Malatya Kamu İhale Sonuçları
Malatya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 123 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Şadırvan, Morg) Bakım Onarımı ve Çevre Düzenlemesi İşiAlp Makina İnşaat Enerji Tarım Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi5 milyon TL2 teklifYapımMalatya28 Ağu 2026İKN 2026/1502677
- Malatya Yeşilyurt Derme Sulaması Bakım OnarımıMehmet Tan14,7 milyon TL25 teklifYapımMalatyaTarım ve Hayvancılık Ekipmanları28 Ağu 2026İKN 2026/1146339
- Lisesi-Muhammed İkbal Anadolu İmam Hatip Lisesi-Hacı Avni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi)
- Anaokulu-Fidanlık Anaokulu-Konak Anaokulu- TOBB Malatya Hafız İmam Hatip Ortaokulu)
- Yıllarına Sari Mimari, İnşaat, Elektrik, Makina,Teşhir Tanzim ve Çevre Düzenleme Projelerinin Hazırlanması İşi
- Malatya Battalgazi Göztepe Anadolu Lisesi Onarım İşi
- İnşaat Demiri ve Hazır Beton Alımı İşiKaraoğul İnşaat Taahhüt Nakliyat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi3,4 milyon TL2 teklifMalMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri27 Ağu 2026İKN 2026/1355210
- 13 Kısım Sağlık Personeli Giyim Malzemesi Alımı
- Yeşilyurt Vali Galip Demirel Ortaokulu Onarım İşi
- Ortaöğretim Kurumlarında Okutulacak Ders Kitaplarının Tasnif Edilmesi ve Dağıtım Hizmet Alım İşiKöseoğulları Gıda Ürünleri Hayvancılık İnşaat Taahhüt Temizlik Yakıt Otomasyon Makine Taşımacılık Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,5 milyon TL1 teklifHizmetMalatya24 Ağu 2026İKN 2026/1433564
- Delinatör, Trafik Konisi ve Trafik İşaret Levha DireğiParla Grup Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi786.350 TL8 teklifMalMalatya24 Ağu 2026İKN 2026/1368925
- Özel Güvenlik Kıyafeti
- Aferez Set ve Terapötik Aferez Seti AlımıArmada Sağlık Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi24,3 milyon TL2 teklifMalMalatya24 Ağu 2026İKN 2026/1203080
- YapılmasıAkmavi İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi1,2 milyon TL14 teklifYapımMalatya24 Ağu 2026İKN 2026/1200897
- Onarımı Yapım İşi
- İlçe Devlet Hastaneleri 24 Aylık Diş Protez İhalesi İşiÖzdaş Dental Çok Amaçlı Diş Protez Laboratuvar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi25,2 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaİlaç ve Medikal Cihaz24 Ağu 2026İKN 2026/1113694
- 1 Kalem 22 Metre Asansörlü Aydınlatma DireğiDemir Tokdemir İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi3,5 milyon TL2 teklifMalMalatyaAydınlatma24 Ağu 2026İKN 2026/1091340
- Yapım
- Hizmet Alım İşiMalatya Göktürk Güvenlik ve Özel Koruma Hizmetleri Limited Şirketi7 milyon TL3 teklifHizmetMalatya21 Ağu 2026İKN 2026/1064971
- 2026 Yılı Personel Kıyafeti Alımı İşi
- 1 Adet Kağıt Bardak Makinası Alım İşiMORMAŞ Malatya Orman Ürünleri ve Mobilya Tesisleri Anonim Şirketi2 milyon TL1 teklifMalMalatyaAmbalaj ve Kağıt Ürünleri20 Ağu 2026İKN 2026/1325076
- 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim İhalesi
- Profil, Döküm Ayak, Ahşap Malzeme ve Çöp Kovası AlımıMORMAŞ Malatya Orman Ürünleri ve Mobilya Tesisleri Anonim Şirketi15 milyon TL1 teklifMalMalatyaAhşap İşleme19 Ağu 2026İKN 2026/992806
- 64 Adet Bilgisayar Alım İşiOktay Ateş2,6 milyon TL1 teklifMalMalatyaBilişim ve Yazılım Teknolojileri19 Ağu 2026İKN 2026/1385487
- Kütüphane Onarımı
- Pütürge İlçesi Pekmez ve Pestil Fabrikası
- Toplantı ve Organizasyon Hizmet Alımı İşiMalatya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Ektkinlikleri ve Fuarcılık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi1,8 milyon TL1 teklifHizmetMalatya18 Ağu 2026İKN 2026/1306379
- Çim Çit ve Panel Çit Alım İşi
- Yapım İşiYusa Elektrik İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi21,7 milyon TL6 teklifYapımMalatya18 Ağu 2026İKN 2026/1231438
- Montajı, İhata Demontesı, km 495+000-496+000 Arasında Beton Trapez Kanalı Yapılması ve Yarma Şev Tanzımı Yapılması
- Sayısallaştırılması İşiEraslanlar Mühendislik Mimarlık İnş.Taahhüt San.ve Tic.Limited Şirketi1,5 milyon TL3 teklifHizmetMalatya18 Ağu 2026İKN 2025/698776
