Bayburt Kamu İhale Sonuçları

Bayburt ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 24 sonuçlanmış ihale.

  1. Kilitli Parke Taşı Alım İşi
    Oltu Belediyesi İnşaat Taahhüt Nakliyat Madencilik Turizm Gıda ve Hayvancılık Sağlık ve Eğitim Limited Şirketi7,6 milyon TL4 teklifMalBayburtBeton ve Çimento21 Ağu 2026İKN 2026/1371528
  2. Arpalı Spor Sahası Tribün Yapımı
    Abdulsamet Atayeter, Teorik Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı22 milyon TL1 teklifYapımBayburt21 Ağu 2026İKN 2026/1181014
  3. 2026-2027 Eğitim ve Öğretim Öğrenci Taşıma İşi
    Sınırlı Sorumlu 12 Nolu Gökçedere Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi4 milyon TL2 teklifHizmetBayburt21 Ağu 2026İKN 2026/1171837
  4. 6 Kısım Yapım İşi
    Sipaş Grup İnşaat İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,2 milyon TL3 teklifYapımBayburt19 Ağu 2026İKN 2026/1185084
  5. Lisesi ve Kız İmam Hatip Lisesi Onarım İşi
    İsmail Haşlak Haşlak Yapı İnşaat1,2 milyon TL9 teklifYapımBayburt18 Ağu 2026İKN 2026/1195895
  6. Hizmetleri İstasyonu Yapım İşi
    Kenan Turgut İnşaat Gıda Temizlik Maden Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi19,1 milyon TL17 teklifYapımBayburtLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri14 Ağu 2026İKN 2026/1199592
  7. Kırkpınar, Taht, TOBB Örence ve Aydıntepe Şehit Erdal Eraslan İmam Hatip Ortaokulları Onarım İşi
    Enes Talha Koçanoğlu3,9 milyon TL7 teklifYapımBayburt14 Ağu 2026İKN 2026/1172398
  8. Şehit Tacettin Akyüz, Yazyurdu,Şairzihni, Şehit Üsteğmen Cem Nuri Başgül İlkokulu ve Fatma Ersoy Anaokulu Onarım İşi
    Enes Talha Koçanoğlu5 milyon TL5 teklifYapımBayburt14 Ağu 2026İKN 2026/1171443
  9. Çevre ve Rekreasyon Alanı Düzenlemesi Yapımı İşi
    Ömer Yardımcı13,4 milyon TL7 teklifYapımBayburt14 Ağu 2026İKN 2026/1163322
  10. Taşınma İşi
    Sınırlı Sorumlu 11 Nolu Demirözü Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi1,3 milyon TL2 teklifHizmetBayburt11 Ağu 2026İKN 2026/1187009
  11. Bayburt OSB 1000 Kişilik Fosseptik Yapım İşi
    Teorik Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi1 milyon TL4 teklifYapımBayburtİnşaat ve Yapı Malzemeleri5 Ağu 2026İKN 2026/1287058
  12. Onarım
    Mehmet Güveli1,2 milyon TL4 teklifYapımBayburt5 Ağu 2026İKN 2026/1158747
  13. Kullanılmak Üzere Arazi Tipi ATV Alımı
    Şerafeddin Demirel2,3 milyon TL1 teklifMalBayburt3 Ağu 2026İKN 2026/1262292
  14. Alımı
    Özbekler Yapı Malzemeleri Pazarlama Taahhüt Nakliye Gıda Isı Sistemleri İthalat İhracat Limited Şirketi12,7 milyon TL3 teklifMalBayburt29 Tem 2026İKN 2026/1224780
  15. Hazır Beton ve Demir
    Tekinler Hazır Beton Hayvancılık Nakliyat Taş Ocağı Madencilik İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi3,8 milyon TL1 teklifMalBayburtMetal ve Metalürji22 Tem 2026İKN 2026/963503
  16. Tadilat İşi
    Teorik Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi5,2 milyon TL7 teklifYapımBayburtİnşaat ve Yapı Malzemeleri22 Tem 2026İKN 2026/1039111
  17. Onarımı
    Yusuf Karataş Karataş Dekorasyon1,8 milyon TL10 teklifYapımBayburt21 Tem 2026İKN 2026/1031349
  18. Zemin Etüt Raporu Hazırlanması 6. Paket Hizmet Alımı İşi
    Özka Grup Mühendislik Otomotiv Limited Şirketi8,6 milyon TL6 teklifHizmetBayburt20 Tem 2026İKN 2026/766785
  19. Lisesi Doğal Gaz Dönüşümü İşi
    Onurhan Taner2 milyon TL9 teklifYapımBayburtEnerji ve Enerji Ekipmanları9 Tem 2026İKN 2026/987862
  20. 12 Taşıma Merkezi Okula 41 Hat (56 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
    Ramazan Ak459.355 TL1 teklifHizmetBayburtOtomotiv6 Tem 2026İKN 2025/973426
  21. 15 Taşıma Merkezi Okula 98 Hat (106 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
    Numan Coşkun333.000 TL2 teklifHizmetBayburtOtomotiv6 Tem 2026İKN 2025/971453
  22. Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 10 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 34 Hat (34 Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi
    Sınırlı Sorumlu 3 Nolu Şen Bayburt Minübüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi476.027 TL1 teklifHizmetBayburtOtomotiv6 Tem 2026İKN 2025/965375
  23. 2026 Yılı Boya Alım İşi
    Arbilen Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,4 milyon TL3 teklifMalBayburtBoya ve Vernik2 Tem 2026İKN 2026/892096
  24. Cami Önü Yapım İşi
    Osman Gülsüm Osmanlı İnşaat8,5 milyon TL2 teklifYapımBayburt30 Haz 2026İKN 2026/1060889

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım
Bayburt Kamu İhale Sonuçları: Kim, Neyi, Kaça Kazandı? | RehberSanayi