Siirt Kamu İhale Sonuçları
Siirt ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 45 sonuçlanmış ihale.
- Kurtalan İlçesi Yenimahalle Cazıvarı Dere Geçişi Kanal Onarım İşiLale Yapı İnşaat Petrol Nakliye Gıda Madencilik Tarım Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi615.700 TL1 teklifYapımSiirtİnşaat ve Yapı Malzemeleri28 Ağu 2026İKN 2026/1500911
- İki Kalemden Oluşan Akaryakıt Mal AlımıSaroil Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,1 milyon TL4 teklifMalSiirtEnerji ve Enerji Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2026/1228161
- 24 Derslikli OrtaokulNAS-ER İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi115,1 milyon TL37 teklifYapımSiirt26 Ağu 2026İKN 2026/1190805
- Yapım İşi (6 AHB)111 İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi41,4 milyon TL35 teklifYapımSiirt26 Ağu 2026İKN 2026/1041058
- Düzce Köprübaşı ASM Hizmet Binası Bakım ve Onarım İşiSakin Mühendislik Yapı İnşaat Zemin ve Beton Laboratuvar Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi980.000 TL2 teklifYapımSiirt25 Ağu 2026İKN 2026/1416612
- Alımı
- 8 lik Beton Parke Taşı Alım İşiAcet Telekomünikasyon Gıda İnşaat Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,2 milyon TL1 teklifMalSiirtBeton ve Çimento24 Ağu 2026İKN 2026/1014012
- Muhtelif Yollarına Beton Parke YapımıDağıstan Mühendislik İnşaat Temizlik Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi13,3 milyon TL7 teklifYapımSiirtBeton ve Çimento19 Ağu 2026İKN 2026/1152554
- Bakanlığımız Üç Adet Toplantı Salonu YenilenmesiHaruni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL2 teklifYapımSiirt18 Ağu 2026İKN 2026/1219412
- Sahasındaki Yapılara Bakım Onarım Yapılması Yapım İşiÇakır Group Madencilik İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi12,1 milyon TL18 teklifYapımSiirt18 Ağu 2026İKN 2026/1093952
- Eruh İlçesi Okulları OnarımÜçkardeş İnşaat Nakliye Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5,8 milyon TL9 teklifYapımSiirt17 Ağu 2026İKN 2026/1215849
- Kurtalan İlçesi Okulları Onarım
- 430 Parselde Bulunan B ve C Bloklara Ait Kombilerin Yenilenmesi İşi
- Merkez 120 Yataklı ÖğretmeneviHaruni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi194,7 milyon TL30 teklifYapımSiirt14 Ağu 2026İKN 2025/2014006
- Yarişmecıları İçin (Kahvaltı, Öğlen Taşimalı ve Akşam Yemek Organisazyon Hizmet İşi)Hayat İnşaat Temizlik Gıda Turizm Otomasyon Gençlik ve Spor Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi7,5 milyon TL2 teklifHizmetSiirtGıda ve İçecek12 Ağu 2026İKN 2026/1338643
- Baykan İlçesi Okulları OnarımSörke İnşaat Nakliye Doğalgaz Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,8 milyon TL8 teklifYapımSiirt12 Ağu 2026İKN 2026/1212457
- Serim İşi İçin Mal AlımıYiğitbey Petrolcülük Asfalt Depolama Madencilik Çevre Teknolojileri Nakliye İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Tekinler Grup Akaryakıt Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı45,2 milyon TL1 teklifMalSiirt12 Ağu 2026İKN 2026/1173538
- Siirt Eruh İlçe Stadyumu Sentetik Çim Saha Yenilenmesi İşi
- 7 Ton Meşe Tutuşturmalık Odun)
- Giresun Nizamiye ASM (6AHB) Yapım İşiÖz Arslan İnşaat Mühendislik Harita Kuyumculuk Petrol Otomotiv Tarım Gıda Hayvancılık Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi30 milyon TL7 teklifYapımSiirt7 Ağu 2026İKN 2026/943607
- Tıbbi Gaz Oksijen Likit AlımıEkin Tarım Nakliye İnşaat Otomotiv Sınai Gazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL1 teklifMalSiirtİlaç ve Medikal Cihaz6 Ağu 2026İKN 2026/1142601
