Sivas Kamu İhale Sonuçları
Sivas ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 98 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- 31 Kalem Sebze ve Meyve Alımı
- 2026-2027 Sivas İli Şarkışla İlçesi Temel Eğitim Taşıma İşiŞarkışla Efsane Tur İnşaat Tarım Hayvancılık Ticaret Sanayi Limited Şirketi2,9 milyon TL2 teklifHizmetSivas28 Ağu 2026İKN 2026/1231806
- Eğitim Taşıma İşiSivas Aslan Turizm Taşımacılık İnşaat Taahhüt Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi996.859 TL2 teklifHizmetSivas28 Ağu 2026İKN 2026/1230302
- 100 kW GES Projesi Yapımı İşiCRT Yüksek Elektrik Malzemeleri İmalat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalSivas27 Ağu 2026İKN 2026/1381696
- Öğrencileri Taşıma İşiBulut Tur Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,1 milyon TL5 teklifHizmetSivas27 Ağu 2026İKN 2026/1214106
- Yiyecek İhtiyaçlarından Olan Et ve Tavuk
- 2026-2027 Yılı Odun ve Kömür Malzeme Alımı
- Paralimpik Oyunlar Hazırlık Merkezi Oda Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile DeğişimiKuzey Makine Enerji Mühendislik İnşaat Madencilik Nakliye Tarım Ticaret Sanayi Limited Şirketi13,2 milyon TL8 teklifYapımSivasElektrik ve Elektronik25 Ağu 2026İKN 2026/1273078
- Agrega AlımıNettaş Nakliye Madencilik İnşaat İmalat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi31,8 milyon TL2 teklifMalSivasBeton ve Çimento25 Ağu 2026İKN 2026/1240760
- Bakımevlerinde Kullanılmak Üzere Kömür ve Odun Alım İşiAçılım Temizlik Madencilik İnşaat Tarım Hayvancılık Danışmanlık Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL5 teklifMalSivasEnerji ve Enerji Ekipmanları24 Ağu 2026İKN 2026/1321085
- Kırtasiye Malzemesi Alım İşiEretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi878.388 TL5 teklifMalSivasAmbalaj ve Kağıt Ürünleri24 Ağu 2026İKN 2026/1177554
- Hacıbayram İstasyonu Yükleme Rampasının Uzatılması
- Ektoparaziter Kene İlacı AlımıEcemmed Ecza Deposu Medikal İlaçlama Sağlık Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi608.400 TL2 teklifMalSivas21 Ağu 2026İKN 2026/1419355
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Taşıma İşi
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Taşıma İşi
- Çayırbaşı Yerleşkesi İçin Busbar Yapım İşi
- Gastroenteroloji Bdiçin Kolanjioskopi Sistemi AlımıGürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi1,7 milyon TL2 teklifMalSivas20 Ağu 2026İKN 2026/792521
- Muhtelif Alanlarda Çevre DüzenlemesiÖzbelsan Makine Araç Gereç Konut Kentsel Dönüşüm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Turizm Eğitim Gıda Hayvancılık Madencilik Tarım Otomotiv Ulaşım Peyzaj Temizlik Teknik Hizmetler Petrol Akaryakıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi37,2 milyon TL5 teklifYapımSivas20 Ağu 2026İKN 2026/1232703
- Muhtelif Tadilat İşleri"
- Sarf Malzemeleri
- Peyzaj ve Kadınlar Evi Yapım İşi
- Aşçı, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Personellerine Elbise, Üniforma Alımı
- 105 Kalem Laboratuvar Cihazı
- Kuru Gıda Alımı
- Muhtelif Cins ve Miktarlarda Yaş Sebze ve Meyve Alımı
- Eksiklikleri İmalatı) Yapım İşiSivas Kardelen Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,1 milyon TL4 teklifYapımSivasMakine ve Ekipman İmalatı13 Ağu 2026İKN 2026/1257112
- Muhtelif Cins Miktarlarda Kuru Gıda Mal Alımı
- Et ve Şarküteri Ürünleri Alımı
- Dış Mekan Atık Ünitesi (Çöp Sepeti)Tekno Teknik Lazer Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifMalSivas12 Ağu 2026İKN 2026/1311020
- Koruma ve Güvenlik Personeli İçin Giyim Malzemesi
- Alım İşiBulut Tur Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi4,1 milyon TL9 teklifHizmetSivas12 Ağu 2026İKN 2026/1062198
