Kars Kamu İhale Sonuçları

Kars ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 42 sonuçlanmış ihale.

  1. 46 Kalem Kuru Malzemesi Alım İşi
    Refik Yıldız739.750 TL3 teklifMalKars28 Ağu 2026İKN 2026/1440664
  2. 27 Kalem Kahvaltılık Malzemesi Alım İşi
    Refik Yıldız1,7 milyon TL3 teklifMalKars28 Ağu 2026İKN 2026/1438099
  3. Öğrencilerini Taşıma
    Fuat Arslan806.964 TL2 teklifHizmetKars27 Ağu 2026İKN 2026/1352292
  4. Hizmet Alım İşi
    Fevzioğlu Group İnşaat ve Akaryakıt Yatırımları Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifHizmetKars27 Ağu 2026İKN 2026/1320028
  5. Montajı İşi
    Nizamettin Mintaç7 milyon TL3 teklifMalKars27 Ağu 2026İKN 2026/1273484
  6. Öğrencisinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Araç ile 184 İş Günü ve 260 Günlük 4 Rehber Personelle Taşınması İşi
    Serhat Çele1,8 milyon TL5 teklifHizmetKarsOtomotiv24 Ağu 2026İKN 2025/1140601
  7. Bulunan Okulların Onarım İşleri (2026)
    Coşkun Koç897.000 TL18 teklifYapımKars21 Ağu 2026İKN 2026/1303120
  8. Öğrencisinin 19 Taşıma Merkezi Okula 47 Araç ile 184 Gün Taşıması İşi
    Serhat Çele2,8 milyon TL2 teklifHizmetKarsOtomotiv20 Ağu 2026İKN 2025/1176538
  9. Yapılması İşi
    Pilot İnşaat Taahhüt Orman Ürünleri Turizm İthalat İhracat Ticaret Sanayi Limited Şirketi649.996 TL1 teklifHizmetKars19 Ağu 2026İKN 2026/1321749
  10. 2026/2027 Yılı Personel Taşıma Hizmet Alımı
    Fevzioğlu Group İnşaat ve Akaryakıt Yatırımları Sanayi Ticaret Limited Şirketi13,3 milyon TL1 teklifHizmetKars19 Ağu 2026İKN 2026/1280346
  11. Avluların Boyanması İşi
    Detay Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,9 milyon TL11 teklifYapımKars17 Ağu 2026İKN 2026/1140282
  12. 2026 Yılı Elektrik Malzemeleri Alımı
    Emir Bey Mühendislik Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL6 teklifMalKarsElektrik ve Elektronik17 Ağu 2026İKN 2026/1105527
  13. Geçitleri, Dur Çizgileri, Şerit Çizgileri ve Yön Oklarının Çizilmesi Yapım İşi
    CLK Yapı Mühendislik İnşaat Petrol Turizm Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL5 teklifYapımKars12 Ağu 2026İKN 2026/1181855
  14. Sarıkamış Şehitleri Konaklamasız Orman Parkı Yapım İşi
    Feyzullah Yıldız4,8 milyon TL8 teklifYapımKars12 Ağu 2026İKN 2026/1168713
  15. Taş Alım İşi
    ŞF Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL2 teklifMalKars12 Ağu 2026İKN 2026/1092883
  16. Bulunan Okulların Onarım İşleri (2026)
    İD Temizlik İnşaat Limited Şirketi850.000 TL16 teklifYapımKars11 Ağu 2026İKN 2026/1158246
  17. Yakacak Odun ve Kömür Alımı
    Karaşallar Peyzaj Mühendislik ve Çevre Tasarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL4 teklifMalKarsEnerji ve Enerji Ekipmanları10 Ağu 2026İKN 2026/1209182
  18. Binanın Elektrik, İnşaat ve Makine Kapsamlı Onarımları
    Murat İrkilata4 milyon TL2 teklifYapımKarsİnşaat ve Yapı Malzemeleri5 Ağu 2026İKN 2026/1272089
  19. 2026 Yılı Muhtelif Köy Yollarına Yol Çizgisi Yapım İşi
    CLK Yapı Mühendislik İnşaat Petrol Turizm Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL13 teklifYapımKars5 Ağu 2026İKN 2026/1191766
  20. Kom.Des.Tb.K.lığı Er/Erbaş Koğuş Binasının Helalarının Onarımı (Gazi Kışlası)
    Bilal Çağin843.325 TL3 teklifYapımKars4 Ağu 2026İKN 2026/1180522
  21. Loj Des Klığı Mescit Binasının Çatı Örtüsünün Onarımı (Hafız Hakkı Paşa Kışlası)
    Volkan Othan695.000 TL2 teklifYapımKarsİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Ağu 2026İKN 2026/1209255
  22. Altyapı, Animasyon Hizmeti, İkramlıklar ve Alan Süsleme
    Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifHizmetKars31 Tem 2026İKN 2026/1280276
