İçecek Üretimi Sektörü Kamu İhale Sonuçları

İçecek Üretimi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 20 sonuçlanmış ihale.

  1. Alkollü İçecek Alımı
    Elif Turizm Ticaret ve İşletmecilik Anonim Şirketi5,5 milyon TL1 teklifMalAntalyaİçecek Üretimi27 Ağu 2026İKN 2026/1275341
  2. İçecek Ürünleri Mal Alım İşi
    Ceren Oto156.420 TL3 teklifMalİçecek Üretimi19 Ağu 2026İKN 2026/976880
  3. Yiyecek-İçecek
    Rıdvan Yiğit1,9 milyon TL2 teklifMalİçecek Üretimi19 Ağu 2026İKN 2026/1444222
  4. Gazlı İçecek Ürünleri Mal Alım İşi
    Gelişim Gıda Pazarlama San. Tic. Ltd Şti.118.015 TL3 teklifMalİçecek Üretimi19 Ağu 2026İKN 2026/1085406
  5. Muhtelif İçecek Alımı
    Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi4,7 milyon TL5 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi18 Ağu 2026İKN 2026/1064597
  6. Muhtelif İçecek Ürünleri Alımı
    Orka Ev Dışı Tüketim Maddeleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,8 milyon TL6 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi13 Ağu 2026İKN 2026/957766
  7. Gazlı ve Gazsız İçecek Ürünleri Alımı (İlçelere)
    Hasefe Meşrubat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifMalİçecek Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1256856
  8. Gazlı ve Gazsız İçecek Alımı
    Limited Şirketi3,2 milyon TL4 teklifMalİçecek Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1251708
  9. İçecek Alımı
    Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi47.000 TL3 teklifMalİçecek Üretimi7 Ağu 2026İKN 2026/1469027
  10. Gazlı Gazsız İçecek Çeşitleri Mal Alımı
    Anonim Şirketi6,5 milyon TL2 teklifMalİçecek Üretimi6 Ağu 2026İKN 2026/1417728
  11. Sosyal Tesislere İçecek Ürünleri
    Mavi İstanbul İnşaat Mühendislik Turizm Gıda Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL5 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi4 Ağu 2026İKN 2026/1039010
  12. Muhtelif Gazlı İçecek Alımı
    Erkan Özbey2,7 milyon TL2 teklifMalElazığİçecek Üretimi31 Tem 2026İKN 2026/1221947
  13. 2 Kısım 4 Kalem İçecek Alımı
    Meriç Gıda İnşaat Limited Şirketi3,5 milyon TL5 teklifMalİçecek Üretimi30 Tem 2026İKN 2026/1117625
  14. Sıcak-Soğuk İçecek Yiyecek ve Muhtelif Malzeme Alımı
    Hazal Otomasyon Temizlik Gıda İnşaat Petrol Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL6 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi28 Tem 2026İKN 2026/1022616
  15. Çay Ocakları İçecek Ürünleri Alımı
    Liste Gıda Meşrubat Nakliyat İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL4 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi22 Tem 2026İKN 2026/1032931
  16. Muhtelif İçecek Alım İşi (İktisadi İşletme)
    Birlik Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL7 teklifMalİstanbulİçecek Üretimi21 Tem 2026İKN 2026/969827
  17. Su ve Muhtelif İçecek
    Azel Meşrubat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,6 milyon TL3 teklifMalMersinİçecek Üretimi17 Tem 2026İKN 2026/967746
  18. Cenaze Yemeği, İçecek ve Çorba Dağıtımı ve Hizmet Alımı İşi
    Bayrampaşa Yaşam Spor Tesisleri İşletmeciliği Anonim Şirketi2,6 milyon TL4 teklifHizmetİstanbulİçecek Üretimi17 Tem 2026İKN 2026/1015185
  19. İçecek Ürünleri Mal Alımı
    Akça İnşaat, Petrol, Otomotiv Turizm ve Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi959.500 TL2 teklifMalKırklareliİçecek Üretimi2 Tem 2026İKN 2026/968321
  20. 5 Adet Yiyecek İçecek Otomat Cihazına Uyumlu Pos Makinası
    Mustafa Akgündüz141.750 TL1 teklifMalİçecek Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/1049551

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım