Uşak Kamu İhale Sonuçları
Uşak ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 32 sonuçlanmış ihale.
- Uşak Merkez ve İlçelerinde Şehit Mezarı Yapılması İşi
- Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat (Araç) ile 145 İş Günü Taşınması İşi
- Çift Kişilik Lüks Yarı Mamül Birinci Kalite Vizon Battaniye ve Yardımcı Malzeme Alımı
- Eşme Ahmet Avcı Anadolu Lisesi Doğal Gaz Dönüşüm Yapım İşiNaturel Gaz Mühendislik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL2 teklifYapımUşakEnerji ve Enerji Ekipmanları24 Ağu 2026İKN 2026/1293166
- Uşak Valilik Yeni Hizmet Binası Telefon Alım İşiUşak Öztel Telekomünikasyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.591.000 TL1 teklifMalUşak24 Ağu 2026İKN 2026/1231208
- 500 Adet Dental İmplant Alımı
- Helen Plajı Fosseptik, WC ve Duş Kabini Yapımı
- Uşak Ulubey Anaokulu Doğalgaz Dönüşüm İşiNaturel Gaz Mühendislik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi774.500 TL3 teklifYapımUşakEnerji ve Enerji Ekipmanları18 Ağu 2026İKN 2026/1154476
- Parke Taşı Mal AlımıErser İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL6 teklifMalUşakBeton ve Çimento17 Ağu 2026İKN 2026/1145420
- Uşak Sivaslı İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası Yapım İşiLina Müteahhitlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi21,8 milyon TL20 teklifYapımUşak17 Ağu 2026İKN 2026/1074160
- Toner Mal AlımıCihantaş Büro Donanımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.1,8 milyon TL2 teklifMalUşakBilişim ve Yazılım Teknolojileri14 Ağu 2026İKN 2026/1256884
- Şıhhasan Mahallesi Kilitli Beton Parke Taşı ve Beton Bordür Taşı Döşeme Yapım İşiUşak Alkan Taş Parke İnşaat Taahhüt Tarım ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL7 teklifYapımUşakBeton ve Çimento14 Ağu 2026İKN 2026/1145690
- Sorti Yenilenmesi İşiAcartürk Elektrik Elektronik İnşaat Turizm Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,7 milyon TL5 teklifYapımUşak14 Ağu 2026İKN 2026/1130736
- Yenikent Belediyesi Gölcük Mahallesi İşyeri (Dükkan)
- Uşak Karahallı Karayakuplu Köyü İçme Suyu Tesisi Yapım İşi
- ve "1 Nolu Yüzdürme Kanalı (ELFA) Üzeri Açılıp Izgara YapılmasıErser İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi489.000 TL3 teklifYapımUşak11 Ağu 2026İKN 2026/1206808
- Elektrik Kablosu Mal AlımıArslan Elektrik Kablo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.1,3 milyon TL2 teklifMalUşakKablo Üretimi7 Ağu 2026İKN 2026/1174887
- Devrelerinin Isı Kanalı Olarak YenilenmesiERD Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yıldız Restorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı14,8 milyon TL3 teklifYapımUşak7 Ağu 2026İKN 2026/1129774
- 2 Aylık Malzemeli Yemek Pişirme Dağıtım ve Bulaşık Yıkama İşiPanoroma Kurumsal Yemekçilik Kantin Kafeterya Gıda Tekstil Emlak İnşaat Doğalgaz Petrol Otomotiv Turizm Otelcilik Yurt Temizlik Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi36,8 milyon TL2 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek3 Ağu 2026İKN 2026/1308873
- Yapım İşiErser İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi769.000 TL5 teklifYapımUşak3 Ağu 2026İKN 2026/1119511
- Yapım İşiErser İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi845.000 TL3 teklifYapımUşak29 Tem 2026İKN 2026/1081572
- Tadilatı
- Uşak Ulubey İlçe Jandarma Komutanlığı Doğalgaz Dönüşümü İşiNaturel Gaz Mühendislik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi749.500 TL5 teklifYapımUşakEnerji ve Enerji Ekipmanları24 Tem 2026İKN 2026/928448
- 8 cm Kilitli Beton Parke Tal Mal Alımı
- Emekliler Lokali Yapım İşiSemitaş Emprenye ve Sanayi Tesisleri Anonim Şirketi.8 milyon TL3 teklifYapımUşak20 Tem 2026İKN 2026/904741
- Malzemeli Yemek HizmetiYayla Catering Yemek Sanayi Gıda İnşaat Temizlik Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ayhan Ünal İş Ortaklığı914.840 TL2 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek16 Tem 2026İKN 2026/1162065
- Çekilmesi İşi
- Afyonkarahisar Merkez 4 Okul Elektrik Onarım İşiUşak Reform Elektrik İnşaat Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL7 teklifYapımUşakElektrik ve Elektronik2 Tem 2026İKN 2026/918416
- 01072026-31082026 Tarihleri Arası 2 Aylık Malzemeli Yemek Alımı ve Sonrası İşleriKarakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.7,9 milyon TL1 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/1071631
- Yemek Pişirme Yoluyla Mamul Yemek Alımı, Dağıtımı ve Servis HizmetleridirKarakuş Gıda Tekstil İnşaat Turizm Tavukçuluk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.4,3 milyon TL2 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/1051609
- 1 Adet Yarı Olimpik Kapalı Yüzme HavuzuÖzkanlar Tabuldot Temizlik İnşaat Taahhüt Araç Kiralama Personel Çalıştırma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi58,4 milyon TL5 teklifYapımUşak1 Tem 2026İKN 2026/779690
- Tarihleri Arası 2 Aylık Malzeme Dahil Mamul Yemek Alımı Dağıtımı ve Servisi İşiHİM-ER Gıda Un ve Unlu Maddeler Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.4 milyon TL1 teklifHizmetUşakGıda ve İçecek1 Tem 2026İKN 2026/1082106
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.