- Kuyruk Yağ Mal Alımı
- Taze Meyve Sebze ve Gıda Mal Alımı
- Asfalt Serme (Finişer) ve Silindir Kiralama
- Et Alımı
- Binası Telefon Santrali Yenileme İşi
- Sivas Merkez Öğretmenevi Onarım İşi
- Sebze ve Meyve Alımı
- Sivas İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Onarım İşiSivas Kardelen Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi658.989 TL6 teklifYapımSivas7 Ağu 2026İKN 2026/1141455
- Kuru Gıda ve Kahvaltılık Mal Alımı
- Dönüşüm İşiSivas As Teknik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,6 milyon TL3 teklifYapımSivas6 Ağu 2026İKN 2026/1153100
- Hammadde Olarak Kullanılmak Amacıyla 3000 kg Sivas Köfte Alımı
- Doğalgaz Dönüşüm İşi
- 11 Kalem Yaş Sebze-Meyve Alımı
- 3 Kalem Et Ürünleri AlımıYarışoğlu Et ve Et Ürünleri Hayvancılık İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL2 teklifMalSivas31 Tem 2026İKN 2026/1237159
- KDPÜ Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrol Eksiklerinin Giderilmesi
- Sıcak Karışım (BSK) Asfaltın Serimi, SıkıştırılmasıUluocak Nakliyat Asfalt İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi5,5 milyon TL9 teklifYapımSivasİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Tem 2026İKN 2026/1056960
- 20 Adet Aile Sağlığı Merkezinin Bina Bakım ve Onarım İşlemleriİ.C Emlak Turizm İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,7 milyon TL38 teklifYapımSivasİnşaat ve Yapı Malzemeleri29 Tem 2026İKN 2026/1027300
- 15 Kalem Sebze ve Meyve AlımıBeşler Sebze ve Meyve Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL1 teklifMalSivasGıda ve İçecek29 Tem 2026İKN 2026/1013690
- Asri Mezarlık Zemin Hazırlama ve Duvar Yapımı
- 4 Kısım Yapım İşi
- Cazibeli Hayvan İçme Suyu TesisiMehmet Havsut767.109 TL6 teklifYapımSivasTarım ve Hayvancılık Ekipmanları27 Tem 2026İKN 2026/1108295
- Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü İdare Binası Teras Yalıtımı İşiAbbay Taşımacılık Otomotiv Kırtasiye Limited Şirketi1,5 milyon TL18 teklifYapımSivasİnşaat ve Yapı Malzemeleri24 Tem 2026İKN 2026/1090875
- Alçı ve Boya İşlerinin YapılmasıAbbay Taşımacılık Otomotiv Kırtasiye Limited Şirketi78.000 TL4 teklifYapımSivasBoya ve Vernik24 Tem 2026İKN 2026/1059743
- 2026 Yılı Müdürlüğümüz (Sürücülü-Yakıtsız) 10 Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı İşiErcar Filo Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8 milyon TL2 teklifHizmetSivasEnerji ve Enerji Ekipmanları23 Tem 2026İKN 2026/1221402
- ENH Revizyon Yapım İşiDemiryurt Hırdavat Dayanıklı Tüketim İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6,1 milyon TL7 teklifYapımSivasSanayi Makina Bakım-Onarım22 Tem 2026İKN 2026/1044880
- 1 İşyeri Hekimi ve 1 İş Güvenliği Uzmanı Çalıştırılmasına AitAnka OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvar Eğitim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi816.960 TL5 teklifHizmetSivas21 Tem 2026İKN 2026/1041060
- Yapılan İnceleme ve Denetimde Tespit Edilen Eksikliklerin Giderilmesi İşi
- Sivas Merkez Tekin Çelikbilek Özel Eğitim Anaokulu Onarım İşiHardal Yapı İnşaat Emlak Maden Turizm Tarım Hayvancılık Nakliye Ticaret Sanayi Limited Şirketi7,5 milyon TL3 teklifYapımSivasMetal ve Metalürji20 Tem 2026İKN 2026/969453
- ve Voleybol/Basketbol SahasıAk-Deniz Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık İnşaat Turzim Konfeksiyon Dayanaklı Tüketim Malları Nakliye Emlak Otomotiv Akaryakıt Elektrik Elektronik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi5 milyon TL7 teklifYapımSivas20 Tem 2026İKN 2026/910007
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.