Sivas Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Sivas ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 98 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Kırılmış Elenmiş Agrega ÜretilmesiSahra Grup Akaryakıt İnşaat Makina Maden Turizm Nakliyat Otel Lokanta Müteahitlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi39,1 milyon TL8 teklifHizmetSivasBeton ve Çimento20 Tem 2026İKN 2026/788818
- Kereste Alım İşi
- SCÜ Trafo Merkezinin İşletme Sorumluluğu Hizmet İşiSivas Akay Mühendislik Enerji Proje Elektrik Danışmanlık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi397.533 TL5 teklifHizmetSivasElektrik ve Elektronik20 Tem 2026İKN 2026/1045529
- Kırtasiye, Toner, Temizlik ve Mefruşat Malzemeleri Alımı
- 25 Kalem Cerrahi ve Tıbbi Sarf Malzemesi AlımıGürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi178.235 TL9 teklifMalSivasİlaç ve Medikal Cihaz17 Tem 2026İKN 2026/760591
- 2026 Yılı Sünnet Organizasyonu
- İsmet Yılmaz ÇPA Lisesi, Şht Furkan Peker Anadolu Lisesi, Şht Monur Demir Anadolu Lis, Yıldızeli Hakan Şahbaz Mes ve Tknk Anadolu Lisesi Onr İşi
- Sivas Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası YapımıBuruciye Turizm İnşaat ve Mühendislik Otomotiv Makina El Sanatları Eğitim Tarım Hayvancılık Madencilik Ticaret Sanayi Anonim Şirketi904,7 milyon TL1 teklifYapımSivas14 Tem 2026İKN 2026/1099629
- Projesi ile İnceğiz Rehabilitasyon Uygulama Projesi Kapsamında Arazi HazırlığıGözeler İnşaat Orman Ürünleri Maden Makina Temizlik Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi8,4 milyon TL7 teklifHizmetSivas13 Tem 2026İKN 2026/853423
- Tavuk Eti Ürünleri Alım İşiAS Tavukçuluk Gıda Elektronik Dayanakılı Tüketim Malları Deri Otomotiv İnşaat ve İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL2 teklifMalSivasGıda ve İçecek13 Tem 2026İKN 2025/1180497
- 1 Kalem Dana Karkas Arka Kısa Bud
- Yoğurt Ayran Terayağ Süt Mal Alım İşi
- Yaş Sebze Meyve Alım İşi
- 49 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alım İşiEretna Kırtasiye İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi569.513 TL4 teklifMalSivasAmbalaj ve Kağıt Ürünleri10 Tem 2026İKN 2026/965034
- Spor Malzemesi Alımı İşiKros Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,9 milyon TL2 teklifMalSivas10 Tem 2026İKN 2026/958017
- Düğün Salonu Temizlik Makinaları Alım İşi
- BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) Asfalt Yol Serimi ile Mevcut Baca Kapaklarının Asfalt Kotuna Uygun Hale GetirilmesiUluocak Makina Taşımacılık Asfalt İnşaat Taahüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi28,3 milyon TL4 teklifYapımSivasİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/967155
- Diyaliz Aracı Kiralama Hizmet Alımı 18 Ay
- Park Yapı Malzemeleri Alımı İşiÖzbelsan Makine Araç Gereç Konut Kentsel Dönüşüm Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Turizm Eğitim Gıda Hayvancılık Madencilik Tarım Otomotiv Ulaşım Peyzaj Temizlik Teknik Hizmetler Petrol Akaryakıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi31,6 milyon TL1 teklifMalSivasİnşaat ve Yapı Malzemeleri8 Tem 2026İKN 2026/761835
- Montajlı Soğuk Oda
- SCÜ Diş Hekimliği Fakültesi 2 Adet Asansör Yapım İşiKule Lift Mühendislik Makine Doğalgaz Elektrik İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifYapımSivas7 Tem 2026İKN 2026/1101437
- Yüzeyli Futbol Sahasının Bakım OnarımıAk-Deniz Gıda Temizlik Tarım Hayvancılık İnşaat Turzim Konfeksiyon Dayanaklı Tüketim Malları Nakliye Emlak Otomotiv Akaryakıt Elektrik Elektronik İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL8 teklifYapımSivas6 Tem 2026İKN 2026/963903
- Denetim Eksiklikleri İmalat İşiNecdet Özyiğit Özyiğit İnşaat Taahhüt6,9 milyon TL4 teklifYapımSivasMakine ve Ekipman İmalatı6 Tem 2026İKN 2026/950709
- Anadolu Lisesi-Yıldızeli Şehit Sinan Göktaş Anadolu Lisesi- Yıldızeli Yavu Fahrettin Arar Anadolu Lisesi Onarım
- Sivas Zara İlçesi Mehmet Habib Soluk Fen Lisesi Onarım
- Yedek Parça Temini
- Laboratuvar Sarf Malzeme AlımıNeon Elektronik Tıbbi Cihazlar İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi413.635 TL21 teklifMalSivasİlaç ve Medikal Cihaz3 Tem 2026İKN 2026/678608
- Merkezi-Sivas Mesleki Eğitim Merkezi Onarım İşiYüzüak Proje Mühendislik İnşaat Telekominikasyon Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,6 milyon TL9 teklifYapımSivas2 Tem 2026İKN 2026/923956
- Teçhizat
- Kuru Gıda AlımıSedat Yaraş - Yaraş Gıda ve Taahhüt1,3 milyon TL2 teklifMalSivasGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2025/1167698
- Meyve Sebze Alımı
- Et ve Tavuk Ürünleri Alımı
- Et ve Tavuk Ürünleri Alımı
- Şefliği Kaynarpınar ve Düzağaç Orman Emvali Depolarında Orman Emvalleri İstif İşi
- Ay Anadolu Lisesi- Sivas Kangal Şehit Mustafa Karakurt Anadolu Lisesi Onarım İşiSivas AS Teknik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,4 milyon TL4 teklifYapımSivas30 Haz 2026İKN 2026/927034
- Romörk ve Toprak Eleme Makinesi
- 45 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme ve İlaç AlımıAktif Hayat Medikal Kimya Tıbbi Cihaz Sarf Malzeme İnşaat Turizm Temizlik Refakatçilik Pazarlama Ticaret Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi6.760 TL15 teklifMalSivasİlaç ve Medikal Cihaz30 Haz 2026İKN 2026/689584
- Ana Dağıtım Panoları ile Topraklama Sistemi Periyodik Bakım ve OnarımıSivas EMK Mühendislik Elektrik İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2,1 milyon TL5 teklifHizmetSivas30 Haz 2026İKN 2026/647956
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.