Ağlarbaba Yurdu Yangın Algılama ve İhbar Sistemi Yapım İşi
İKN 2026/1258928 numaralı kamu ihalesini Nazif Denk kazandı — sözleşme bedeli 4.336.444 ₺, 23 teklif arasından.
İhale Künyesi
- Kazanan Firma
- Nazif Denk
- Sözleşme Bedeli
- 4.336.444 ₺
- Yaklaşık Maliyet
- 6.287.744 ₺
- Teklif Sayısı
- 23 teklif
- İhaleyi Açan İdare
- YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMİ YAPTIRILACAKTIR BAYBURT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
- Şehir
- Kayseri
- İhale Türü
- Yapım
- Sektör
- Elektrik ve Elektronik
- Sonuç İlan Bülteni
- 1 Eylül 2026
Kaynak: EKAP kamu ihale sonuç ilanları (1 Eylül 2026 bülteni). Veriler otomatik derlenir, bilgi amaçlıdır; resmî teyit için EKAP kayıtları esastır.
Bu filtrede yeni ihale sonuçlanınca anında haberdar olun
İhale Alarm — Elektrik ve Elektronik / Kayseri filtresine uyan her yeni sonuç e-postanıza gelir. Ücretsiz, tek alarm; istediğiniz an iptal.
Bu ihalenin arkasındaki tabloyu görün
Nazif Denk firmasının geçmiş ihale kazanımları, YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMİ YAPTIRILACAKTIR BAYBURT GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin alım geçmişi, Elektrik ve Elektronik sektörünün rekabet yoğunluğu ve fırsat sinyalleri PRO üyelere açıktır.
Elektrik ve Elektronik Sektöründe Son İhale Sonuçları
Tanzim, Elektrik ve Makine Mühendisliği Projeleri Yapımı
Envar Mimarlık Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi • 1.690.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1254112
Yangın Güvenlik Eksikliklerinin Tamamlanması ve Muhtelif Tadilat İşleri
Temta Yapı Mimarlık Mühendislik İnşaat Emlak Madencilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 114.940.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1476898
Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
GEN Grup Hazır Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 24.244.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/1457279
Aydınlatma Direği Elektrik Direği Malzemeleri Alım İşi
ELA Donanım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi • 58.499.268 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1445931
Körfez Belediyesi Elektrik Malzemeleri Alım İşi
MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.842.999 ₺ • 2 teklif • İKN 2026/1290470
Elektrikli Çit Ünitesi
ACR Solar Elektronik Eşyaları Üretimi Yenilenebilir Enerji Kaynakları Makina İnşaat Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 948.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1380056
Kayseri İlinde Son İhale Sonuçları
380 kW Hava Soğutmalı Chıller ve Soğutma Tesisat Malzemesi
Ergün Bilir • 2.966.000 ₺ • 5 teklif • İKN 2026/1339953
Kayseri Aşevi Tefrişat Alımı
Derinoks İnşaat Gıda Nakliye Endüstriyel Mutfak Ekipmanları İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 3.400.000 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1347303
Niğde Aşevi Tefrişat Alımı
Derinoks İnşaat Gıda Nakliye Endüstriyel Mutfak Ekipmanları İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi • 2.665.340 ₺ • 1 teklif • İKN 2026/1337101
25 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Mega Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi • 6.492.000 ₺ • 20 teklif • İKN 2026/756434
Sterilizasyon Ünitesi İçin 31 Kalem Sarf Malzeme Alımı
ER-KA Tıbbi Malzemeler Gıda ve Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi • 7.604.000 ₺ • 12 teklif • İKN 2026/889998
Parke ile Yaya Yolu ve Otopark Yapılması İşi
Birliktaş İnşaat Mühendislik Yapı Malzemeleri Madencilik Nakliyesanayi ve Ticaret Anonim Şirketi • 5.890.000 ₺ • 3 teklif • İKN 2026/1284133
İhale sonuçlarında gezinin
Bu İş İçin Alt Tedarikçi Adayları
Tedarikçi EşleştirmeElektrik ve Elektronik işlerinde kazanan yükleniciler tipik olarak aşağıdaki sektörlerden girdi ve alt yüklenici tedarik eder. Öncelik Kayseri merkezli firmalarda.
KURPLAS PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun OSB'de 6.000 m² tesiste TSE ve QS belgeli PVC kapı ve pencere sistemi profil üreticisi. Sürme, Hebeschiebe serisi ve toptan profil satışı.
TİMAY ÇIT ÇIT RİVET VE PERÇİN SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Amasya
Amasya ilinde Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Sıcak Daldırma Galvanizleme. NACE 25.61.
KESTEK ISI CİHAZLARI EMAYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Metal İşleme • Samsun
KESTEK Isı Cihazları Emaye - Samsun OSB'de kuzine, ızgaralı, kovalı ve tuğlalı soba ile döküm ürünleri imalatı. Müşteri odaklı metal işleme üretimi.
HAS TEL SAN. TİC. A.Ş.
Metal İşleme • Samsun
Samsun Metal İşleme firması. NACE 25.61 sınıfı, Sıcak Daldırma Galvanizleme üretim kabiliyeti, doğrulanmış tedarikçi kaydı. İletişim ve kapasite bilgileri.
EMEK LASTİK VE PLASTİK AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş.
Plastik Kalıp • Samsun
Samsun'da 1961'den beri lastik, plastik ayakkabı ve PVC çizme üreten Emek Lastik, 18 ülkeye ihracat yapan köklü bir B2B üreticisidir.
SAĞLAM FIRÇA TEM. OTOM. LTD. ŞTİ.
Plastik Kalıp • Amasya
Amasya ilinde Plastik Kalıp sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçi. Öne çıkan üretim: Elektroerozyon ile İşleme. NACE 25.73.03.
Tedarikçi misiniz? Nazif Denk gibi ihale kazanan yüklenicilere görünür olmak için firmanızı ücretsiz ekleyin — profili tam firmalar bu listede öne çıkar.
Bu ihaleyi siz mi kazandınız?
Bu başarıyı kalıcı bir referansa dönüştürün: doğrulanmış firma profili + Kazanan Rozeti ile web sitenizde ve Google aramalarında güven sinyali verin.
Kazanan Rozetimi Talep EtSektörünüzdeki ihale sonuçlarını her hafta e-postanızda görün
İhale Radar bülteni: kim kazandı, kaça kazandı, hangi ihaleler düşük rekabetle kapandı — her pazartesi 09:00'da, ücretsiz.
Bültene Abone Ol