- 142 Ton OdunReal Gıda Turizm İnşaat Kırtasiye Temizlik Tekstil Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,8 milyon TL3 teklifMalSiirt30 Tem 2026İKN 2026/1183509
- Ancak %1'i Geçmeyen)Saroil Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL3 teklifMalSiirt30 Tem 2026İKN 2026/1101176
- 250000 m³ İçme ve Kullanma Suyu Taşıma Hizmet Alımı İşiGök Su İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi34,3 milyon TL7 teklifHizmetSiirt28 Tem 2026İKN 2026/981430
- 317160 Öğün Öğle Yemeği Yemek Pişirilmesi, Dağıtılması Hizmet AlımıRiva Temizlik Turizm Nakliye Tekstil Yemek Yapımı Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi22,6 milyon TL3 teklifHizmetSiirtGıda ve İçecek24 Tem 2026İKN 2026/22769
- Müdürlüğümüze Bağlı 2 Adet Aile Sağlığı Merkezi Çatı Onarım İşiMete Yapı Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi333.333 TL2 teklifYapımSiirtİnşaat ve Yapı Malzemeleri23 Tem 2026İKN 2026/996424
- Malzemesi Mal Alım İşiEfe Arıcılık Tarım Ürünleri Hayvancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3 milyon TL1 teklifMalSiirt21 Tem 2026İKN 2026/880485
- İhtiyacı 1 Aylık Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmet Alım İşiDanış Kurumsal Hizmetler İnşaat Yemek Hizmetleri Temizlik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi11,2 milyon TL2 teklifHizmetSiirtGıda ve İçecek21 Tem 2026İKN 2026/1274406
- Motorin
- Memur Öğlen Yemeği
- Parke Taşı ve Bordür Taşı AlımıNimet Tekstil Temizlik Gıda Yemek Yapımı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,5 milyon TL1 teklifMalSiirtBeton ve Çimento16 Tem 2026İKN 2026/1173834
- Fakir ve Yardıma Muhtaç Ailelere 200-Adet Gıda Kartı AlımıOkay Gıda Zirai Petrol Ürünleri Temizlik Hizmetleri İnşaat Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2 milyon TL1 teklifMalSiirtGıda ve İçecek16 Tem 2026İKN 2026/1165717
- 70 Ton Taze Patatezin Nakliye Hamaliye Dağıtım İşiMansur Nakliye Maden İnşaat Petrol Ürünleri Temizlik Gıda Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi585.000 TL1 teklifHizmetSiirtLojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetleri16 Tem 2026İKN 2026/1156720
- Trafik ve Boya Malzemesi Alımı
- Siirt Kurtalan Gençlik Merkezi Yapım İşiTUR KA İnşaat Taahhüt Nakliye Petrol Ürünleri Turizm Gıda Temizlik Maden Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Aksel İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı71,5 milyon TL28 teklifYapımSiirt13 Tem 2026İKN 2026/912077
- Fako Kaseti Alımı ve Lens Alımı
- Binası Deprem Güçlendirme ve Tadilat Yapılması İşiAğabeg Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL3 teklifYapımSiirtİnşaat ve Yapı Malzemeleri9 Tem 2026İKN 2026/986956
- Kalorifer Yakıtı Alım İşi (Kal-Yak)Saroil Petrol Ürünleri İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL2 teklifMalSiirtEnerji ve Enerji Ekipmanları8 Tem 2026İKN 2026/684428
- Çerkeş Belediyesi Taziye Evi ve Gasilhane Yapım İşi
- Muhtelif Cadde ve Sokaklarda Kaldırım Yapım İşiAcet Telekomünikasyon Gıda İnşaat Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi36,9 milyon TL3 teklifYapımSiirtİnşaat ve Yapı Malzemeleri3 Tem 2026İKN 2026/922571
- Havuz Su Sızdırmazlığı ve Havuz Bakım Onarım İşiHaruni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9 milyon TL3 teklifYapımSiirt1 Tem 2026İKN 2026/959078
- Kurtalan Belediyesi Parke Taşı Bordür Oluk Taşı Yapım İşi
- 3 Kalem Yedek Parça Alımı
- Şirvan Belediyesi Sentetik Halı Saha Yapım İşi
- Malzemelerin Mal Alım İşi
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.