Lastik Üretimi Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Lastik Üretimi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 39 sonuçlanmış ihale.
- 3930 Adet 8 Kısım 18 Kalem Muhtelif Dış Lastik
- 1 Adet Caterpillar M318 Lastik Tekerlekli Ekskavatör
- Lastik ve Jant AlımıTatvan Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi20,2 milyon TL8 teklifMalBitlisLastik Üretimi27 Ağu 2026İKN 2026/1049033
- Boru İmalatlara Ait Lastik Contaları (Entegre Conta) ile Prekast Dere Elemanları Temini (2026 Yılı)İSTON İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,8 milyar TL1 teklifMalİstanbulLastik Üretimi20 Ağu 2026İKN 2026/821903
- 2026 Model Fiat Ulysse Lounge Maxi 8+1 22 Multijet4 180 HP S4 E64EBİS, Konfor Paketli, Yedek Lastikli inci Siyahı Renk AraTOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi1,6 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi19 Ağu 2026İKN 2026/1170416
- Lastik ve Filitre AlımıSBS Lastik Jant Akü Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi419.600 TL4 teklifMalMersinLastik Üretimi18 Ağu 2026İKN 2026/1070022
- 1 Adet 2025 Model Liugong CLG848H Lastikli Yükleyici SarıUygunlar Dış Ticaret Anonim Şirketi5,2 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi17 Ağu 2026İKN 2026/1351754
- Lastik ve Akü Malzemeleri Mal Alımı
- Dış Servis Dahil Lastik Onarım HizmetiMaxsimum Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5.500 TL3 teklifHizmetLastik Üretimi13 Ağu 2026İKN 2026/1510462
- Dış Servis Dahil Lastik Onarım HizmetiMaxsimum Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5.500 TL3 teklifHizmetLastik Üretimi13 Ağu 2026İKN 2026/1506665
- Muhtelif Ebatlarda ve Özelliklerde Lastik Alım İşiBurhan Çetinkaya Otomotiv Lastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL3 teklifMalAnkaraLastik Üretimi13 Ağu 2026İKN 2026/1157459
- Lastik Onarım Hizmet Alım İşiMaxsimum Lastik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5.500 TL3 teklifHizmetLastik Üretimi12 Ağu 2026İKN 2026/1503044
- Lastik
- Lastik Alımı
- Lastik AlımıAbdulkadir Özcan Otomotiv Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,4 milyon TL4 teklifMalAnkaraLastik Üretimi12 Ağu 2026İKN 2026/1177981
- 1 Adet 2026 Komatsu WA320-8E0 Lastikli YükleyiciMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi8,5 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1360859
- 1 Adet 2026 Model Komatsu WA380 8E0 Lastikli YükleyiciMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi9,8 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi7 Ağu 2026İKN 2026/1371693
- Lastik ve Akü Alımı
- Lastik AlımıBurhan Çetinkaya Otomotiv Lastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL4 teklifMalAnkaraLastik Üretimi5 Ağu 2026İKN 2026/1077114
- Muhtelif Ebatlarda Dış Lastik AlımıSBS Lastik Jant Akü Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,9 milyon TL2 teklifMalKocaeliLastik Üretimi5 Ağu 2026İKN 2026/1074022
- Lastik AlımıÜnal Lastik Kaplama Taahhüt Servis Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL3 teklifMalTrabzonLastik Üretimi31 Tem 2026İKN 2026/1105688
- Muhtelif Ebatlarda Lastik Alımı
- Lastik Mal AlımıTatvan Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,4 milyon TL2 teklifMalBitlisLastik Üretimi30 Tem 2026İKN 2026/1012399
- 1 Adet Komatsu WA380 Lastikli YükleyicininMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi9,7 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi29 Tem 2026İKN 2026/1238464
- Lastik Kaplama AlımıPazarlama Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,3 milyon TL4 teklifMalLastik Üretimi28 Tem 2026İKN 2026/107448
- Muhtelif Ebatlarda Lastik AlımıBalıkesir Toplu Taşıma Anonim Şirketi12,5 milyon TL3 teklifMalBalıkesirLastik Üretimi23 Tem 2026İKN 2026/959999
- 1 Adet 2026 Model Komatsu WA470-8E0 Lastikli YükleyiciMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi59 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi22 Tem 2026İKN 2026/1123612
- Lastik ve Patinaj Zinciri Mal AlımıTatvan Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi16,1 milyon TL7 teklifMalBitlisLastik Üretimi20 Tem 2026İKN 2026/638220
- Kapak-Salmastra Keçe-Sabo- Lastik Manşet-Taşıma Makarası- Altlık LastiğiManavoğlu Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi79.300 TL7 teklifMalLastik Üretimi13 Tem 2026İKN 2026/876140
- Dış Lastik Alımı
- Kullanılan Araçlar İçin Lastik Satın Alınması
- Lastik, İç Lastik ve Jant
- Lastik AlımıBurhan Çetinkaya Otomotiv Lastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL6 teklifMalAnkaraLastik Üretimi3 Tem 2026İKN 2026/956162
- Muhtelif Lastik
- Muhtelif Ebat ve Özelliklerde Lastik AlımıTatvan Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,6 milyon TL2 teklifMalBitlisLastik Üretimi3 Tem 2026İKN 2025/553654
- 18 Kalem Lastik ve Jant AlımıCoşar Auto Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4 milyon TL9 teklifMalİzmirLastik Üretimi2 Tem 2026İKN 2026/759966
- 1 Adet Komatsu WA320 8E0 Model Lastikli YükleyiciMarubeni Dağıtım ve Servis Anonim Şirketi8,5 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi2 Tem 2026İKN 2026/1079742
- 10 Adet Lastik Bant TeminiMarketplace E-Ticaret Hizmetleri Limited Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalLastik Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/949011
- Lastik Deposu Genel Onarımlarının YapılmasıCebeci Akaryakıt Maden İnşaat Malzemeleri Nakliyecilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,7 milyon TL3 teklifYapımEskişehirLastik Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/855327
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.