Kablo Üretimi Sektörü Kamu İhale Sonuçları

Kablo Üretimi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 25 sonuçlanmış ihale.

  1. İskele Kablo Kanalı Kapaklarının Yenilenmesi
    Zender Grup İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi10,9 milyon TL18 teklifYapımİstanbulKablo Üretimi28 Ağu 2026İKN 2026/1080282
  2. DTVAL Ayak Kablo Ağacı Alımı
    Dijital Tanıma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi363 TL3 teklifMalKablo Üretimi28 Ağu 2026İKN 2026/1011878
  3. Kablolaması
    ATC Dijital Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL5 teklifMalAntalyaKablo Üretimi25 Ağu 2026İKN 2026/1187726
  4. Muhtelif Kablo Alımı
    Orbitel Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi14,4 milyon TL4 teklifMalİstanbulKablo Üretimi24 Ağu 2026İKN 2026/1106128
  5. Muhtelif Kesitlerde OG Kablo Mal Alım İşi
    Hasçelik Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi66,8 milyon TL2 teklifMalKablo Üretimi20 Ağu 2026İKN 2026/1111204
  6. Kablosuz Ağ Adaptörü ve Notbook RAM
    Gökkuşağı Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13.600 TL4 teklifMalKablo Üretimi19 Ağu 2026İKN 2026/1440803
  7. İletkenli Hankendi - Elazığ Eİ Hattı Tesis Yapım İşi
    Okan Niş35,2 milyon TL9 teklifYapımAnkaraKablo Üretimi17 Ağu 2026İKN 2026/1044849
  8. Kablo Alımı
    Ünal Kablo Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi701.204 TL5 teklifMalKablo Üretimi10 Ağu 2026İKN 2026/1461520
  9. Elektrik Kablosu Mal Alımı
    Arslan Elektrik Kablo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.1,3 milyon TL2 teklifMalUşakKablo Üretimi7 Ağu 2026İKN 2026/1174887
  10. Gerilim Yeraltı Kablo Hattı
    Umit Oktay Dilekçi7,9 milyon TL19 teklifYapımKahramanmaraşKablo Üretimi6 Ağu 2026İKN 2026/1186344
  11. Aydınlatma Direği, LED Armatür ve Kablo Mal Alımı
    MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi1,2 milyon TL2 teklifMalSakaryaKablo Üretimi3 Ağu 2026İKN 2026/1058718
  12. N2XH Kablo Alımı
    Erhan Cengiz547.825 TL13 teklifMalKablo Üretimi30 Tem 2026İKN 2026/1155583
  13. 5000 Adet Buji Kablosu Alımı
    Opaş Otomotiv Platinleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3 milyon TL4 teklifMalKablo Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/858929
  14. Fiber Optik Kablo Sonlandırma Ekipmanları Alımı
    Kuzgun Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,2 milyon TL3 teklifMalKablo Üretimi27 Tem 2026İKN 2026/377403
  15. Selçuklu Belediyesi Elektrik Kablosu Alımı İşi
    Doğu Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi9,2 milyon TL5 teklifMalKonyaKablo Üretimi24 Tem 2026İKN 2026/955621
  16. Müdürlükleri Sorumluluk Ağındaki Muhtelif Kesimlere Fiber Optik Kablo Haberleşme Altyapısı Tesis Edilmesi İşi
    Mebtaş İnşaat Taahhüt İletişim Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,2 milyar TL5 teklifYapımKonyaKablo Üretimi23 Tem 2026İKN 2026/700574
  17. Kablolu Aydınlatma İnsansız Hava Aracı Sistemi Alımı
    Şirketi29 milyon TL1 teklifMalKablo Üretimi20 Tem 2026İKN 2026/494602
  18. Muhtelif Kablo Alımı
    Kamer Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi35.360 TL3 teklifMalİstanbulKablo Üretimi16 Tem 2026İKN 2026/880990
  19. Aydınlatılmasında Kullanılmak Üzere İhtiyaç Duyulan Kabloların Satın Alınması
    Limited Şirketi481.500 TL4 teklifMalKablo Üretimi14 Tem 2026İKN 2026/1268583
  20. AG Kablo Alımı
    Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL7 teklifMalKonyaKablo Üretimi9 Tem 2026İKN 2026/878819
  21. Elektrik Sarf Malzemesi (Kablo ve Pabuç) Alım İşi
    DEMSAN Denizli Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL7 teklifMalDenizliKablo Üretimi9 Tem 2026İKN 2026/826324
  22. Muhtelif Kablo Alımı
    İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi14 milyon TL2 teklifMalİstanbulKablo Üretimi6 Tem 2026İKN 2026/687475
  23. Elektrik Kablosu Mal
    İpek Hırdavat Demir Çelik Elektronik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi3,4 milyon TL4 teklifMalAnkaraKablo Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/823668
  24. EİH İletken Alım İşi
    Okan Niş19,5 milyon TL3 teklifMalAnkaraKablo Üretimi1 Tem 2026İKN 2026/1065009
  25. 4x6 NYY Zırhsız Siyah Kablo Alımı
    Yavsan Enerji İnşaat Elektrik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi369.822 TL5 teklifMalKablo Üretimi30 Haz 2026İKN 2026/1197365

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Kablo Üretimi Sektörü Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? | RehberSanayi