  23. Sanatçılar, Yerel Sanatcılar ve Sunucu
    Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifHizmetKarsBilişim ve Yazılım Teknolojileri31 Tem 2026İKN 2026/1278961
  24. Saruhanlı Devlet Hastanesi Doğalgaz Dönüşümü Yapım İşi
    Evren Yerdelen1,4 milyon TL2 teklifYapımKarsEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Tem 2026İKN 2026/1042959
  25. Kuru Gıda ve Kahvaltılık Ürünleri Alımı
    Refik Yıldız1,1 milyon TL1 teklifMalKarsGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2025/1141589
  26. Sebze, Meyve ve Günlük Tüketim Malzemeleri Alımı
    Hayri Dönmez1,7 milyon TL1 teklifMalKarsGıda ve İçecek28 Tem 2026İKN 2025/1118382
  27. Demirci Devlet Hastanesi Doğalgaz Dönüşümü Yapım İşi
    Evren Yerdelen1,9 milyon TL3 teklifYapımKarsMetal ve Metalürji27 Tem 2026İKN 2026/1042960
  28. Boruhane Atölyesi Yapım İşi
    Orbay Oktay4,3 milyon TL3 teklifYapımKars24 Tem 2026İKN 2026/1091171
  29. Onarımı
    Ertürk Cihangir1,2 milyon TL3 teklifYapımKars23 Tem 2026İKN 2026/1106227
  30. 650 Ton Tutuşturucu Çam Odunu
    Oruçoğulları Kömür İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,7 milyon TL5 teklifMalKars22 Tem 2026İKN 2026/1068552
  31. Mahallesi, Ulubağ Mahallesi Beton Yol, 8 cm Yüksekliğinde Beton Kilitli Parke Taşı ve Hafriyat
    Özarya İnşaat Taahhüt Güvenlik Müşavirlik Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi18,2 milyon TL7 teklifYapımKarsBeton ve Çimento17 Tem 2026İKN 2026/952950
  32. (2) Kalem (750000 kg) Isınma Amaçlı Kömür Alımı
    Oruçoğulları Kömür İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,9 milyon TL4 teklifMalKarsEnerji ve Enerji Ekipmanları16 Tem 2026İKN 2026/764777
  33. Beton Direk, Kafes Tel ve İhata Yapımı İçin Diğer Mal Alım İşi
    ÖYK Group Taşımacılık İnşaat Gıda Nakliye Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL3 teklifMalKarsBeton ve Çimento13 Tem 2026İKN 2026/1036341
  34. 16 (Onaltı) Kalem Sucuk ve Süt Ürünleri Alımı (Peyder Pey)
    Yenigül Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi921.800 TL1 teklifMalKarsGıda ve İçecek10 Tem 2026İKN 2026/1085642
  35. Pey)
    Yenigül Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi640.000 TL1 teklifMalKars10 Tem 2026İKN 2026/1081101
  36. 17 (Onyedi) Kalem Sebze Meyve Alım İşi (Peyder Pey)
    Adil Üstünyer592.500 TL1 teklifMalKarsGıda ve İçecek10 Tem 2026İKN 2026/1074966
  37. Malatya Faal Personel İçin Konaklama Hizmeti Alım İşi
    Doğa-Kar Turizm Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,3 milyon TL3 teklifHizmetKars9 Tem 2026İKN 2026/953661
  38. 8 (Sekiz) Kalem Tavuk Eti ve Ürünleri Alım İşi (Peyder Pey)
    Yağar Gıda Hayvan Ürünleri Hizmet İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi555.500 TL1 teklifMalKarsGıda ve İçecek9 Tem 2026İKN 2026/1078445
  39. Gençlik Merkezine Dönüştürülmesi İşi
    Murat İrkilata1 milyon TL9 teklifYapımKars3 Tem 2026İKN 2026/880096
  40. 35 Adet Jeneratör Bakım ve Onarım Yapılması İşi
    Adem Sara642.000 TL1 teklifHizmetKarsElektrik ve Elektronik1 Tem 2026İKN 2026/1004079
  41. Personellerine Sağlık Bakanlığı Kurumsal Kimlik Kılavuzu Doğrultusunda Personel Kıyafeti Mal Alım İşi
    Sancak 1 Turizm Tekstil İnşaat Gıda Tıbbi Görüntüleme Sağlık Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalKarsTekstil30 Haz 2026İKN 2026/559905
  42. Linyit Kömür
    Seçkin Altun541.025 TL1 teklifMalKarsEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2025/973695

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Kars Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? | RehberSanayi