik, Tarım ve Tarım Aletleri İmalatı, Taşımacılık, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL6 teklifYapımEdirneEnerji ve Enerji Ekipmanları20 Tem 2026İKN 2026/901873
- Köylerden Taşıma Merkezi Okullara 08/09/2025-26/06/2026 Tarihleri Arasında 185 Gün Taşıma İşi
- Petek Değişimi İşiBurak Aynali İnşaat Taahhüt Emlak Gıda Tarım ve Hayvan Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifYapımEdirne16 Tem 2026İKN 2026/1076981
- Mezarlık İç Yollarının Bakım, Onarımlarının Yapılması
- İşi
- Onarımında Kullanılmak Üzere 8 cm'lik 8000 m² Beton Parke Kilit Taşı MalKeşan Madencilik Turizm İnşaat Taahhüt Hafriyat Gıda Taşımacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalEdirneBeton ve Çimento14 Tem 2026İKN 2026/1072585
- 26 (Yirmi Altı) Kalem Muhtelif Tıbbi Malzeme
- Bordür Alım İşiKeşan Madencilik Turizm İnşaat Taahhüt Hafriyat Gıda Taşımacılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,8 milyon TL4 teklifMalEdirneBeton ve Çimento10 Tem 2026İKN 2026/881829
- Anterior Vikt Probu 23G Disp)Nitof Tıp Tıbbi Cihazlar Tekstil Lojistik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalEdirne7 Tem 2026İKN 2026/931361
- Kapsamında 6 Aylık 200 G Tam Ekmek ÜrünüÇil Simit Üretim Pazarlama Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi641.058 TL2 teklifMalEdirneGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/984863
- 60 Gün Süreli, 6 Veri Girişçi 4 Numuneci 45 Gün Süreli, 1 Veri Girişçi ve 1 Numuneci 30 Gün Süreli Hizmet AlımıSaroz Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL3 teklifHizmetEdirne2 Tem 2026İKN 2026/1109895
- Kiralaması Hizmet Alımı İşi.Can Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifHizmetEdirne2 Tem 2026İKN 2026/1014343
- Uzunköprü Süleybe Şefik Öztürk Huzurevi Genel Tadilat İşi
- Üroloji 42 Kalem Tıbbi Sarf MalzemeMedilever Medikal Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi208.400 TL6 teklifMalEdirneİlaç ve Medikal Cihaz1 Tem 2026İKN 2026/264943
- Mikrobiyoloji Laboratuvarı Malzeme Alımı 3 Kısım 20 KalemÜç Boyut Tıp Tıbbi Ürünler Pazarlama Limited Şirketi8,2 milyon TL3 teklifMalEdirneİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/97836
- Müdürlüğü Yemek Hizmeti AlımıEsos Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifHizmetEdirneGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/956662
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.