Matbaa Sektörü Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 2
Matbaa sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 80 sonuçlanmış ihale — 2 sayfa.
- "4 Eser" Basım Hizmet Alım İşi
- Öğrencilerimiz İçin Ders Kitapları/Eğitim Araçları ve Yardımcı Kaynak Kitaplarının Baskı ve Dağıtım Hizmeti Satın Alınması İşi
- Exit Yönlendirme Tabelası Montajı ve Devreye Alınması İşiOkmen Elektrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi16,4 milyon TL4 teklifMalMatbaa17 Tem 2026İKN 2026/1109784
- Kurumsal Kimlik Kılavuzu Kapsamında Tabela ve Yönlendirme İşi
- Kandıra Ücretlendirme Tabelası Alımı
- Güvenli Baskı Yazılımı Lisans
- 65 Kalem Basılı Evrak, Barkod Etiketleri ve Ribon Alımı
- Baskı İçin Yardımcı Malzeme Alım İşi
- 2026 Yılı Fotokopi ve Baskı Hizmeti Alımı
- Acil Çıkış Yönlendirme Tabelası Yapım İşi
- "3 Eser" Basım Hizmet Alım İşi
- Takma / Etiketleme / Shrink / Paletleme / Streçleme Sistemi (Kurulumu Dahil)
- Baskılı Tüketim Malzemeleri Alımı İşi
- Tabela ve Aydınlatma Ürünü Mal Alım İşi
- Programı Organizasyanlarda Kullanılmak Üzere Baskılı Tişört ve Şapka Hizmeti Alımı İşi
- Park Giriş Takı ve Park Tabelası Alımı İşi
- LED’li Hat Tabela Seti Alımı
- 24 Aylık Fotokopi Baskı Hizmeti
- Baskılı Tükenmez Kalem AlımıBeyaz Tanıtım Promosyon Dış Ticaret Limited Şirketi48.750 TL1 teklifMalMatbaa30 Haz 2026İKN 2026/1194374
- Baskılı Kurşun Kalem AlımıBeyaz Tanıtım Promosyon Dış Ticaret Limited Şirketi38.500 TL1 teklifMalMatbaa30 Haz 2026İKN 2026/1194323
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.