Düzce Kamu İhale Sonuçları
Düzce ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 42 sonuçlanmış ihale.
- Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma Hizmeti İşi
- 2026 Yılı Spor Tesislerinin Bakım Onarım İşlerinin Yapılması İşi
- 120 Kalem Avadanlık Elektrik ve Hırdavat Malzemesi AlımıFMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi561.641 TL2 teklifMalDüzceMetal İşleme26 Ağu 2026İKN 2026/1013625
- Yardım KolisiDüzce Toptan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi196.000 TL1 teklifMalDüzce26 Ağu 2026İKN 2021/337338
- 2026 Yılı Büyük Mekanik Bakım - Onarım ve Yapım İşi
- Asar Deresinin Üzerinde Olan 3 Adet Köprünün Kumlanması İşi
- Budama Malzemesi AlımıAkın Ziraat İlaçları İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,6 milyon TL2 teklifMalDüzce21 Ağu 2026İKN 2026/1308485
- 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Bakım Onarım İşiKalyoncuoğlu Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,3 milyon TL9 teklifYapımDüzce21 Ağu 2026İKN 2026/1292302
- İçme Suyu Boruları ve VanaTufanoğlu Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL1 teklifMalDüzce20 Ağu 2026İKN 2026/1481889
- Yaya Asma Köprü Malzemeleri Mal Alımı İşiKuzey Kurumsal Peyzaj Otomotiv İnşaat Ticaret Limited Şirketi5,6 milyon TL1 teklifMalDüzce20 Ağu 2026İKN 2026/1293596
- Getirilmesi
- Bitişiğinde Bulunan Ek Bina Üzeri ve 4 Kat Deniz Cephe Balkonu Zemin İzolasyonu Yapılması
- Otobüsler İçin Elektrik Yedek Parçası Alımı
- İçme Suyu Arıtma Tesisi Filtre Malzemeleri
- Abdesthane ve Seyyar WC Mal Alımı
- 19 lt Damacana SuTrend Kaynak Suları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalDüzce11 Ağu 2026İKN 2026/1150056
- Kapılarının Yangına Dayanımlı Kapılar ile Değiştirilmesi İşi
- Aydınlatma Yapılması İçin Mal Alımı (Montaj Dahil)
- Dizel Jeneratör AlımıGülerler Elektrik ve Elektronik Aydınlatma Pazarlama İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalDüzceElektrik ve Elektronik5 Ağu 2026İKN 2026/1262596
- Konteyneri ve Mobil Atık Getirme Merkezi Alımı
- Multelif Malzeme Mal Alımı
- Düzce Köprübaşı ASM Hizmet Binası Bakım ve Onarım İşi
- Karamürsel Lokomotif Çocuk Köyü Mobilya ve Tefrişat
- 10 Kısım Cihaz, Makine, Ekipman ve Ses Sistemi AlımıUğur Toprak Makine Hırdavat Bilgisayar İnşaat Ticaret Limited Şirketi699.740 TL11 teklifMalDüzceMakine ve Ekipman İmalatı24 Tem 2026İKN 2026/1058048
- Arasında Personel Servis Hizmeti Alımı
- İşi
- (Kalker) ve Doğaltaş Malzemeleri AlımıDüzce Beltaş İnşaat Anonim Şirketi85 milyon TL1 teklifMalDüzceMadencilik ve Doğal Kaynaklar21 Tem 2026İKN 2026/954950
- 4 Muhtelif Okulun Bakım Onarım İşi
- Getirilmesi
- 2 Katlı 8 Adet Bağımsız Bölüm İşyeri
- Öğrenci Odaları Yangına Dayanıklı Kapı Değişimi
- Hattı Yapım İşiTüvana Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,5 milyon TL3 teklifYapımDüzce20 Tem 2026İKN 2026/1047864
- 2026 Yılı Fotoğraf ve Video Çekim Ekipmanı Alım İşi
- 9 Kalem Boya ve Boya Malzemesi AlımıDüzce Keskin Yapı Ticaret Limited Şirketi1,1 milyon TL3 teklifMalDüzceBoya ve Vernik16 Tem 2026İKN 2026/1075833
- Muhtelif 6 Okul ve 1 Hizmet Binası Bakım Onarım İşi
- Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası Yapım İşi
- Müdürlüğü, İstanbul Doğa Koruma Milli Parklar Müdürlüğü, Neşetsuyu Tuvalet Tadilat Yapım İşi
- Konağına Dönüştürülmesi Yapım İşi
- Erişim Yönetmeliği Kapsamında Özel Eğitim Öğrenci ve Veli Taşıma Hizmeti İşi
- Yönetmeliğine Uygun Hale Getirilmesi İşi
- 19 Litre Damacana SuTrend Kaynak Suları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,1 milyon TL1 teklifMalDüzce6 Tem 2026İKN 2026/846551
- Kıyafet Mal Alımı
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.