Malatya Kamu İhale Sonuçları — Sayfa 3
Malatya ilinde sonuçlanan kamu ihaleleri: kazanan firma, sözleşme bedeli ve teklif sayısı. Toplam 123 sonuçlanmış ihale — 3 sayfa.
- Tutuşturmalı Odun AlımıTektaş Katıyakıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi4,1 milyon TL5 teklifMalMalatya1 Tem 2026İKN 2026/610070
- İdare Malı Asfalt Plenti ile BSK Üretim İşiMeston Çevre ve İnşaat Anonim Şirketi99,9 milyon TL1 teklifHizmetMalatyaİnşaat ve Yapı Malzemeleri1 Tem 2026İKN 2026/1056553
- Güvenlik Ekipmanları AlımıDemir Tokdemir İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi964.477 TL10 teklifMalMalatyaEnerji ve Enerji Ekipmanları30 Haz 2026İKN 2026/768629
Kaynak ve yöntem
Kayıtlar Kamu İhale Kurumu'nun (KİK) EKAP üzerinde yayımladığı günlük İhale Sonuç Bültenleri'nden derlenir; her satır İhale Kayıt Numarası (İKN) ile EKAP'ta doğrulanabilir. Özet istatistikler için Kamu İhale Sonuçları veri sayfasına bakın.