Yalova Kamu İhale Sonuçları
Yalova ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 30 sonuçlanmış ihale.
- 2026/2027 Eğitim Öğretim Yılı Ücretsiz Ders Kitabı DağıtımıMOD Reklam Mimarlık ve Eğitim Hizmetleri İthalat İhracat Limited Şirketi395.794 TL1 teklifHizmetYalova28 Ağu 2026İKN 2026/1449835
- Bülent Özyürük ÇPAL'ye Taşınması ve Onarım İşiUzeller İnşaat Teknik Tesisat Yapı Malzemeleri Madencilik Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL5 teklifYapımYalova28 Ağu 2026İKN 2026/1442104
- Olan Öğrencinin 1 Rehber Personel ile 4 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- Kilit Parke TaşıKadbel Yapı Malzeme Taahhüt İmalat Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL2 teklifMalYalovaBeton ve Çimento25 Ağu 2026İKN 2026/1202950
- Motorin 70000,00 Litre Motor Yağı 1000,00 LitreAlfa Yalova İnşaat Taahhüt Mimarlık Müşavirlik Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL1 teklifMalYalovaEnerji ve Enerji Ekipmanları25 Ağu 2026İKN 2026/1094295
- 48 Temel Eğitim Öğrencilerinin 6 Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (5 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
- İhalesiSınırlı Sorumlu Çiftlikköy Servis İşletmeleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi1,4 milyon TL1 teklifHizmetYalova21 Ağu 2026İKN 2026/1280836
- Beton Çiçeklik AlımBiryap Grup Beton Ürünleri İnşaat Madencilik Tekstil Gıda Peyzaj Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,3 milyon TL1 teklifMalYalovaBeton ve Çimento21 Ağu 2026İKN 2026/1183313
- Gökçedere ve Üvezpınar Mahallesinde Taş Duvar Yapımı İçin Mal
- 24 Derslikli İlkokul Binasının Projelerinin Hazırlanarak İhaleye Hazır Hale Getirilmesi İşiUYAP İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifHizmetYalova19 Ağu 2026İKN 2026/1315806
- 003 GM Numaralı Filo Binası Genel Bakım OnarımıAbdullah Canpolat Yıldız AC Yapı Mühendislik3,6 milyon TL2 teklifYapımYalova12 Ağu 2026İKN 2026/1117950
- (Sörvey)Türkoğlu Tersanecilik İnşaat Limited Şirketi10,7 milyon TL3 teklifHizmetYalova12 Ağu 2026İKN 2026/1110840
- Salonu Yıkımı İşiİnanoğulları Grup Metal Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL6 teklifYapımYalova23 Tem 2026İKN 2026/1007525
- Kanalizasyon Altyapı Malzemesi Alımı
- Mobil Uygulama YazılımıTatar Kaya Yazılım Teknoloji ve Ticaret Limited Şirketi745.000 TL1 teklifHizmetYalovaBilişim ve Yazılım Teknolojileri16 Tem 2026İKN 2026/1112192
- 2026 Yılı 2. Dönem Gıda Malzemesi AlımıAhmet Eder - Dostlar Gıda Turizm İnşaat Emlak Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,5 milyon TL3 teklifMalYalovaGıda ve İçecek14 Tem 2026İKN 2026/966927
- Ekmek ve Poğaça AlımıDağlar Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi910.000 TL1 teklifMalYalovaGıda ve İçecek14 Tem 2026İKN 2026/1077967
- Sera Tesisi Kurumu
- Tavşanlı İlk-Ortaokulu Onarım İşi
- İşiYazıcılar Kum Çakıl Hafriyat İnşaat Madencilik Nakliye Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifHizmetYalova13 Tem 2026İKN 2026/1076583
- İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (16+1) Araç ile 185 İş Günü Taşınması İşi
- 135 GM Nolu Uçak Sundurması Kapı Yapımı İşi
- 4 Kalem Et ve Tavuk Ürünleri
- 33 Kalem Kuru GıdaSaruhanlar Ticaret Gıda Nakliyat İnşaat Sanayi Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifMalYalovaGıda ve İçecek9 Tem 2026İKN 2026/1036321
- Taşköprü Belediye Anaokulu Onarım İşi
- 2026 Yılı Bitki Materyali Alımı İşiSera Park Tarım Peyzaj Fidancılık ve Süs Bitkileri Üretim Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL2 teklifMalYalova8 Tem 2026İKN 2026/820973
- Akaryakıt (Motorin ve Kurşunsuz Benzin 95 Oktan) AlımıŞahinler 77 Akaryakıt Gıda Eğitim İnşaat Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalYalovaEnerji ve Enerji Ekipmanları7 Tem 2026İKN 2026/913923
- İlk/Ortaokulu Çiftlikköy Şehit Baçerettin İlkokulu Onarım İşi
- İş Sağlığı ve Güvenliği (OSGB) Hizmet AlımıLider TMSM İş Sağlığı İş Güvenliği Eğitim Danışmanlık Sağlık Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifHizmetYalova3 Tem 2026İKN 2026/1065298
- Muhtelif Boya, Tiner ve Boya Makine Parçaları AlımıYalova Ünlü Nakliyat Hizmet İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi7,4 milyon TL2 teklifMalYalovaKimya Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/798226
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.