- Muhtelif 2 Yere Halı Saha YapılmasıAssa Mühendislik İnşaat Otomotiv Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL8 teklifYapımMalatya17 Ağu 2026İKN 2026/1188237
- km224+980-225+052 Arasında Hattın Sağına İksa Duvarı Yapılması
- Kiralama İşiER-GÖK Nakliye İnşaat Madencilik Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi12,5 milyon TL11 teklifHizmetMalatya17 Ağu 2026İKN 2026/1056651
- Malatya İli Battalgazi İlçesi Mevlana Ortaokulu Onarım İşi
- 15 Temmuz Kapalı Spor Salonu Uzay Çatı Tadilatı Yapım İşiAkyol Uzay Çelik Çatı İnşaat Taahhüt Medikal Gıda Hayvancılık Tarım Enerji İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi7,4 milyon TL1 teklifYapımMalatyaHavacılık ve Uzay14 Ağu 2026İKN 2026/1229937
- Çelik Otokorkuluk ve Trafik Güvenliği Malzemeleri Mal AlımıParla Grup Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,5 milyon TL8 teklifMalMalatyaMetal ve Metalürji14 Ağu 2026İKN 2026/1090130
- Taşkın Hasarları Onarımı
- ve İbni Haldun Anadolu Lisesi)
- Yemlik-Suluk Alımı
- Malatya 92 Şube Bina Tesisleri OnarımıYıldız Eşkaraoğlu Perçin9,4 milyon TL12 teklifYapımMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri13 Ağu 2026İKN 2026/1220589
- Kapalı Devre Kamera Sistemi (CCTV) Kurulması Yapım İşiAses Akıllı Teknoloji Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi2,2 milyon TL6 teklifYapımMalatyaElektrik ve Elektronik13 Ağu 2026İKN 2026/1182520
- Kan Merkezi Laboratuvarı Tıbbi Sarf Malzeme AlımıFiltre Biomedikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Gıda Elektrik Elektronik ve Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi8,9 milyon TL5 teklifMalMalatyaİlaç ve Medikal Cihaz13 Ağu 2026İKN 2026/1073868
- Merkezinin İhtiyacı Olan Proje Hizmet Alım İşi
- AlımıTekno İlaçlama Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi667.000 TL2 teklifMalMalatya12 Ağu 2026İKN 2026/1277205
- Saysallaştırılması İşiEraslanlar Mühendislik Mimarlık İnş.Taahhüt San.ve Tic.Limited Şirketi2,2 milyon TL3 teklifHizmetMalatya12 Ağu 2026İKN 2025/593882
- Oda Kapılarının Yangına Dayanıklı Kapılar ile Değiştirilmesi İşiOSM Ayyıldız Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi15 milyon TL19 teklifYapımMalatyaElektrik ve Elektronik10 Ağu 2026İKN 2026/1085936
- Trafik Malzemeleri AlımıParla Grup Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi2,4 milyon TL7 teklifMalMalatya10 Ağu 2026İKN 2026/1079716
- Et ve Sakatat ÜrünleriMetpa Et ve Et Ürünleri Pazarlama Hayvancılık Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi11,6 milyon TL3 teklifMalMalatya10 Ağu 2026İKN 2026/1069860
- Kilitli Beton Parke Taşı ve Beton Bordür Döşeme İşiPüraş İmar İnşaat Gıda Turizm Ziraat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi25,2 milyon TL2 teklifYapımMalatyaBeton ve Çimento7 Ağu 2026İKN 2026/1254514
- 800 Adet Sac Sıvat Alım İş
- ve Onarım İnşaatı Yapım İşi
- Ortaokulu-İnönü İlkokulu-Battalgazi Gazi Ortaokulu)
- Gedik-Hıroğlu Mahallesi İmar Uygulaması Hizmet Alım İşiGülsever Harita Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi1,4 milyon TL1 teklifHizmetMalatya6 Ağu 2026İKN 2026/1160472
- Buhar Kürlü Geçmeli Beton Bordür Taşı Döşenmesi Yapım İşi
- Hizmet Alım İşiER-GÖK Nakliye İnşaat Madencilik Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi120 milyon TL1 teklifHizmetMalatya5 Ağu 2026İKN 2026/1161325
- Güçlendirme ve Onarım İnşaatı
- 140000 Litre Motorin ve 5000 Litre 95 Oktan Benzin Alım İşiKapusuz Kardeşler İnşaat Turizm Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi7,8 milyon TL1 teklifMalMalatyaEnerji ve Enerji Ekipmanları4 Ağu 2026İKN 2026/1062633
- Yüzeyli Futbol Sahasının Bakım Onarım İşiAssa Mühendislik İnşaat Otomotiv Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL9 teklifYapımMalatya4 Ağu 2026İKN 2026/1007198
- Ortaokulu-Kenan Çetin İlkokulu-Şehit Serdar Selçuk Anadolu Lisesi)
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.