Otomotiv Yan Sanayi Sektörü Kamu İhale Sonuçları
Otomotiv Yan Sanayi sektöründe sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve rekabet yoğunluğu. Toplam 40 sonuçlanmış ihale.
- Şanzımanlı, Klimalı, Yataksız Kabinli, Beyaz Renk Şasi Kamyon Satın AlınmasıIveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi9,7 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi24 Ağu 2026İKN 2026/1468151
- Ecoblue Upgrade 170PS Titanium Plus 8 İleri Vites Siyah Renk AraçOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi24 Ağu 2026İKN 2026/1213184
- Römorklu Yangın Tankeri AlımıAYG Üst Yapı ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi22,9 milyon TL3 teklifMalİzmirOtomotiv Yan Sanayi24 Ağu 2026İKN 2026/1178903
- Otomatik Vites A/T Satın Alınması
- Komple Servis Motoru, Şanzıman ve Volan Dişlisi AlımıEnbakım Servis Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi5,4 milyon TL4 teklifMalEskişehirOtomotiv Yan Sanayi21 Ağu 2026İKN 2026/1148748
- Sac Dorse – 5 Adet Açık Kasa Yarı Römork Dorse ile Beraber) Kiralama Hizmet Alımı İşi
- Genset Gaz Hattı Kompansatör Egzoz TC Çıkış 4XX Malı AlımıTopkapı Endüstri Malları Ticaret Anonim Şirketi4.100 TL3 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi19 Ağu 2026İKN 2026/31801
- Şanzımanlı, 26 Oturan, 1 Engelli ve 72 Ayakta Yolcu Kapasiteli, Engelli Erişimine Uygun, Belediye Tipi Otobüs Satın AlınmasıSanayi ve Ticaret Limited Şirketi97,5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi19 Ağu 2026İKN 2026/1377025
- Şanzımanlı, 34 Oturan, 1 Engelli ve 109 Ayakta Yolcu Kapasiteli, Kırmızı Beyaz Renk Belediye Tipi Otobüs Satın AlınmasıOtokar Otomotiv ve Savunma Sanayi Anonim Şirketi74,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi19 Ağu 2026İKN 2026/1366171
- ile Römork ve Arama Kurtarma Aracı İçin Malzeme AlımıDafsan Endüstri ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi8,3 milyon TL2 teklifMalİstanbulOtomotiv Yan Sanayi18 Ağu 2026İKN 2026/1102726
- Tam Otomatik Şanzımanlı, Tek Kabinli Şasi Üzerine 3 m³ Kapasiteli Mini Çöp Toplama Aracı AlımıIveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi6 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi14 Ağu 2026İKN 2026/1368964
- Vites Panelvan Satın AlınmasıOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi13 Ağu 2026İKN 2026/1136426
- Tavan, Tek Yataklı, Tek Kabin, Otomatik Vites, Beyaz Renk Kamyon Satın AlınmasıOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi13 Ağu 2026İKN 2026/1136229
- Kolu- Torsiyon Mili Yatağı- Ara Bağlantı Parçası (06 Elastik Baga Hariç) - Fren Kolu (24 Kalem)Manavoğlu Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi53.000 TL9 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi13 Ağu 2026İKN 2026/1075422
- Dana Yan Et Ürünleri AlımıKartepe Anıt Gıda Pazarlama Hayvancılık Ticaret Limited Şirketi384.740 TL4 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi11 Ağu 2026İKN 2026/1431820
- Jet-Ski, Jet-Ski Taşıma Römorku ve Ekipman Alımı İşiAkua Motor Servis Satış Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi4,5 milyon TL1 teklifMalİstanbulOtomotiv Yan Sanayi11 Ağu 2026İKN 2026/1263076
- 2016 Model Manuel Şanzıman İkinci El Şasi Kamyon AlımıCelil Nakliyat, Oto Alım Satım, Akaryakıt Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL1 teklifMalManisaOtomotiv Yan Sanayi11 Ağu 2026İKN 2026/1220438
- Şanzımanlı Yataksız Şasi Kamyon, 1 Adet Iveco Daily 35C16 VA8 30 4100WB H3 18 m3 Klimalı PanelvanIveco Araç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi5,1 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi10 Ağu 2026İKN 2026/1393391
- Isıtıcılı (Webasto), Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı, Tek Yataklı, Ağır Hizmet Tipi Şasi ÇekiciMercedes-Benz Türk Anonim Şirketi34,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi10 Ağu 2026İKN 2026/1373144
