Artvin Kamu İhale Sonuçları
Artvin ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 39 sonuçlanmış ihale.
- Bakır İlkokulu Onarım İnşaatı
- Arhavi Hükümet Konağı Doğalgaz Dönüşüm İnşaatıHarun Ozan Duyan1,6 milyon TL3 teklifYapımArtvinEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2026/1360092
- Agrega Hazırlanması Hizmet Alımı İşiDeriner Beton Enerji İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi19,7 milyon TL4 teklifHizmetArtvinBeton ve Çimento28 Ağu 2026İKN 2026/1229555
- Artvin Yurdu Onarım İşi
- İç ve Dış Cephe Boyası ile Boyama Malzemeleri Alımı
- Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi
- Parkında Yer Alan Araçların Motor, Bakım, Onarım ve Tamirlerinin Yaptırılması Hizmet Satın Alınması İşiMakaroğlu Motorlu Araçlar İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifHizmetArtvinEnerji ve Enerji Ekipmanları20 Ağu 2026İKN 2026/111740
- Yapılması
- Onarım İnşaatıNacaklar İnşaat Taahhüt Gıda Ormancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL4 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri17 Ağu 2026İKN 2026/1349083
- Orman Parkı Projesi Kapsamında Yapılması Planlanan Demir Platform Merdiven + Platform + Korkuluk İnşaatı
- Arhavi Devlet Hastanesi Doğalgaz Dönüşüm İşi
- Lojman Binalarına Doğalgaz Uyumlu Şofben Takılması İşiHarun Ozan Duyan2,8 milyon TL1 teklifYapımArtvinEnerji ve Enerji Ekipmanları14 Ağu 2026İKN 2026/1184127
- Yangına Dayanıklı Kapı Değişim İşiSert Pen PVC Doğrama Sanayi Ticaret Limited Şirketi13,1 milyon TL3 teklifYapımArtvinElektrik ve Elektronik13 Ağu 2026İKN 2026/1272371
- 418 Kod Nolu 0+635 km Yollarda Büyük Onarım Yapım İşi
- Dökme Çimento Mal AlımıKaha İthalat İhracat İnşaat Turizm Nakliye ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL2 teklifMalArtvinBeton ve Çimento11 Ağu 2026İKN 2026/1106927
- Yüzeyli Futbol Sahası Yapım İşi
- Artvin Arhavi Fen Lisesi WC Onarımı ve Tel Çit YapılmasıAyybil İnşaat İmalat İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL1 teklifYapımArtvin6 Ağu 2026İKN 2026/1307109
- Hareketlerinin İzlenmesi Oluşum Mekanizmalarının Belirlenmesi ve Önlen Projelerinin Hazırlanması İşi
- Yenileme İşi
- Satınalma İşiAtaselim Kardeşler Otomotiv, Nakliyat,İnşaat,İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi16,8 milyon TL5 teklifMalArtvin29 Tem 2026İKN 2026/1047831
- Kiralama İşiAtaselim Kardeşler Otomotiv, Nakliyat, İnşaat, İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL8 teklifHizmetArtvin29 Tem 2026İKN 2026/1002009
- Portatif Seyirci Tribünü Mal Alım İşiSumte Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL1 teklifMalArtvin27 Tem 2026İKN 2026/1172440
- İşiİrden Mimarlık İnşaat Turizm Nakliye İhracat Ticaret Limited Şirketi7,3 milyon TL2 teklifHizmetArtvin23 Tem 2026İKN 2026/1170993
- Çevre Düzenlemesi Projesi İşlerine Ait Projelerin Hazırlanması Hizmet Alımı İşiİrden Mimarlık İnşaat Turizm Nakliye İhracat Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL2 teklifHizmetArtvin22 Tem 2026İKN 2026/1167443
- Çayeli Kuspa Kamp Eğitim Merkezi Proje Hizmet Alım İşi
- Yapım İnşaatı
- Çamlıhemşin Basketbol ve Voleybol Sahası Yaptırılması (1 Etap)Sumte Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifYapımArtvin21 Tem 2026İKN 2026/1048055
- Artvin Borçka Güreşen Köyü Kanalizasyon Hattı Yapım İnşaatı
- Üzere Hazır Beton Alım İşiAtakar İnşaat Madencilik Taahhüt Hafriyat Otomotiv Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi996.450 TL2 teklifMalArtvinBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/940092
- Merkezinde Kullanılmak Üzere Tıbbi İlaç Alım İşi
- Sanat YapısıBEY-AT İnşaat-Hafriyat Nakliyat Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL4 teklifYapımArtvin8 Tem 2026İKN 2026/1005505
- Şavşat Çukur Köyü İçme Suyu İkmal Yapım İnşaatıYılsa Su Enerji Altyapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi9,3 milyon TL5 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri7 Tem 2026İKN 2026/960284
- Okulumuz Alanlarına Donatım Malzeme Alımı İşi
- Artvin Vali Konutu Çatı Onarım Yapım İnşaatıYaren Durmuş İnşaat Taahhüt1,5 milyon TL1 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri7 Tem 2026İKN 2026/1067576
- 2026 Yılı Bir Destandır Çanakkale Organizasyon Hizmet AlımıHopalılar Seyahat Taşımacılık Turizm İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifHizmetArtvin7 Tem 2026İKN 2026/1052713
- Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Dış Cephe Boya İşi
- Tesisi Yapım İnşaatıYıl-Mazlar İnşaat-Taahhüt- İthalat-İhracat Turizm Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi10,9 milyon TL1 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/984657
- Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Dereiçi Köyü İçme Suyu Yapım İnşaatıŞahinoğlu Taahhüt Ticaret İnşaat Limited Şirketi4,3 milyon TL1 teklifYapımArtvinİnşaat ve Yapı Malzemeleri30 Haz 2026İKN 2026/964627
- İşyeri Hekimi Hizmet Alımı İşiİlkem İş Sağlığı ve Güvenliği Özel Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi810.000 TL2 teklifHizmetArtvin30 Haz 2026İKN 2026/766658
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.