Beyaz Eşya Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Beyaz Eşya sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 79 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- Klima Sistemleri Bakım ve OnarımExertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi539.200 TL2 teklifHizmetİstanbulBeyaz Eşya16 Tem 2026İKN 2026/1048776
- Beyaz Et Alımı
- Yıldırım Beyazıt Mahallesi Hasdal Caddesi Ortaokul Yapılması İşiGökışığı İnşaat Turizm Taşımacılık Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi37,8 milyon TL27 teklifYapımKayseriBeyaz Eşya13 Tem 2026İKN 2026/959208
- Beyaz Et ve Yumurta Alımı-2Araz Et Gıda İnşaat Otomotiv Tekstil Taşımacılık Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL2 teklifMalİstanbulBeyaz Eşya13 Tem 2026İKN 2026/841420
- E-95895915-01007-3971/117265 Sayılı Yazısı ile 03/02 Ödenek Kaleminden 4 Kalem Muhtelif Klima Alım İşiBaşkent Elektronik Cihazlar Sağlık Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi11,7 milyon TL2 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya10 Tem 2026İKN 2026/1186837
- 2 Kalem Klima SistemiTuncsan Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,3 milyon TL3 teklifMalİzmirBeyaz Eşya10 Tem 2026İKN 2026/1013913
- Klima Alım İşi
- Dana Ciğeri, Yaş Sebze Meyve, Beyaz Et Ürünleri, L Boy Kahverengi Yumurta ve Börek)Erguvan Group Gıda Otomotiv İnşaat Lojistik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,9 milyon TL17 teklifMalKayseriBeyaz Eşya9 Tem 2026İKN 2026/737382
- Sorumluluğundaki Alanlarda Kullanılmak Üzere Tamburlu Dolomit Beyaz Cüruf (Pomza) Bazalt Taş Alınması Mal Alım İşiSarıoğulları Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL5 teklifMalVanBeyaz Eşya9 Tem 2026İKN 2026/1022015
- 30 Adet 12000 BTU Duvar Tipi Klima AlımıUFO Bilgisayar İletişim Yazılım Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi697.170 TL3 teklifMalAksarayBeyaz Eşya8 Tem 2026İKN 2026/1008676
- Beyaz Et ve Donuk Ürünler Mal Alım İşiÖmer Selim Gıda Pazarlama Yemek Üretim Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi23,3 milyon TL2 teklifMalVanBeyaz Eşya7 Tem 2026İKN 2026/942645
- Kırmızı ve Beyaz Et Alım İşi
- Duvar Tipi Klima Alım İşiVetus Yapı Müteahhitlik İnşaat Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi6 milyon TL9 teklifMalŞanlıurfaBeyaz Eşya7 Tem 2026İKN 2026/880128
- ve 4 Adet Klima Santralinin Bakım, Onarım, Test ve Devreye Alınması Hizmet Alım İşiKA Elektrik Tesisat Enerji İnşaat Taahhüt Güvenlik Sistemleri Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL1 teklifHizmetErzurumBeyaz Eşya7 Tem 2026İKN 2026/1012006
- Ünitelerinin, Salon Tipi Klimaların ve Klima Santrallerine Ait Arızalı Parçaların Temini ve Değişimi İşi
- 3 Kısım Klima Santral Tamir Bakım Onarım Hizmet AlımıİDA Klima Isıtma Soğutma Mühendislik Otomasyon Taahhüt Danışmanlık Enerji İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi6,5 milyon TL1 teklifHizmetAnkaraBeyaz Eşya6 Tem 2026İKN 2026/1108444
- BTK Ankara Merkez Hızmet Bınasi VRF Klima CihazlarıMKY Klima Mühendislik İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifMalAnkaraBeyaz Eşya6 Tem 2026İKN 2026/1050103
- Yükleyicinin (Klima, Kırıcı Tesisatı ile Birlikte)SİF İş Makinaları Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,9 milyon TL1 teklifMalBeyaz Eşya3 Tem 2026İKN 2026/1038780
- KlimaDerya Klima Merkezi Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Taahhüt Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL8 teklifMalMersinBeyaz Eşya1 Tem 2026İKN 2026/346770
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.