Burdur Kamu İhale Sonuçları
Burdur ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 35 sonuçlanmış ihale.
- İşi
- Kapsamındaki Özel Eğitim Öğrenci ve Kursiyerlerinin Yerleşim Birimlerinden Taşıma Merkezi Okul/Sınıflara Taşınma İşi
- Taşıma İhalesiSınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi319.284 TL1 teklifHizmetBurdur26 Ağu 2026İKN 2026/1279637
- 2026/2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşiMedusa Otomotiv Taşımacılık İnşaat Büro Temizliği Canlı Hayvan Emlak Madencilik Tarım Petrol Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi742.005 TL1 teklifHizmetBurdur20 Ağu 2026İKN 2026/1373459
- İşi
- Yolu Yapımı
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 45 Nolu Bucak Servisciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi309.691 TL1 teklifHizmetBurdur18 Ağu 2026İKN 2026/1273681
- Yılı Temel Eğitim Taşıma İhalesi
- AlımıUğur Payza Döküm Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,5 milyon TL6 teklifMalBurdur13 Ağu 2026İKN 2026/954577
- Yemek Taşıma
- Beton Kilit Parke Taşı (8 cm)Karbel Tarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,2 milyon TL2 teklifMalBurdurBeton ve Çimento13 Ağu 2026İKN 2026/1232529
- TeminiRİV Enerji Turizm Ticaret İnşaat Limited Şirketi2,7 milyon TL3 teklifMalBurdur11 Ağu 2026İKN 2026/1177240
- Muhtelif Kırmızı EtDE Doğan Et Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi24,7 milyon TL6 teklifMalBurdur10 Ağu 2026İKN 2026/874399
- Altınyayla İlçe J Klığı Nezarethanesinin Bakım Onarımı
- Alım İşi
- 2026 Yılı Son 6 (Altı) Aylık Yaş Sebze Meyve Alımı
- Hizmeti İşiMakersan Mühendislik Hizmetleri Danışmanlık İnşaat Taahhüt Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifHizmetBurdur30 Tem 2026İKN 2026/1214540
- AlımıAKM İnşaat Nakliye Turizm Tekstil Maden Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifMalBurdur30 Tem 2026İKN 2026/1127936
- Amenajman Projesi'' Kapsamında Hayvan İçme Suyu Tesisine Su Temin Edilmesi İçin Sondaj Açılma İşiOrhan Türkcan802.200 TL6 teklifYapımBurdurTarım ve Hayvancılık Ekipmanları24 Tem 2026İKN 2026/1081323
- Tanıtım ve Reklam Malzemesi Alım İşiBucak Reklam Otomotiv Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,5 milyon TL2 teklifMalBurdur21 Tem 2026İKN 2026/963014
- 2026 Yılı Dijital Eğitim Platformu Hizmeti Alımı İşi
- Yerleşim Yerinin Bakım ve Onarımı
- Taşıma İşi (1)
- (2'nci Komd,Eğt,Tb,K,lığı Atış Poligonu) Bakım ve OnarımıAsya İnşaat Taahhüt ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi585.200 TL2 teklifYapımBurdur9 Tem 2026İKN 2026/1091732
- Beton Kilitli Parke Taşı DöşemeFatih Özdemir Sefa Prefabrik Yapı Elemanları3 milyon TL11 teklifYapımBurdurBeton ve Çimento8 Tem 2026İKN 2026/954913
- Et ve Et Ürünleri AlımıAdemoğulları Et ve Et Ürünleri Tarım Hayvancılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifMalBurdur8 Tem 2026İKN 2026/942568
- Kapalı Pazar Yeri
- Kilitli Parke Taşı Döşeme İşçiliği
- Eğitim Kapsamında Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi393.760 TL1 teklifHizmetBurdur2 Tem 2026İKN 2025/1296375
- Kilitli Parke Taşı Alımı ve Dizim İşçiliği Yapımı İşi
- Kullanılmak Üzere 10000 Ton 0-8 mm Kırma Taş (Filler) ve 1000 m3 C25 Hazır Beton
- Gıda Malzemeleri ve Su Alımı İhalesiDE Doğan Et Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi45,2 milyon TL16 teklifMalBurdurGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/565126
- Kum ve Bypass Dolgu Malzemesi Alımı İşiGürler İnşaat Taahhüt Madencilik Nakliye Hazır Beton İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,9 milyon TL2 teklifMalBurdur30 Haz 2026İKN 2026/944689
- Kemikli Dana EtiDE Doğan Et Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6,7 milyon TL4 teklifMalBurdur30 Haz 2026İKN 2026/834562
- 6 Köy Merkezinden 2 Taşıma Merkezi Okula 184 Gün Taşıma İşiSınırlı Sorumlu 41 Nolu Kemer Minibüsçüler ve Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi285.200 TL1 teklifHizmetBurdur30 Haz 2026İKN 2025/961785
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.