- 3000 Adet Fren Diski TeminiFre-Sis Raylı Sistemler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,7 milyon TL2 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi6 Ağu 2026İKN 2026/1010542
- Dana Yan Et Ürünleri AlımıAK Frozen Gıda İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi611.600 TL4 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi29 Tem 2026İKN 2026/1404094
- Sıvı Soğutmalı, 4 Zamanlı, Otomatik Vites 6 İleri, En Az 69 Nm Tork, En Az 43,1 kW Maksimum Güç Beyaz Renk MotosikletGıda İnşaat Nakliye San.ve Tic.Limited Şirketi938.000 TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi28 Tem 2026İKN 2026/1154139
- Işıklı RömorkMifa Yapı Medikal Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,1 milyon TL5 teklifMalİstanbulOtomotiv Yan Sanayi24 Tem 2026İKN 2026/877020
- Dizel Egzoz Sıvısı AlınmasıDevlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü48.002 TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi24 Tem 2026İKN 2026/1139514
- Otomatikleştirilmiş Şanzımanlı Şasi Üzerine 8+1 m3 Kapasiteli Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Toplama AracıMercedes-Benz Türk Anonim Şirketi10,7 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/984750
- 3 Dingilli Lowbed Yarı Römork AlımıAlim Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/952655
- Kullanılmak Üzere 2 Adet Römork TeminiHırdavat Gıda Otomotiv İnşaat İş Makineleri Hayvancılık İletişim Limited Şirketi1,3 milyon TL2 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi23 Tem 2026İKN 2026/1211199
- Römorklu Personel Konteyneri Mal Alım İşi
- 1 Geri Manuel Şanzıman, 6 Silindir Dizel Şasi Üzerine 18+1,5 m³ Kapasiteli Arkadan Yüklemeli Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp KamyonuOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi4,4 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi20 Tem 2026İKN 2026/534978
- Dondurma ve Yan Ürünleri
- Şanzımanlı Şasi Araç Üzerine En Az 7000 Litre Kapasiteli Vidanjör AracıOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi6,6 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi16 Tem 2026İKN 2026/816170
- Manuel Vites, Beyaz Renk Şasi KamyonOtokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi3,8 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi16 Tem 2026İKN 2026/1170972
- DMU 15400 Setleri İçin Muhtelif Egzoz Malzemeleri Alım İşiHCT Makina Yedek Parça İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi2,9 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi9 Tem 2026İKN 2026/937299
- Römorklu Traktör AlımıKamalı Ede Otomotiv Tarım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,3 milyon TL1 teklifMalOsmaniyeOtomotiv Yan Sanayi9 Tem 2026İKN 2025/423224
- Geçit Köprüsü, Köşebent, Yan Kapı Kilit (9 Kalem)Manavoğlu Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi37.200 TL4 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi6 Tem 2026İKN 2026/890683
- 1 Adet Jet Ski ve 1 Adet RömorkAkua Motor Servis Satış Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi940.000 TL1 teklifMalİstanbulOtomotiv Yan Sanayi6 Tem 2026İKN 2026/1090545
- Egzoz Gazı Arıtıcı Sıvısı (Adblue) AlımıSmyrna Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL6 teklifMalİzmirOtomotiv Yan Sanayi3 Tem 2026İKN 2025/157211
- Bingöl-Karlıova Aşitmaciran Deresi ve Yan Dereleri
- Şanzımanlı, Engelli Uyumlu, Belediye Tipi Otobüs (27 Oturan Yolcu + 70 Ayakta Yolcu + 1 Sürücü) Sarı Renk Belediye Tipi OtobüsBMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi14 milyon TL1 teklifMalOtomotiv Yan Sanayi2 Tem 2026İKN 2026/1196934
- 6 Kısım Şanzıman Parçası AlımıEge Yıldız Otomotiv Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,7 milyon TL5 teklifMalİzmirOtomotiv Yan Sanayi1 Tem 2026İKN 2026/783640
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.