Bilecik Kamu İhale Sonuçları

Bilecik ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 13 sonuçlanmış ihale.

  1. Restoran Yapımı İkmal İşi
    Tekin Tanış23,3 milyon TL1 teklifYapımBilecik26 Ağu 2026İKN 2026/1276839
  2. Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi
    Mehmet Savaş482.200 TL1 teklifHizmetBilecik25 Ağu 2026İKN 2026/1411342
  3. Elektrik Malzemeleri
    Bilecik Marvel Mühendislik Elektrik Otomasyon İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi3,1 milyon TL2 teklifMalBilecikElektrik ve Elektronik21 Ağu 2026İKN 2026/700228
  4. Elektrik İç Tesisat Malzemeleri
    Bilecik Marvel Mühendislik Elektrik Otomasyon İnşaat Taahhüt Dış Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL2 teklifMalBilecikİnşaat ve Yapı Malzemeleri21 Ağu 2026İKN 2026/307311
  5. Yangın Merdiveni ve Ay-Yıldız Anıt
    Volkan Hocalar2,1 milyon TL2 teklifMalBilecikElektrik ve Elektronik20 Ağu 2026İKN 2026/581935
  6. Bozüyük Şöğüt Pazaryeri ve İnhisar İlçelerinde Bulunan Resmi ve Devlet Okullarına Dağıtılması İşi
    Mehmet Arıkfidan451.145 TL1 teklifHizmetBilecik20 Ağu 2026İKN 2026/1380340
  7. Yapım
    Davut Demir11,9 milyon TL9 teklifYapımBilecik13 Ağu 2026İKN 2026/1158156
  8. İşi
    Çıraklar Hafriyat İnşaat Ticaret Limited Şirketi5,4 milyon TL3 teklifYapımBilecik11 Ağu 2026İKN 2026/1181547
  9. Bilecik İli Söğüt İlçesi Kısım-2 Kanalizasyon Hattı Yapım İşi
    Murat Işık6,8 milyon TL4 teklifYapımBilecikİnşaat ve Yapı Malzemeleri10 Ağu 2026İKN 2026/1125650
  10. İşi
    Çelik İnşaat-İnşaat Malzemeleri Gıda ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi37,2 milyon TL4 teklifYapımBilecik23 Tem 2026İKN 2026/1016388
  11. Akaryakıt (Motorin)
    Orallar Un ve Yem Nakliye Tarım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yenipazar Şubesi1,1 milyon TL1 teklifMalBilecikEnerji ve Enerji Ekipmanları16 Tem 2026İKN 2026/1040372
  12. Alımı İşi
    Biltur Gıda Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3 milyon TL2 teklifHizmetBilecik14 Tem 2026İKN 2026/1137935
  13. 34 Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı
    Remzi Sancar Remsan Gıda Sebze ve Meyva Ticaret2,5 milyon TL3 teklifMalBilecikGıda ve İçecek30 Haz 2026İKN 2026/751690

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım