Karabük Kamu İhale Sonuçları

Karabük ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 26 sonuçlanmış ihale.

  1. Eskipazar Ovacık ve Yenice İlçeleri Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtım İşi
    Ramazan Yüksel594.287 TL1 teklifHizmetKarabük27 Ağu 2026İKN 2026/1364710
  2. 0-15 mm Dolgu Malzemesi Alım
    Sönmezler Lojistik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi2 milyon TL4 teklifMalKarabük26 Ağu 2026İKN 2026/1283868
  3. Öğrencilerin Taşınması Hizmet Alımı İşi
    Ceren Şerife Başdağ672.234 TL5 teklifHizmetKarabük26 Ağu 2026İKN 2026/1283030
  4. Su Yağmur Suyu Hatlarının Deplese İmalatı
    Onur Çırakoğlu Çırakoğlu İnşaat ve Mühendislik2,9 milyon TL1 teklifYapımKarabükMakine ve Ekipman İmalatı25 Ağu 2026İKN 2026/1437337
  5. 2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafeti
    Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi440.336 TL4 teklifMalKarabükTekstil25 Ağu 2026İKN 2026/1034864
  6. Karabük İli Yenice İlçesi Hükümet Konağı Doğalgaz Dönüşüm İşi
    Berka Grup Turizm Tarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi878.000 TL6 teklifYapımKarabükEnerji ve Enerji Ekipmanları17 Ağu 2026İKN 2026/1094115
  7. Malzemesi Alım İşi
    Erenler İnşaat Taahhüt Elektrik Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.3,2 milyon TL2 teklifMalKarabük13 Ağu 2026İKN 2026/1328723
  8. Karabük İli Merkez İlçe Atatürk Ortaokulu Bahçe Düzenlemesi İşi
    Onur Çırakoğlu Çırakoğlu İnşaat ve Mühendislik3,7 milyon TL3 teklifYapımKarabük11 Ağu 2026İKN 2026/1245922
  9. İstinat Duvarı Yapım İşi
    Onur Çırakoğlu Çırakoğlu İnşaat ve Mühendislik937.750 TL4 teklifYapımKarabükİnşaat ve Yapı Malzemeleri11 Ağu 2026İKN 2026/1218322
  10. 92 Nolu Bölme Üretim İşçiliği İşi
    Erol Gökdemir436.500 TL1 teklifHizmetKarabükİplik Üretimi11 Ağu 2026İKN 2026/1210154
  11. ve Onarım İşi
    Berka Grup Turizm Tarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifYapımKarabük10 Ağu 2026İKN 2026/1243854
  12. Hizmete Yeni Açılacak Yurtlara Ayakkabılık Alım İşi
    İsmail Özdemir1,7 milyon TL1 teklifMalKarabükTekstil6 Ağu 2026İKN 2026/1243895
  13. Değişimi Malzeme Alımı
    Mapersan İnşaat Malzemeleri Nakliye Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi43,9 milyon TL3 teklifMalKarabük4 Ağu 2026İKN 2026/659596
  14. Onarım İşi
    ZBU İnşaat Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,8 milyon TL2 teklifYapımKarabük31 Tem 2026İKN 2026/1318191
  15. Anadolu Lisesi Bakım Onarım İşi
    ZBU İnşaat Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,3 milyon TL1 teklifYapımKarabük30 Tem 2026İKN 2026/1247323
  16. Karabük İli Merkez İlçe Kılavuzlar İlkokulu Onarım İşi
    ZBU İnşaat Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi833.333 TL2 teklifYapımKarabük30 Tem 2026İKN 2026/1167583
  17. Alım İşi
    Taşyapı Mühendislik Endüstri Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalKarabük27 Tem 2026İKN 2026/1164856
  18. Onarım İşi
    ZBU İnşaat Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi6,7 milyon TL4 teklifYapımKarabük24 Tem 2026İKN 2026/1092150
  19. Orman İşletme Şefliğinde Yeni Yol Yapım İşi
    Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi724.474 TL5 teklifYapımKarabük21 Tem 2026İKN 2026/1051959
  20. 1280 Adet Tren Tekeri Alımı
    KARDEMİR Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi58,2 milyon TL2 teklifMalKarabük8 Tem 2026İKN 2026/857286
  21. Karabük Yurdu ve Hubbi Hatun Yurdu Bakım Onarım İşi
    Berka Grup Turizm Tarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL3 teklifYapımKarabük3 Tem 2026İKN 2026/964414
  22. Karabük İli Merkez İlçe Fevzi Çakmak İlkokulu Onarım İşi
    Hasan Canlı3,4 milyon TL6 teklifYapımKarabük2 Tem 2026İKN 2026/954507
  23. 87 Kalem Gıda Malzeme Alım İşi
    Şekera Gıda Besicilik Temel İhtiyaç Maddeleri Pazarlama İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifMalKarabükGıda ve İçecek2 Tem 2026İKN 2026/940902
  24. Yapımı ve Tıp Fakültesi Ek Bina Boyanması İşi
    ZBU İnşaat Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,4 milyon TL9 teklifYapımKarabükİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/922615
  25. PVC Boru ve Ek Parçaları Alımı
    Mapersan İnşaat Malzemeleri Nakliye Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi9,7 milyon TL5 teklifMalKarabükPlastik ve Kauçuk2 Tem 2026İKN 2026/825406
  26. Muhtelif Tür ve Miktarlarda İnşaat Malzemeleri Alımı
    Mapersan İnşaat Malzemeleri Nakliye Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,9 milyon TL4 teklifMalKarabükİnşaat ve Yapı Malzemeleri2 Tem 2026İKN 2026/775827

Kaynak ve yöntem

Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.

İşletmenizi Dijitalleştirin

Firmanıza web sitesi, otomasyon ve yazılım çözümleri mi lazım?

Kurumsal web tasarım, CRM & müşteri takibi, süreç otomasyonu ve size özel yazılım geliştirme — sanayide dijital dönüşümün teknoloji ortağı K-ONTECH.

Projenizi Konuşalım